Przekazy od 'wyższych istot', WingMakers, kwestia roku 2012 i związane z tym tematy.

Post 24 kwi 2006, 17:12

CZ4p4 dzieki Tobie będę miał lekturę na wieczór. Łatwo jest taki kontakt z nimi nawiązać ??
Hejak jestem Jakub.Słucham metalu.
Vader , Acid Drinkers, Rob Zombie, Chainsaw
www.ezzu.za.pl -strona w budowie ^^
Avatar użytkownikaJakub Mężczyzna
Is A Metal Guru
 
Posty: 65
Dołączył(a): 01 mar 2006, 17:33
Lokalizacja: Gdańsk
Droga życia: 7
Typ: 7
Zodiak: baran

Post 24 kwi 2006, 17:31

Jakub napisał(a):Łatwo jest taki kontakt z nimi nawiązać ??

Czy łatwo - to jedno pytanie. Ważniejsze pytanie brzmi "czy to jest aby do końca bezpieczne". ;)
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Post 24 kwi 2006, 17:37

Ehh jak zwykle wszystko co wydaje siębardzo interesujące niesie za sobą nieoczekiwane konsekwencje. Możę ktośjest na forum kto zkontaktował siez nimi ? Elen z twojego postu wynika że posiadasz jakieś doświadczenie z nimi , wypowiedz się bardziej szczegółowo ,prosze :)
Hejak jestem Jakub.Słucham metalu.
Vader , Acid Drinkers, Rob Zombie, Chainsaw
www.ezzu.za.pl -strona w budowie ^^
Avatar użytkownikaJakub Mężczyzna
Is A Metal Guru
 
Posty: 65
Dołączył(a): 01 mar 2006, 17:33
Lokalizacja: Gdańsk
Droga życia: 7
Typ: 7
Zodiak: baran

Post 29 kwi 2006, 10:14

To zależy czego szukamy w świecie Ducha oraz jakie są nasze priorytety w życiu.
Jeśli serce nasze czyste, pełne miłości, rozwijamy świadomość duchową nie dla kuglarskich sztuczek, a dla zrozumienia i odczucia jedności z Bogiem, który jest w nas i we wszystkim wokół, to nie ma powodów obawiać się czegokolwiek.

Tak naprawdę strach nie istnieje. Żyjemy w cywilizacji, która stworzyła strach jako formę kontroli. A przecież jesteśmy wiecznymi duszami, które płyną poprzez wcielenia drogą rozwoju. Czy może coś grozić duszy? Chyba tylko zapomnienie, podczas wcielnia w kolejnej inkarnacji. kim tak naprawdę jest.

Oczywiści zdarzają się różne negatywne sytuacje. Jeśli ktoś żyje w energii złości, krytyki, negacji, nienawiści i chce eksperymentować z channelingiem, to może sprowadzić energie, które posiadają niższe wibracje. Bo przyciągamy podobne. Byty astralne, które nie przeszły na stronę światła, lubią robić żarty i mogą nastraszyć.Ważne są również intencje.

Jeśli chcesz być pięknem, miłością, radością, sprawiedliwością- nie musisz obawiać się niczego. Wystarczy żyć w miłości do siebie, innych i Boga.
Elen Kobieta
Elen
 
Imię: Elen
Posty: 19
Dołączył(a): 21 mar 2006, 14:06
Lokalizacja: Sieradz
Zodiak: Wodnik

Post 29 kwi 2006, 14:44

Elen a skontaktowalas sie kiedys z istotami z innej gestosci, wymiaru, ktore mowily ze byly z innej "planety"? Uzylem " " poniewaz podejrzewam ze tam w tamtych wymiarach nie ma takich planeta jak to my sobie wyobrazamy:P Mowily cos one o 2012 ?
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Post 29 kwi 2006, 21:05

Ja mialem kilka kontaktow. Ale oprocz silnych wysokich wibracji jakie odczulem w ciele i raz kilku banalnych wskazowek (ktore byly co prawda sluszne i dobre ale w zaden sposob mi nie pomogly w rozwiazaniu problemu jaki mialem i ktory caly czas rozpracowuje) nic wiecej w zasadzie. Heheh, no mozna tez na to spojrzec pod katem "aż" ;)
Nie przykladalbym wagi do tego czy sa z innych planet... gdzies spotkalem sie z tym, ze sa to po prostu istoty z wyzszego planu astralnego... (czyli moze to byc w najlepszym wypadku rzeczywistosc przedstawiajaca najwyzsze wyobrazenia o Bogu, wysokie wibracje i multum informacji ale nic wiecej - nie jest to zrodlo najwyzszej jakosci jakim moze byc kontakt z Bogiem/WJ )najwazniejsze to pamietac, ze channeling jest zawodnym zrodlem informacji tak samo jak prawie kazde inne i na wszystko trzeba spojrzec trzezwo i przytomnie. Channelingi maja to do siebie, ze sa piekne ale czesto pod tym pieknem kryje sie tez szereg manipulacji... wystarczy przeczytac ich troche... przekazy Kasjopean, Ra, Plejadian itd... i wszyscy sie podaja za sprzymierzencow i w ogole ladnie, pieknie tylko, ze np. od tych pierwszych czuc ewidentnie wibracje strachu, zreszta... kazda chce tu zalatwic swoje interesy (ten watek sie przewija w wiekszosci choc nie jest on wprost stwierdzony) gdyz w jakis sposob nagrzebala sobie w przeszlosci eksperymentujac z nami... ile w tym prawdy i czy to wszystko nie jest jedna wielka mistyfikacja, opetaniem,etc - nie ma zadnego znaczenia, jezeli naszym celem jest rozwoj duchowy, dazenie do oswiecenia... a jak ktos chce zasmiecac sobie umysl sensacyjnymi "waznymi" informacjami z niewiadmo jakich zrodel to zawsze cos znajdzie, i tyle :)

Oczywiscie sa tez na pewno przekazy bardziej czyste i wyzsze energetycznie z duchowymi przewodnikami, ktorzy moga nam w wielu rzeczach pomoc. Jakis czas temu bardziej mnie ku temu ciagnelo... ale to bylo jakis czas temu :)

Gothic, mysle, ze przewidzialy ze po 2012 nastapi 2013 <lol> Po co ci to czlowieku??
Ostatnio edytowano 30 kwi 2006, 11:44 przez _, łącznie edytowano 1 raz
_ Mężczyzna
 
Posty: 279
Dołączył(a): 11 maja 2005, 08:58

Post 29 kwi 2006, 22:03

Loky napisał(a):Gothic, mysle, ze przewidzialy ze po 2012 nastapi 2013 <lol> Po co ci to czlowieku??


Z ciekawosci:D:D Pasuje odpowiedz? hehe;p;p Przeciez nie ebde oczekiwal na jakies straszne apokaliptyczne wizje, albo na jakies wielkie oswiecenie;p;p Nie jestem maniakiem, z ciekawosci chcialem zobaczyc czy cos mowily i ocenic pod katem przeze mnie zdobytych informacji:)
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Post 30 kwi 2006, 14:19

Co do tej manipulacji to sie zgadzam ale do pewnego momentu ;] Loky czytałeś może całą książke channelingi od plejadian ?W jednym rozdziale własnie manipulują ale tylko dlatego aby w nastepnym się przyznać do tego że użyli manipulacji aby wpłynąć na nas ,przyznają się do tego i przepraszaja i tłumaczą dlazcego użyli tej medtody ,tylko po to aby pokazać jak to niektóre istoty manipulują tym światem.Dla mnie niektóre przekazy mają duża wartość bo dzieki nim uzyskałęm odpowiedzi na te pytania które poszukiwałęm dłuższy czas.W jednej z książek niestety niepamiętam tytułu, podawają fajne ćwiczenia do medytacji :) jestem skłonny twerdzić nawet że jedno juz ćwiczenie stosowałęm zanim się tu pojawiłęm na ziemi,bo ono tłumaczy pokroć to co mam na ciele ;-) , co do autentyczności przekazów uwarzam że mogą być prawdą choć po części bo zawsze gdy po raz pierwszy czytałęm daną książke o channelingach występowały dziwne rzeczy np.po przeczytaniu channelngu z Ra w którym opisuje w jaki sposób pojawiają sie isoty z wyrzszych wymiarów na ziemi w tzw.świetlistych złotych statkach UFO.Po przeczytaniu tego fragmentu po jakims czasie w ten sam dzien wieczorem wychodze na dwór, coś mnie skłoniło bym sporzjał w niebo i nagle pojawia się złoty świetlisty i wielki okrągły obiekt który se swobodnie leci i później znika.Takich dziwnych zdarzen miałem wiecej i to prawie zawsze po przeczytaniu jakiegoś channelingu.

pOzdrawiaM
"Gdy uczeń będzie gotowy przybędzie i mistrz, ale nigdy wcześniej !!"
Avatar użytkownikaCz4p4 Mężczyzna
Im The Light!
 
Posty: 36
Dołączył(a): 08 lip 2005, 01:40
Lokalizacja: Źródło

Post 01 maja 2006, 16:52

oj ja tez miałem ciekawe "przypadki" przy czytaniu choćby channelingow Plejadian (Zwiastuni Świtu), problem w tym, że to cos co to było chciało wykorzystać akurat moment i wpłynąć na mnie... trudno to opisać, ale nie spodobało mi się to. Najgorsze jazdy pamietam miałem podczas czytania przekazów kasjopean, atmosfera strasznie nieprzyjemna, poczucie bycia obsrwowanym przez "coś" i jakis głupi strach nie do wytłumaczenia... cwiczenia rzeczywiscie czesto sa fajne, ale to nie znaczy zeby od razu łykać całą reszte. uwazam, ze channelingi, przepowiednie, spiskowe teorie itp. sprawy sa rzeczami, ktore niepotzrebnie mieszaja w glowach wielu adeptom rozwoju duchowego... channelingi moga dawac energetycznego kopa, wskazowki itd. ale nigdy nie zastapi to zrodla najwyzszej jakosci jakim jest Bog, choc fakt - to juz nie jest tak ekscytujaca jazda na samym poczatku, wydaje sie nudne itd... najczesciej po czasie (o ile w ogole) przychodzi zrozumienie...
_ Mężczyzna
 
Posty: 279
Dołączył(a): 11 maja 2005, 08:58

Post 01 maja 2006, 18:58

Loky napisał(a): Najgorsze jazdy pamietam miałem podczas czytania przekazów kasjopean, atmosfera strasznie nieprzyjemna, poczucie bycia obsrwowanym przez "coś" i jakis głupi strach nie do wytłumaczenia...

Heheh duzo ludzi o takich wrazeniach mowi po czytaniu channnelingow kasjopean, ja tez takie cos mialem ale na samym poacztku przez moment, bo pozniej sobie pomyslalem skoro caly czas mnie obserwowali to po co mam sie tym przejmowac?:P Jak mialem jakies obawy, cos mnie nachodzilo no to sobie myslalem wypad Jaszczurki, kij wam w oko i juz byl looz, ludzie chyba za bardzo wszystkim sie przejmuja:D:D
Hmm musze poczytac te channelingi Plejadian:D:D
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Post 01 maja 2006, 19:00

Kurde ciekawe przygody macie ! Ja teżtak chcę. Tak naprawde potrzebuję to , żeby ( dzieki Ci Elen za książeczkę będę miał an wieczór lekturę ) "pogadadać" na różne tematy :) JEszcze ne imyślałem jakie to tematy ale będąto naprawdę inteligentne rozmowy. A co do miłości do wszytkiego to dzisjaj tak mnei energia przepełniała , żę posśpiewałem na podwórku różńe religijne pieśni. Taki zadowolony byłem że musiałem jakoś się wyładować w pozytywnym znaczenia tego stwierdzenia (wiem , pokręciłem)
Hejak jestem Jakub.Słucham metalu.
Vader , Acid Drinkers, Rob Zombie, Chainsaw
www.ezzu.za.pl -strona w budowie ^^
Avatar użytkownikaJakub Mężczyzna
Is A Metal Guru
 
Posty: 65
Dołączył(a): 01 mar 2006, 17:33
Lokalizacja: Gdańsk
Droga życia: 7
Typ: 7
Zodiak: baran

Post 02 cze 2006, 17:23

Jakie to ciekawe przypadki miałeś ^_^ podczas czytania Zwiastunów Świtu :) Ja nic takiego nie miałem
Nathard Mężczyzna
 
Imię: Michał
Posty: 28
Dołączył(a): 26 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Wrocław
Typ: 4
Zodiak: Waga

Post 18 cze 2006, 23:38

Plejadianie nie są jedynymi, którzy w tym uczetniczą. Obecnie, przypuszczam, na Ziemi istnieją 3 rasy stworzone przez 3 rózne cywilizacje (nazwane nieskromnie Bogiem). My, (przynajmniej ja, jak uważam) stworzeni być może przez Plejadian, rasa Żydów (Hebrajczyków) i rasa o alternatywnie wysoko rozwiniętej technologii w stosunku do tzw. rozwoju duchowego.
Hebrajczycy mają swojego Boga, tu: stworzyciela. Pojawia się on Starym Testamencie niszcząc za pomocą wysokiej techonologii Sodomoę i Gomorę, później starożytny (i wówczas podupadły) Egipt, zgładzając w drodze na Nową Ziemię tysiące Żydów (to jest opisane w ST.) i niszcząc tych, którzy próbują im zagrodzić drogę. Zauważcie, przócz Mzułamanów, to jest jedyna grupa, która cały czas jest oddzielona. A muzułmanie ...? Starożytny Egipt ze swoimi tajemnicami cały czas jest w ich rękach. Nie dopuszczają tych tajemnic na światło dzienne. Czy może przeciwstawny Bóg ze Starego Testamentu chce, by sprawy nie wyszły na jaw? Kto stoi za tym, że nie znamy prawdy >>>????
Rasa o rozwiniętej technologii (z ograniczonym polem emocjii i uczuć) raczej się ukrywa jest postrzegana jako Ci, Którzy Rządzą i Doprowadzają Ten Świat do Zniszczenia. Zajmują się całkowitą kontrolą, bo takowa daje im poczucie bezpieczeństwa.
To, co przedstawiłem, jest sumą moich przemyśleń (na wasz użytek bardzo ogładzoną) i, jak każda rzecz we wszechświecie, może ulec zmianie
jedno jest pewne - wszystko ulega zmianie. życie to ciągły ruch.
Avatar użytkownikapawel Mężczyzna
kardynalny
 
Imię: Paweł
Posty: 10
Dołączył(a): 18 cze 2006, 22:12
Lokalizacja: Łódź
Droga życia: 5
Typ: smok11
Zodiak: ryby/kozaognista

Post 19 cze 2006, 14:26

Ciekawe przemyslenia..:)

pawel napisał(a):Plejadianie nie są jedynymi, którzy w tym uczetniczą.

W czym ?

pawel napisał(a):My, (przynajmniej ja, jak uważam) stworzeni być może przez Plejadian

Ale czemu Plejadianie nie wspominaja o tym nic ?? Mówia tylko ze sa nami w przyszlosci ?

pawel napisał(a):Kto stoi za tym, że nie znamy prawdy >>>????

Sądze ze tzw. Jaszczury, a co za tym idzie tez szaraki :P:P

pawel napisał(a):Pojawia się on Starym Testamencie niszcząc za pomocą wysokiej techonologii Sodomoę i Gomorę, później starożytny (i wówczas podupadły) Egipt, zgładzając w drodze na Nową Ziemię tysiące Żydów (to jest opisane w ST.) i niszcząc tych, którzy próbują im zagrodzić drogę.


Sądze ze za tym bezposrednio stoja Jaszczury lub pokrewne im istoty. Jezeli by sie uprzec to to byl Bóg(wierząc w teorie ze my jestesmy Bogiem i Bóg jest nami :P)

PS... cos sie chrzani na forum bo mi pisz eze rodzaj postu jest nieokreslony ??
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Post 19 cze 2006, 14:26

Ciekawe przemyslenia..:)

pawel napisał(a):Plejadianie nie są jedynymi, którzy w tym uczetniczą.

W czym ?

pawel napisał(a):My, (przynajmniej ja, jak uważam) stworzeni być może przez Plejadian

Ale czemu Plejadianie nie wspominaja o tym nic ?? Mówia tylko ze sa nami w przyszlosci ?

pawel napisał(a):Kto stoi za tym, że nie znamy prawdy >>>????

Sądze ze tzw. Jaszczury, a co za tym idzie tez szaraki :P:P

pawel napisał(a):Pojawia się on Starym Testamencie niszcząc za pomocą wysokiej techonologii Sodomoę i Gomorę, później starożytny (i wówczas podupadły) Egipt, zgładzając w drodze na Nową Ziemię tysiące Żydów (to jest opisane w ST.) i niszcząc tych, którzy próbują im zagrodzić drogę.


Sądze ze za tym bezposrednio stoja Jaszczury lub pokrewne im istoty. Jezeli by sie uprzec to to byl Bóg(wierząc w teorie ze my jestesmy Bogiem i Bóg jest nami :P)

PS... cos sie chrzani na forum bo mi pisz eze rodzaj postu jest nieokreslony ??
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Powrót do działu „Channeling”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości