Dyskusje na temat działania serwisu www i forum Przebudzenia - wasze sugestie i propozycje usprawnień.

Usunąc Forum ?:>

Post 28 kwi 2006, 18:11

Ciekawi mnie co by powiedzieli admini (głw naczelny ) na wysunięcie propozycji skasowania forum, z przyczyny takiej ze jest dzieki niemu wiecej negatywnosci...

Temat w zaden sposób nie wiąze sie z GT i nie jest OT, choc wiem z góry ze to pytanie z serii takich które niby znamy od razu odpowiedz...
Avatar użytkownikaSławek Mężczyzna
 
Imię: Sławomir
Posty: 144
Dołączył(a): 10 maja 2005, 09:45
Lokalizacja: Bielsko/Warszawa

Post 28 kwi 2006, 18:27

Ilum napisał(a):z przyczyny takiej ze jest dzieki niemu wiecej negatywnosci...

Hmm no to ja sie z toba nie zgadzam:D:D
Na forum mozna poznac opinie innych ludzi, co jest bardzo wazne. Dzieki forum widac ze Przebudzenie nie jest tylko pusta stronka z gazetkami tylko dynamicznie rozwijajaca sie stroną:D:D Na tym forum mozna wiele sie dowiedziec od innych przeciez, nie kazdy lubi chaty a na forum mozna wejsc kiedy sie chce i mozna rozwijac wiele watkow:) Dziekuje za uwage:P
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Post 28 kwi 2006, 18:59

To znaczy co? Chcialbys zeby wszyscy mowili pod twoja mysl? Forum dyskusyjne jak sama nazwa wskazuje jest od tego zeby prowadzic dyskusje, wyrazac swoje opinie. Tematy i posty sa zalezne od uzytkownikow, jesli Ci brakuje jakichs tematow to zaloz nowe topiki, co za problem, jesli ktos zostaje obrazany to dostaje upomnienia, czy tam ostrzezenia.
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 28 kwi 2006, 19:17

A czy ja wogóle sie udzielam na tym forum aby ktoś mógł znac moje zdanie w danym temacie i aby "mówili po mojej mysli". Jesli ktos by sie przypatrzył staram sie zdala trzymac od wszelkich "ostrych" wymian zdań... Powiedziałem tylko o toksycznej atmosferze, robta co chceta, sami sobie szkodzicie...
Avatar użytkownikaSławek Mężczyzna
 
Imię: Sławomir
Posty: 144
Dołączył(a): 10 maja 2005, 09:45
Lokalizacja: Bielsko/Warszawa

Post 28 kwi 2006, 19:23

A niby w jaki sposób szkodzimy sobie?? Wymianą poglądów ? Od tego są administratorzy żeby nas upominali itp. , itd. Te forum (osoby na tym forum ) mi bardzo pomogło w sensie pozytywnym oczywiście. I chwała Nazcanowi ( pewnei żle napisałem ) , że takie forum stworzył.
Hejak jestem Jakub.Słucham metalu.
Vader , Acid Drinkers, Rob Zombie, Chainsaw
www.ezzu.za.pl -strona w budowie ^^
Avatar użytkownikaJakub Mężczyzna
Is A Metal Guru
 
Posty: 65
Dołączył(a): 01 mar 2006, 17:33
Lokalizacja: Gdańsk
Droga życia: 7
Typ: 7
Zodiak: baran

Post 28 kwi 2006, 19:29

Hmmm jestem tego samego zdania co Sławek.Wracam na neta po krótkiej przerwie i zastaje tu na forum negatywną atmosfere wokół niektórych osób i mocną wymiane zdań a niektórzy tak są zapatrzeni w swą ścieżke że nie zauważają innych takżę właściwych których niepotrafią uszanować.Ja uwarzam że forum może zostać ale niektóre osoby niech lepiej troche z loooozem podejdą do pisania postów a będzie owiele fajnie nie tylko dla tych co piszą posty ale takrze dla tych co je czytają

pOzdrawiaM
Ostatnio edytowano 28 kwi 2006, 19:32 przez Cz4p4, łącznie edytowano 1 raz
"Gdy uczeń będzie gotowy przybędzie i mistrz, ale nigdy wcześniej !!"
Avatar użytkownikaCz4p4 Mężczyzna
Im The Light!
 
Posty: 36
Dołączył(a): 08 lip 2005, 01:40
Lokalizacja: Źródło

Post 28 kwi 2006, 19:30

Ilum napisał(a): Powiedziałem tylko o toksycznej atmosferze, robta co chceta, sami sobie szkodzicie...

Gdzie tutaj masz na forum toksyczna atmosfere..? Podaj wreszcie Ilumek (:D) jakies argumenty:) Chociaz dwa:P Bo mi sie wydaje ze tylko tobie nie pasuje...
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Post 28 kwi 2006, 20:52

Ilum napisał(a):skasowania forum, z przyczyny takiej ze jest dzieki niemu wiecej negatywnosci

Wracam na neta po krótkiej przerwie i zastaje tu na forum negatywną atmosfere

Usunięcie czegoś nie sprawi, że to coś zmieni się w coś pozytywnego. Przyczyna niezdrowego klimatu leży w ludziach, zatem proponowałbym rozważnie głosowania, kogo pierwszego z naszego grona powinniśmy stracić na szubienicy, celem rozładowania atmosfery. Może Pan kierownik Ilum na ochotnika? :P

Na serio: teraz nie widzę żadnych negatywizmów na forum i mam nadzieję, że (jeśli tego chcemy) atmosfera będzie się coraz bardziej poprawiała, bo zależy to przecież od nas samych. Zresztą, konfrontacja przeciwnych poglądów, kłótnie, są częścią naszego życia i nie ma nikogo, kto by ich uniknął - tak w normalnym życiu, jak i w tym miejscu publicznym, jakie jest forum, wśród 153 różnych umysłów. Powinniśmy dążyć do konstruktywnej wymiany zdań i wspólnego dochodzenia do jednej prawdy w pokojowej atmosferze, bo jest to najoptymalniejsze rozwiązanie. ;)

Nie jestem za ucinaniem rąk złodziejowi - przez to przyczyna złodziejstwa nie zniknie, a zostanie zakopana do powtórnego uaktywnienia się, zamiast stać się odwrotnie. :)
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Post 20 cze 2006, 15:20

Choć praktycznie nic nie piszę zgadzam się z Nazcainem, konflikty są po to by je rozwiązywać za pomocą konstruktywnej dyskusji. Rozwój duchowy polega moim skromnym zdaniem na szukaniu wspólnego języka, a nie ucieczce jaką byłoby kasowanie forum.
http://www.naukimistrzow.org

Wszystko posiadające formę jest nierzeczywiste. Jeśli nierzeczywistość wszystkich form jest dostrzeżona, Tathagata zostaje rozpoznany...
Narayan Mężczyzna
vel Olorin
 
Imię: Krzysztof
Posty: 16
Dołączył(a): 15 maja 2005, 04:58
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Droga życia: 3
Zodiak: Skorpion, bawół

Post 20 cze 2006, 22:56

Gdzie drwa rąbią, tam wióra lecą ... :)
jedno jest pewne - wszystko ulega zmianie. życie to ciągły ruch.
Avatar użytkownikapawel Mężczyzna
kardynalny
 
Imię: Paweł
Posty: 10
Dołączył(a): 18 cze 2006, 22:12
Lokalizacja: Łódź
Droga życia: 5
Typ: smok11
Zodiak: ryby/kozaognista

Post 04 sty 2007, 00:13

...skasować forum , to ,czy inne , co za różnica...skasować siebie w konsekwencji .Negatyw i pozytyw , w taki sposób uczymy się wszystkiego ........ Pozdrawiam
Dla przyjaciół nawet ciemność nocy i milczenie są rozmową :)
diawlo Mężczyzna
Om Mani Padme Hum
 
Imię: Jacek
Posty: 126
Dołączył(a): 29 gru 2006, 00:51
Lokalizacja: skoczów
Droga życia: 1
Zodiak: skorpion

Post 04 sty 2007, 17:14

Iluminare napisał(a):A czy ja wogóle sie udzielam na tym forum

Więc czemu założyłeś ten temat? Mi się wydaje, że nie dlatego, żeby poprawić sytuację forum :)
Zgadzam się z Nazem.

Z resztą zawsze wszystko ma swoje dobre i złe strony. Skupmy się na dobrych.

Pozdrawiam.
Mor.
"We're jamming
I wanna jam it with you,
We're jamming, jamming
And I hope you like jamming too"
Avatar użytkownikamorphia Kobieta
biszkopt
 
Posty: 664
Dołączył(a): 08 cze 2005, 16:41
Lokalizacja: Radom/Kraków
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: baran

Post 04 sty 2007, 18:02

Bo to powinno być tak (wg. mnie):
Wychodzi magazyn "Przebudzenie" a w nim 20 artykułów, i użytkownicy wypowiadają się na forum na ten temat.
I tak co miesiąc :-)
Wtedy na forum by huczało.

Oczywiście ja byłbym zwolennikiem opcji aby nie wypuszczać przebudzenia w formie takich magazynów jak dotychczas, tylko użyć do tego celu portalu. Tak jak jest w przypadku artykułów.
Bo w zasadzie do czego miałby służyć portal, tylko do tego aby zrobić linka do forum i pobrać z niego magazyny w pliku ? Moim zdaniem albo wypasiony portal z artykułami albo prosty portal i magazyny zamiast artykułów.
Forum oczywiście tak.
Jak w inny sposób mógłbym zkrytykować lub pochwalić niektóre artykuły?! ;-)
Avatar użytkownikaaztekium Mężczyzna
 
Posty: 149
Dołączył(a): 15 sie 2006, 20:17

Post 07 sty 2007, 14:51

aztekium, nie do końca rozgryzłem, jak to miałoby wyglądać: zaprzestanie wydawania magazynu i skupienie się na samym serwisie? Takie rozwiązanie jest oczywiście możliwe, ale wg mnie nie jest ono w tej sytuacji najoptymalniejsze:
- problem z pozyskaniem artykułów: wiem, że na ogół zebranie materiałów do magazynu jest łatwiejsze niż w przypadku tworzenia serwisu WWW . Do tego drugiego trzeba chęci, których nawet mi by brakowało
- artykuły z e-zina i tak są z czasem wrzucane do serwisu
Ja osobiście czerpię radość z tworzenia czegoś unikatowego, oryginalnego, no i mam nadzieję - pożytecznego, jakim jest e-zin i nie zrezygnowałbym z tego na rzecz tworzenia samego serwisu WWW .

aztekium napisał(a):Jak w inny sposób mógłbym zkrytykować lub pochwalić niektóre artykuły?!

A od czego jest opcja komentarzy pod artykułami? :)
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Post 11 lut 2008, 17:22

Ktoś kiedyś powiedział, że tych, którzy unikają dyskusji, od razu można nazwać oszustami. Nie pamiętam, czy Seneka, czy Sargon czy inny Sajgon, ale słowa bardzo mądre i zdradzają moją opinię w tej kwestii - dyskusja to podstawa, a wyłączenie forum mogłoby świadczyć o tym, że nie mamy czym bronić swojego zdania, więc unikamy takich możliwości.

Ale temat i tak przestarzały, jak widzę :P
Bubeusz Mężczyzna
 
Posty: 286
Dołączył(a): 12 lis 2007, 15:11

Powrót do działu „Wszystko o…”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość