- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

Witam :)

Post 19 sie 2012, 13:33

PW o 'dziale powitań" dotarła do mnie po czasie (nie zauważyłem) więc wpierw dodałem interesujące mnie tematy, a dopiero teraz postanowiłem się przedstawić ;) o sobie chyba nie muszę dużo mówić, będzie jeszcze czas na bliższe zapoznanie się. Konto założyłem, bo jak wypije za dużo kawy to zaczynam się zastanawiać nad rzeczami o których zwykle nie myślę, a potem nie dają mi one spokoju i jedynym sposobem na pozbycie się tych myśli jest podzielenie się nimi z innymi osobami. Mam nadzieję że chętnie wysłuchacie moich filozoficznych wypocin :D
Użytkownicy, którzy podziękowali za post: Nazcain
Qsavery
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 sie 2012, 11:55

Re: Witam :)

Post 20 sie 2012, 11:07

nie mogę się doczekać, każda wypocina jest ciekawa. smaruj!! ;)
uwierzysz w co zechcesz
Avatar użytkownikaagaton
 
Imię: Emi
Posty: 117
Dołączył(a): 23 cze 2012, 12:37
Lokalizacja: Leicester, England, GB
Droga życia: 4
Typ: 4w3
Zodiak: bliźnięta pies

Re: Witam :)

Post 21 sie 2012, 22:34

Czy to aby nie mocna Klatchiańska po wypiciu której w zbyt dużej ilości człowiek staje się tak świadomy że aż opadają wszelkie mechanizmy którymi normalnie umysł zasłania się przed zbyt świadomym odbieraniem rzeczywistości? ;>

Witaj ;)
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Witam :)

Post 22 sie 2012, 18:09

O Boże, dopiero początek znajomości, a już się dowiedziałem, że dzięki kawie zyskuję nienaturalną trzeźwość umysłu...
Qsavery
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 sie 2012, 11:55

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron