Poza granicami - luźne dyskusje na wszystkie sprawy niezwiązane z Przebudzeniem.

Re: Co mi teraz gra do uszka :D

Post 03 gru 2012, 01:18

Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: Co mi teraz gra do uszka :D

Post 03 gru 2012, 14:17

Przyjemne :)
sidnej
 
Posty: 30
Dołączył(a): 08 paź 2012, 13:27

Re: Co mi teraz gra do uszka :D

Post 03 gru 2012, 23:37

Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: Co mi teraz gra do uszka :D

Post 10 gru 2012, 13:18

Ze specjalną dedykacją dla Easiego russiana, który prawdopodobnie przebywa teraz w swej mroźnej pustelni na samym skraju świata, jedynie w towarzystwie niedźwiedzi, by nie zapomniał o istnieniu kobiet oraz ogrzał się nieco przy ich tańcu i śpiewie;)

Silsila Ye Chaahat Ka
Badi Mushkil
Avatar użytkownikaAletheia
 
Imię: Aletheia
Posty: 289
Dołączył(a): 27 paź 2011, 23:17
Droga życia: 33
Typ: 9w1

Re: Co mi teraz gra do uszka :D

Post 10 gru 2012, 19:28

Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: Co mi teraz gra do uszka :D

Post 11 gru 2012, 05:39

Aletheia napisał(a):Ze specjalną dedykacją dla Easiego russiana, który prawdopodobnie przebywa teraz w swej mroźnej pustelni na samym skraju świata, jedynie w towarzystwie niedźwiedzi, by nie zapomniał o istnieniu kobiet oraz ogrzał się nieco przy ich tańcu i śpiewie;)

Silsila Ye Chaahat Ka
Badi Mushkil


Wiekszosc facetow napewno dala by sie skusic na te wirujace dupki ponetnych kobiet ,ale watpie zeby Easy sie na na takie mogl skusic.Zmija ukasila ,zadala na sercu rany .Takich lekcji zycia sie niezapomina.Easy potrzebuje cos glepszego ,o wiele bardziej wzruszajacego .Muzyki ktora porusza najglebsze struny serca.Jak ta:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... KpZqz6m4oA

Muzyke sie slucha nie tylko uchem ,ale i sercem .Trzeba to czuc co ona powoduje tam gleboko w srodku.Ale coz wiekszosci kreca jakies plastikowe trendy.a to wewnatrz niegra,bo niemoze zagrac to co sztuczne narzucone.Muzyka musi sie szynchronizowac z Twoim wnetrzem .
Najwieksze skarby sa w waszym WNETRZU a nie w gwiazdach.03:14
Tam jest ta zagadka natury ludzkiej i tylko z tamtad pojawi sie iskra i bedziesz czul sie jak
tytan i jak dalej rapuje KaeN zapraszamy na salony szalony.

A pustelnia na samym koncu swiata ma swoja moc.Jestes sam odizolowany ,musisz zaglebic sie automatycznie w siebie cos przetrawic .Tysiace mysli .Powiedzialbym nawet medytacja myslami.Wiem ze jak z niej sie wyjdzie stajesz sie innym czlowieiem .
To magia ,ale to naprawde dziala.
Kidys wbilem sobie do glowy ,a wlasciwie otoczenie mi to zrobilo ze rosjanie to cos gorszego niz ludzie zachodu ,ale jak przemierzylem cala Syberie kolejka transsyberyjska
To spotykalem najwspanialszych ludzi ktorzy sami przychodzili z pomoca i nawet niemusialem o nic prosic .Dwoch bylych weteranow wojny afganskiej zapraszalo nawet na polowanie na niedzwiedzia .Czy admiral lodzi podwodnej zaprasaal na kajaki ,
poczestowal krewetkami zaprosil do swego domu na obiad ,naladowal plecak zarciem ze swego sklepiku ,potem przejazdzka statkiem ,a potem nocleg nad Bajkalem ,
i dlugo jeszcze moznaby opowiadac.Tylko
03:33 zapisuje te cyfrrki bo tak czuje a wczoraj nad ranem cyfra 3:14 mi sie pokazala toz przed obudzeniem.Niezrozumiecie tego co mi sie wydarzylo i wydarza.Tylko isabella sempere 03:36 03:37
mak123
 
Imię: Maciek
Posty: 387
Dołączył(a): 24 lip 2012, 15:01
Typ: 9
Zodiak: strzelec

Re: Co mi teraz gra do uszka :D

Post 11 gru 2012, 06:02

Takie serce niemoze sie zmarnowac easy to glebia
a glebia przyzywa glebie.Wkoncu odpalisz jak ja KaeN Izabella Sempere.
Tak jak w tym snie jej kotary sie odsuwaja dzwiek ktory informuje ze to wazne
na sekunde pozniej gasnie i znowu tak .No coz
Ja niejestem manipulantem to sie dzieje pojawiaja sie ludzie ze swoimi problemami ,sami
ze swoimi snami .
Musze to napisac ale nawet sprawy sobie niezdajecie z tego w jakim wirze jestescie.
Ja nie strasze ja pisze to co czuje i korzystam ze swojej wiedzy.
Swieca zegar tyka ,dziecko radosc jego .to jest zupelnie cos przeciwnego od tego dziecka we snie ktory zostal dopiero przyslany .ten dzieciak jest skacze w rytm tego co pszczaja w telewizorku jest nieswiadomy sztuczne to tkie robi tanczy tak jak mu zagraja
TAKI TO JEST TEN BEZSENSOWNY SWIAT.
Kity wciskaja a publika tanczy w oglupieniu .
USWIADOMCIE TO SOBIE WRESZCIE.!!!!!!!!
mak123
 
Imię: Maciek
Posty: 387
Dołączył(a): 24 lip 2012, 15:01
Typ: 9
Zodiak: strzelec

Re: Co mi teraz gra do uszka :D

Post 11 gru 2012, 06:23

We wnetrzu sie obudzcie a nie w gwiazdach.tam jest ta sila power ktora wskrzesila mKaeNa .On ma naprawde na imie Dawid .jest taki drobny ,ale z jaka sila i jakim sercem .
Nic go juz nie jast wstanie zawrocic ze sciezki .W rapie jest teraz Polska ,ale nie kazdym.
Oni wyszli z ciemnosci skalani zlem i sami je czynili
Dlaczego chca na wmowic ze nie ma ZLA mysmy tak glaboko w sercu to doswiadczyli .
tyle ran .pipszony sztuczny ,moherkowy swiat .biskupi z rozdetymi brzuszkami na salonach ludzie sie im klaniaja przed nimi klekaja 04;11
Z wymoszczonego fotelika ,tronu wysoko uniesonego niewiele widac tak naprawde.
Jezus obmywal apostolom nogi sluzyl normalnym ludziom zwyklym ,pokrzywdzonym
.To oni powinni nam sluzyc a nie sciemniac ,udawac hipokryzje wprowadzac
OBUDZCIE SIE !!!!!!!!!!!
TEn SWIAT JEST CHORY
Przestancie byc w glowa w gwiazdaxh.SUKA musi peknac jak rapuje KAeNMusi byc bialo i czarno nie szaro jak twierdzi
Nie mozna tez dwom panom sluzyc.Jest rzeczywiscie tak jak easy russian napisal ze zydzi sie jakos komunikuja w .napisal ze nie wie jak to funkcjonuje.
mak123
 
Imię: Maciek
Posty: 387
Dołączył(a): 24 lip 2012, 15:01
Typ: 9
Zodiak: strzelec

Re: Co mi teraz gra do uszka :D

Post 11 gru 2012, 08:51

Maciejku drogi, a Tobie sie w glowie nie kreci od samego siebie? Nigdy nie lubilam karuzeli: raz mnie wsadzili...jak sciagali to na dole nikogo juz nie bylo, rzygalam w locie rowno szczodrze i uczciwie, jak lecialo. Brrr...najzdrowsze sa swiadome zawroty.
A jeszcze Ci dodam zebys sie nie ludzil, bo najwyrazniej cos Ci sie pokrecilo- nie probuj czarowac czarownicy bo sam sie zaczarujesz. A to js jestem obecnie czarujaca a Ty zaledwie nieprzytomnie zaczarowany...nie blizej do Wachocka? Nie sycz nie sycz, tez potrafie jak chce, lepiej niz Ty.
Ania ayalen
 

Re: Co mi teraz gra do uszka :D

Post 11 gru 2012, 11:35

mak123 napisał(a):Wiekszosc facetow napewno dala by sie skusic na te wirujace dupki ponetnych kobiet ,ale watpie zeby Easy sie na na takie mogl skusic.Zmija ukasila ,zadala na sercu rany .Takich lekcji zycia sie niezapomina.Easy potrzebuje cos glepszego ,o wiele bardziej wzruszajacego .Muzyki ktora porusza najglebsze struny serca.Jak ta:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl%20...%20KpZqz6m4oA

Muzyke sie slucha nie tylko uchem ,ale i sercem .Trzeba to czuc co ona powoduje tam gleboko w srodku.Ale coz wiekszosci kreca jakies plastikowe trendy.a to wewnatrz niegra,bo niemoze zagrac to co sztuczne narzucone.Muzyka musi sie szynchronizowac z Twoim wnetrzem .

Coś bardziej wzruszającego? Skąd wiesz? Wypowiadaj się w swoim imieniu, nie w imieniu innych. To, że postrzegasz kobiety jako "żmije", nie znaczy, iż wszyscy tak sądzą;).

Jak dla mnie nie ma nic plastikowego w muzyce wyrosłej wprost na podwalinach muzyki folklorystycznej danego regionu. Nie ma też niczego plastikowego w pięknych kobietach odzianych w zwiewne, barwne sari, w tradycyjnym makijażu, których każdy ruch jest przepełniony kipiącą, nieposkromioną energią. Dla mnie to jest naprawdę piękne. Obcowanie z czystą, dziką, niemożliwą do ujarzmienia energią kobiety w przeróżnych kontekstach. Być może faktycznie nie każdy mężczyzna może to znieść (szczególnie jeśli kobieta rozpuści włosy:p).

Sama nie jestem dobrze obeznana z tym rodzajem kinematografii, ale fragmenty, które wyszperałam w sieci naprawdę mnie urzekły. Za każdym razem niosą ze sobą coś diametralnie innego i podobnego zarazem. Np. w utworze zatytułowanym "Satrangi Re", czyli po naszemu "Wielobarwny duch", kobieta jest przedstawiana jako natura objawiająca się w wielu formach. Jest więc twardą ziemią, przenikliwym wiatrem, palącym ogniem, falującą wodą, bezwładnym piaskiem pustyni, mroźnym, topniejącym śniegiem... za każdym razem mężczyzna w swym ekstatycznym tańcu próbuje ją okiełzać, przechodząc kolejne fazy poznania jej, w nowe fazy odczuwania, zaś ona jedynie odpowiada mu: "Nikt nie jest w stanie kontrolować miłości". Jak dla mnie to piękny symbol:).
(Mniemam, że nie potrzeba tłumaczyć o co chodzi w tańcu przed ołtarzem bóstwa oraz w tańcu matki i córki we fragmentach, które zamieściłam:p. Na nie wystarczy patrzeć i się rozkoszować. Mmmm...)

Btw. Jeśli przedstawione przeze mnie utwory są zbyt niską półką dla Easiego, to tym bardziej tradycyjne śpiewy rosyjskie muszą być dla niego nie do zniesienia. W końcu częstokroć "krzykliwe" i wręcz "przygniatające" w odbiorze. Ja natomiast z pewnością nie dorastam mu do pięt, gdyż uwielbiam ich słuchać, szczególnie w wykonaniu znajomych mi ludzi, czy na koncertach folkowych:D. Głos - coś absolutnie masakrującego człowieka. Nie dziwię się, iż kiedyś wierzono, że kobieta śpiewem potrafi panować nad wiatrem, przynosić deszcz, czy przywoływać duchy demonów.
Avatar użytkownikaAletheia
 
Imię: Aletheia
Posty: 289
Dołączył(a): 27 paź 2011, 23:17
Droga życia: 33
Typ: 9w1

Re: Co mi teraz gra do uszka :D

Post 11 gru 2012, 11:46

Przepraszam, glupawki dzien trzeci...Slonce, to wyglada jak rozklad jazdy, to pod Twoim nickiem- a bilet do nieba?
I popatrz jaka cudna drabinka wariatow wychodzi- Ty Michalowi do piet...ja Tobie do czubka buta...dalej...?
Ania ayalen
 

Re: Co mi teraz gra do uszka :D

Post 11 gru 2012, 12:01

Co pod moim nickiem wygląda jak rozkład jazdy? Nie zrozumiałam o co chodzi.

"Dorastanie do pięt" to żartobliwa metafora. W rzeczywistości nie uważam, że komuś do czegoś dorastam lub nie. To nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Chciałam jedynie zaznaczyć, co za sobą musi pociągać istnienie wartościowania opisanego przez Maka123.
Avatar użytkownikaAletheia
 
Imię: Aletheia
Posty: 289
Dołączył(a): 27 paź 2011, 23:17
Droga życia: 33
Typ: 9w1

Re: Co mi teraz gra do uszka :D

Post 12 gru 2012, 03:55

:-))
Avatar użytkownikaArimare Mężczyzna
 
Imię: xxx
Posty: 319
Dołączył(a): 24 lis 2010, 04:29
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc ;>
Droga życia: 1

Re: Co mi teraz gra do uszka :D

Post 12 gru 2012, 05:30

Aletheia napisał(a):
mak123 napisał(a):Wiekszosc facetow napewno dala by sie skusic na te wirujace dupki ponetnych kobiet ,ale watpie zeby Easy sie na na takie mogl skusic.Zmija ukasila ,zadala na sercu rany .Takich lekcji zycia sie niezapomina.Easy potrzebuje cos glepszego ,o wiele bardziej wzruszajacego .Muzyki ktora porusza najglebsze struny serca.Jak ta:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl%20...%20KpZqz6m4oA

Muzyke sie slucha nie tylko uchem ,ale i sercem .Trzeba to czuc co ona powoduje tam gleboko w srodku.Ale coz wiekszosci kreca jakies plastikowe trendy.a to wewnatrz niegra,bo niemoze zagrac to co sztuczne narzucone.Muzyka musi sie szynchronizowac z Twoim wnetrzem .

Coś bardziej wzruszającego? Skąd wiesz? Wypowiadaj się w swoim imieniu, nie w imieniu innych. To, że postrzegasz kobiety jako "żmije", nie znaczy, iż wszyscy tak sądzą;).

Jak dla mnie nie ma nic plastikowego w muzyce wyrosłej wprost na podwalinach muzyki folklorystycznej danego regionu. Nie ma też niczego plastikowego w pięknych kobietach odzianych w zwiewne, barwne sari, w tradycyjnym makijażu, których każdy ruch jest przepełniony kipiącą, nieposkromioną energią. Dla mnie to jest naprawdę piękne. Obcowanie z czystą, dziką, niemożliwą do ujarzmienia energią kobiety w przeróżnych kontekstach. Być może faktycznie nie każdy mężczyzna może to znieść (szczególnie jeśli kobieta rozpuści włosy:p).

Sama nie jestem dobrze obeznana z tym rodzajem kinematografii, ale fragmenty, które wyszperałam w sieci naprawdę mnie urzekły. Za każdym razem niosą ze sobą coś diametralnie innego i podobnego zarazem. Np. w utworze zatytułowanym "Satrangi Re", czyli po naszemu "Wielobarwny duch", kobieta jest przedstawiana jako natura objawiająca się w wielu formach. Jest więc twardą ziemią, przenikliwym wiatrem, palącym ogniem, falującą wodą, bezwładnym piaskiem pustyni, mroźnym, topniejącym śniegiem... za każdym razem mężczyzna w swym ekstatycznym tańcu próbuje ją okiełzać, przechodząc kolejne fazy poznania jej, w nowe fazy odczuwania, zaś ona jedynie odpowiada mu: "Nikt nie jest w stanie kontrolować miłości". Jak dla mnie to piękny symbol:).
(Mniemam, że nie potrzeba tłumaczyć o co chodzi w tańcu przed ołtarzem bóstwa oraz w tańcu matki i córki we fragmentach, które zamieściłam:p. Na nie wystarczy patrzeć i się rozkoszować. Mmmm...)

Btw. Jeśli przedstawione przeze mnie utwory są zbyt niską półką dla Easiego, to tym bardziej tradycyjne śpiewy rosyjskie muszą być dla niego nie do zniesienia. W końcu częstokroć "krzykliwe" i wręcz "przygniatające" w odbiorze. Ja natomiast z pewnością nie dorastam mu do pięt, gdyż uwielbiam ich słuchać, szczególnie w wykonaniu znajomych mi ludzi, czy na koncertach folkowych:D. Głos - coś absolutnie masakrującego człowieka. Nie dziwię się, iż kiedyś wierzono, że kobieta śpiewem potrafi panować nad wiatrem, przynosić deszcz, czy przywoływać duchy demonów.


Nizrozumielismy sie Aletheia ,mze powinienem sie troche inaczej wyrazic
Wrecz uwielbiam tego typu muzyke ,tabla czy sithar to moje ulubioneinstrumenty ,a tego typu tance zawieraja w sobie sporo magii.Ladnie to opisalas ,ale pisalem tylko co czulem w tym momencie i jakos tak wyszlo ,moze i kiepsko ale trudno .Nigdy niewrzucam kobiet do jednego worka i tu bardziej chodzilo o sytuacje.Poza tym nieulega watpliwosci ze
cywilizacja mocno nas zepsula .Poza tym jak zobaczylem to dziecko ze snu ,i pojawilo sie na youtube tojakos skojarzylem to z glosem dziecka z utworu jaki dostarczyl easy .
Bo to dwa zupelnie odmienne obrazy .cos naturalnego przeciwstawialo czemus tak bardzo sztucznemu.sen bardzo wymowny pokazujacy cala ta bezsensownosc tego swiata.
mak123
 
Imię: Maciek
Posty: 387
Dołączył(a): 24 lip 2012, 15:01
Typ: 9
Zodiak: strzelec

Re: Co mi teraz gra do uszka :D

Post 12 gru 2012, 05:45

Aletheia napisał(a):Co pod moim nickiem wygląda jak rozkład jazdy? Nie zrozumiałam o co chodzi.

"Dorastanie do pięt" to żartobliwa metafora. W rzeczywistości nie uważam, że komuś do czegoś dorastam lub nie. To nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Chciałam jedynie zaznaczyć, co za sobą musi pociągać istnienie wartościowania opisanego przez Maka123.

Mylisz sie Aletheia ze chcialem sie jakos dowartosciowac Twoim kosztem .poprostu
cyferki to tez magia a, jakos tak ciekawie Ci sie ulozyly.Wczoraj to mialem tak ze jak pomyslalem ktora godzina i wtedy od razu spojrzale na zegarek to tak bylo .a pewne moje cyferki wchodzily niemalze wszedzie .
Niwiem czy wiesz ze czlowiek jest wpisany w zloty podzial liczb fibo i on w dodatku jest wpisany w przyrode a takze kosmos .Partenon tez jest oparty na fibo .
Poprostu magia cyfr istnije .Gematria zajmuja sie na uniwersytetach.

Ja do Ciebie naprawde nic nie mam i nie mialem i za bardzo emocjonalnie podeszlas do mojej osoby,tak mi sie wydaje. :)
mak123
 
Imię: Maciek
Posty: 387
Dołączył(a): 24 lip 2012, 15:01
Typ: 9
Zodiak: strzelec

Powrót do działu „Podwórko”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości