Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

Dziwny i zastanawiający sen

Post 11 sie 2012, 15:38

Ostatnio gdy spałam, miałam bardzo dziwny sen. Głównym motywem w tym śnie były liczby. Wyglądało to tak. Wcześniej śnił mi się jakiś zwykły sen, nie pamiętam do końca jaki. Potem nagle w mojej głowie rozbłysło się jakieś dziwne światło z dziwnym odgłosem. Nagle przed moimi oczami ukazały się liczby. Były one białe na niebieskim tle. Światło we śnie było raczej jasne. To było coś okropnego. Te liczby były złożone w jakieś równania i mijały przed moimi oczami w bardzo szybkim tempie. Starałam się coś zapamiętać, ale liczby i znaki przemijały bardzo szybko. Towarzyszyło temu uczucie dyskomfortu. Na końcu przed rozbudzeniem usłyszałam w mojej głowie głos, coś w stylu "ona jeszcze nie jest na to gotowa". Potem rozbłysło się to samo światło i odgłos i się rozbudziłam.

Wiem że ten sen dotyczy czegoś bardzo ważnego, długo rozmyślałam nad jego znaczeniem, lecz do tej pory nie wiem co ten sen miał oznaczać. Jeśli ktoś może wie o co chodzi, niech napisze. Interesuje mnie każda twoja wypowiedź.

Z góry dzięki za odpowiedź ; )
"wszyscy myśleli że się nie da, w końcu przyszedł taki który nie wiedział że się nie da, i on to właśnie zrobił...

chcesz zrozumieć życie, ludzi i świat? to zrozum astrologię

pamiętaj że słońce w znaku nie mówi o całym twoim charakterze

możliwe jest wszystko co jesteś w stanie sobie wyobrazić
Avatar użytkownikatori Kobieta
NIGDY się nie poddawaj..
 
Imię: Wiktoria
Posty: 25
Dołączył(a): 21 maja 2012, 21:55
Lokalizacja: moim domem jest cały świat
Droga życia: 10
Typ: 8w7
Zodiak: Kozior/ac-lew/księżyc-strzelec
<wzruszenie ramionami> wielu wielkich otrzymywało inspirację w snach.
Może nie jesteś jeszcze na to gotowa.
Rozwijaj się dalej - może z rozwojem uda ci się uzyskać dostęp do wielkiego źródła wiedzy i inspiracji ;)
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron