OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.
Witam
Ostatnio zdarza mi się że w ciągu dnia kiedy słucham muzyki (najczęściej) i pomyślę o pewnej osobie to czuje się jakbym z nią rozmawiał na różne tematy. Mam po prostu wrażenie jakbym mówił coś do tej osoby a ona mi odpowiadała ponadto mogę dowolnie kształtować otoczenie i się w nim bez problemów poruszać. Oczywiście wszystko ładnie pięknie mogę sobie z kimś porozmawiać powygłupiać się lub po prostu wyjść na spacer i nie widziałbym w tym nic dziwnego gdyby nie to że wszystko układa się tak jak ja bym chciał (Mam w stosunku do tej osoby pewne poważniejsze plany ale muszę mieć pewność co do tego co mam jej powiedzieć i w tych "rozmowach" kiedy jej o tym powiedziałem była zachwycona i powiedziała że jeśli ją o to zapytam w rzeczywistości to się zgodzi) i to mnie właśnie niepokoi czy to jest po prostu moja wyobraźnia czy może w jakiś sposób potrafię się z ta osobą komunikować na odległość w bardzo wyrafinowanym środowisku które poniekąd kontroluje. Ostatnio np. stałem przed jakimś domkiem przy plaży i opierałem się o jakiś płotek i ona podeszła do mnie z za pleców i zapytała czy to miejsce istnieje naprawdę czy tylko w mojej wyobraźni ja zacząłem jej wyjaśniać że sama plaża jak najbardziej i kiedyś ją widziałem nie wiem nawet gdzie i w jakich okolicznościach a domek jest dziełem mojej wyobraźni (wcześniej mówiłem jej o co w tych całych sytuacjach chodzi oczywiście tam a nie w rzeczywistości) potem kiedy zaproponowałem spacer i wyszliśmy na plaże powiedziała mi że po tym piasku chodzi się jak po betonie odpowiedziałem że coś z tym zrobię i w chwilę potem wszytko było tak jak być powinno z tym że nie umiem tego opisać to było coś jak wysiłek umysłowy ale powodujący fizyczne odczucie (coś w okolicach bezdechu) i w myślach wydawało mi się jakbym przypominał sobie odczucie jakie towarzyszy chodzeniu po piasku.
Marcin3340 Mężczyzna
 
Imię: Marcin
Posty: 8
Dołączył(a): 06 sie 2012, 00:09
Droga życia: 6
Typ: 1w9 albo 9w1 ciężko określić
Zodiak: Waga
Ciekawe. : )
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok
Czy mógłbyś rozwinąć tą myśl ? :-) Chciałbym to wszystko zrozumieć a nie zastanawiać się co to właściwie ma znaczyć no bo raczej z tym chodzeniem po betonie to by mi samo do głowy nie przyszło a z drugiej strony wszystko dzieje się po mojej myśli więc nie wiem właściwie co o tym myśleć.
Marcin3340 Mężczyzna
 
Imię: Marcin
Posty: 8
Dołączył(a): 06 sie 2012, 00:09
Droga życia: 6
Typ: 1w9 albo 9w1 ciężko określić
Zodiak: Waga
To:
Marcin3340 napisał(a):Czy mógłbyś rozwinąć tą myśl ? :-)


Nie idzie w parze z tym:
Chciałbym to wszystko zrozumieć a nie zastanawiać się co to właściwie ma znaczyć


Ale to intrygujące, jak ciekawa może być interpretacja tego co doświadczamy. : )
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok
Wydaje mi się że doszedłem do punktu w którym to co wiem o sobie i tym czego doświadczam nie wystarczy i tu właśnie te dwa stwierdzenia razem mają sens gdyż ktoś inny może coś wiedzieć o takich zjawiskach czy też podłożu czegoś takiego więcej niż ja. No i oczywiście jest także pytanie czy w tym przypadku mogę w jakikolwiek sposób zaufać swojemu umysłowi.
Marcin3340 Mężczyzna
 
Imię: Marcin
Posty: 8
Dołączył(a): 06 sie 2012, 00:09
Droga życia: 6
Typ: 1w9 albo 9w1 ciężko określić
Zodiak: Waga
Marcin3340 napisał(a):Wydaje mi się że doszedłem do punktu w którym to co wiem o sobie i tym czego doświadczam nie wystarczy


Co złego jest w byciu pionierem?

i tu właśnie te dwa stwierdzenia razem mają sens gdyż ktoś inny może coś wiedzieć o takich zjawiskach czy też podłożu czegoś takiego więcej niż ja.


Zawsze trzeba dreptać po czyichś krokach?
A co jak stąpając po czyichś śladach, wedle czyichś wskazówek, postawisz krzywo nogę? : )

No i oczywiście jest także pytanie czy w tym przypadku mogę w jakikolwiek sposób zaufać swojemu umysłowi.


Doświadczasz tego co doświadczasz, ponieważ podążasz za bazową myślą, która przypadła ci do gustu, jest ci bliska, to fajnie tak sobie doświadczać.
Jeśli ci się znudzi to momentalnie będziesz doświadczał czego innego.
Ot tak.
Abstrakt to bardzo piękne narzędzie do "zabawy", niż do tworzenia z tego jakiejś opowiastki, pełnej emocjonalnych zwrotów akcji.
Chociaż jak sobie zadecydujesz tak będzie.
Czym chata bogata.
W Istocie. : )
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok
ta, ciekawe!
uwierzysz w co zechcesz
Avatar użytkownikaagaton
 
Imię: Emi
Posty: 117
Dołączył(a): 23 cze 2012, 12:37
Lokalizacja: Leicester, England, GB
Droga życia: 4
Typ: 4w3
Zodiak: bliźnięta pies

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron