Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

Wyjątkowo coś śmiesznego :-)

Post 12 sie 2012, 13:53

Witam. Otóż dzisiaj miałem raczej fajny i w jakimś sensie śmieszny sen :-) a więc do rzeczy. Codziennie przychodził do mnie jakiś księżulek (tak księżulek taka mała menda stanu kapłańskiego) no i chciał mnie do czegoś przekonać (nie jestem pewny do czego) ale się z nim kłóciłem z tego powodu no i pewnego dnia dowiedziałem się o czymś co w trybie natychmiastowym musiałem ogarnąć (też nie jestem pewny co to było) no i księżulek się zjawił w najgorszym momencie no i jako że chciałem żeby mi dał spokój to stwierdziłem coś w stylu "niech będzie ale idź sobie" a ten się perfidnie wyszczerzył no i nie wytrzymałem złapałem dziada za kark i że akurat na stole był jakiś talerz z sałatką to koleś parokrotnie się z tym talerzem poznał i to bardzo blisko (wszyscy wiemy o czym mowa) i po tym odwinąłem się z takim impetem (cały czas trzymając gościa za kark) że gościu aż poleciał w tył i wylądował na podłodze. Po tej akcji po prostu wyszedłem i pojechałem coś załatwiać.
Marcin3340 Mężczyzna
 
Imię: Marcin
Posty: 8
Dołączył(a): 06 sie 2012, 00:09
Droga życia: 6
Typ: 1w9 albo 9w1 ciężko określić
Zodiak: Waga
Dziękuję, za stworzenie miejsca, które obejmie TEN filmik.

Coś >wyjątkowo< śmiesznego. : ))))))))
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości