Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.

Post 27 kwi 2006, 19:24

Elther,Pytajac czy jedna czy wiecej czaks ,mialam na uwadze brata zachowanie ,bo jezeli ich jest wiele i kazda odpowiada za cos innego to mozliwosci chyba sa ze inne tez sa naruszone,szczegolnie jak ktos inny przeprowadzal to dla niego,a on nie pamieta.Wiesz mi ma namieszane z kazdej strony.On glupieje a my kolo niego.Tina.

Nie chodzi mi o to, chodzi mi o samo określenie czakry chakrą, pomimo ze sie na tym nie znasz, jak juz to stwierdziłaś. Po prostu jak na kompletnego laika, który zna temat z jednego posta tak wymienna terminologia jest dla mnie dziwna, nevermind

A poza tym mamy za malo wiadomosci na temat brata, a te najlepiej zdobyc spotykajac sie z nim osobiscie. Ale skoro brat wie co sie z nim dzieje, to moze to kontroluje? Jezeli zas wie ale nie kontroluje, to zaufałbym mu w kwestii jego zdrowia psychicznego. Niech sam sprobuje sie wyleczyc i sam prosi o pomoc ;]
Avatar użytkownikaElther Mężczyzna
 
Posty: 205
Dołączył(a): 10 maja 2005, 20:28

Post 27 kwi 2006, 19:28

[quote="Gothic"]Ja bym proponowal spotkanie sie z jakims specjalista od czakr , energoterapeuta itp. Hmm a moze z Fundacji Nautilus(www.nautilus.org.pl) by ci ktos pomogl(albo przez te fundacje)? Trudna sprawa, ale racja trzeba jak najszybciej zadzialac, bo twoj brat nie zdolal opanowac tego. Sadze ze za szybko wszystko robil, za duzo sie naczytal za "jednym zamachem" i stalo sie tak jak jest. Tutaj nie znajdziesz wielkiej pomocy na forum moge ci poradzic zebys udala sie do specjalisty z bratem jak najszybciej.[/quote]

Gothic,Dzieki,musze sie rozejrzec za kims takim(nie mieszkam w Polsce).
Tina.
tina Kobieta
 
Posty: 10
Dołączył(a): 26 kwi 2006, 04:59

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron