Informacje o organizowanych zlotach, spotkaniach, kursach, warsztatach, targach ezoterycznych; dyskusje o doświadczeniach z nimi związanych; prywatne ogłoszenia użytkowników.
Uwaga: nie akceptujemy komercyjnych ogłoszeń. Więcej informacji w regulaminie działu.
Witajcie, szukam Mistrza Reiki ,który zainicjowałby mnie na odległość i za darmo w system Usui Reiki ( mój pierwszy ,,Mistrz,, chyba mnie unika-jestem po 1st. UR-zapłaconym)
Zaczynam mieć sukcesy i chciałabym naprawdę pomagać innym.
Jeżeli trzeba to mogę powtórzyć 1st., bo nie mam dyplomu.
W internecie szukam już od ok. 2 tyg. ale jakoś nie mogę trafić na nikogo kto mógłby mi pomóc, wszystkie strony, fora, posty przeważnie są sprzed kilku lat i są już nieaktualne.
Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.
Myślę ,żę kiedy będę pomagała potrzebującym też za darmo to będzie to moja zapłata za darmową inicjację.
kewar Kobieta
 
Imię: ewa
Posty: 3
Dołączył(a): 01 paź 2012, 02:15
Lokalizacja: Lubuskie
Droga życia: 1
Zodiak: wodnik
Aha, Pan Włodekg1 nie odpowiada dlatego szukam dalej, ( a może gdzieś wyjechał, czy ktoś coś wie na ten temat, może ktoś ma namiary na jego adres email?)
kewar
kewar Kobieta
 
Imię: ewa
Posty: 3
Dołączył(a): 01 paź 2012, 02:15
Lokalizacja: Lubuskie
Droga życia: 1
Zodiak: wodnik
mój pierwszy ,,Mistrz,, chyba mnie unika-jestem po 1st. UR-zapłaconym)

Nieprzejmoj sie zlodziestwo i oszustwo nieistnieje , nieprawda,klamstwo rowniez.
Kasa nie ginie tylko zmienia wlasciciela :)

Zawsze warto szukac czegos zeby sobie poprawic nastroj :D
mak123
 
Imię: Maciek
Posty: 387
Dołączył(a): 24 lip 2012, 15:01
Typ: 9
Zodiak: strzelec

Powrót do działu „Ogłoszenia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron