OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.
Witam Was , jestem nowym użytkownikiem tej strony i trudno mi to wszystko powiązać odrazu. Poczytałem tematy o różnych istotach ,światach i jestem tego wszystkiego zdumiony aż nie dowierzam. Więc proszę Was o pomoc , możecie mi tutaj zamieścić ważne tematy z tych stron ?
Jak wejść w obee - Ta strona wydaje mi się zaufana więc z niej bede korzystał.
I wszystko co potrzebuje żeby iść w dobrym kierunku , czego mam się przestrzegać. Trochę filmów się naoglądałem i się boje.
Nie moge się tutaj odnaleźć , po części nie rozumiem zamieszczonych tutaj wiadomości więc zwracam się do Was wszystkich o pomoc.
Masiwy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 13 lip 2012, 00:33
hej. gdy czytałem twój post nad ranem wywołał we mnie małą konsternację, wpadł jakiś z zewnątrz. sprawy o jakich sie tu piszę mogą wyglądać magicznie ale takie nie są, nazwał bym to życiem, niczym się ono nie różni od innych żyć... może jedynie polem widzenia.
uwierzysz w co zechcesz
Avatar użytkownikaagaton
 
Imię: Emi
Posty: 117
Dołączył(a): 23 cze 2012, 12:37
Lokalizacja: Leicester, England, GB
Droga życia: 4
Typ: 4w3
Zodiak: bliźnięta pies
Skoro kolega założył już temat to się podpinam. Czytałem właśnie książkę Monroe "Podróze poza ciałem". Chciałym się dowiedzieć coś więcej na temat atakujących zwierząt w OOBE. Czy Ci któym się udało OOBE osiągnąć spotkali je, walczyli, wygrali, uciekli, przegrali?
Buzzeard Mężczyzna
Jednakże Trwający...
 
Posty: 15
Dołączył(a): 13 wrz 2011, 18:50
Droga życia: 8
Typ: 4w5
Zodiak: Baran
Witam , czytałem artykuły z głównej wczoraj cały dzień przeszukiwałem forum i czytałem porady Roberta Monroe i Darka Sugiera.
Czytając to wszystko postanowiłem spisywać swoje sny , namalować sobie kreskę na ręce i robić test świadomości. A co do techniki to wybrałem technike "Sobowtór"
Gdy jestem zrelaksowany to wyobrażam sobie siebie w innym pokoju , i sobie rozkazuje po czym próbuje w siebie wejść.
Co do bytów naczytałem się na forum i przeczytałem kilka wartościowych zdań jedna znich brzmi "Byt to nic innego jak mój strach a on lubi się materializować" , "Jeśli źle do tego podejdę to nic dziwnego że mi się coś może stać'
Możecie wyrazić swoją opinie na temat tej techniki ? oczywiście poza tą techniką staram się mydytować ,oddychać tak jak było napisane w artykułach.
Zastanawia mnie jedno, w artykułach są napisane układy rąk co do różnych czakr , to przy samej medytacji to wszystko się nie uaktywnia z czasem ?
Masiwy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 13 lip 2012, 00:33
DORADZAŁ BYM BYŚ IE ZACZYNAŁ WSZYSTKIEGO NA RAZ, zabawa ze snami i medytacja nad czakrami dość wystarczająca na początek. zaczynaj swoje medytacje od czakry korony. inaczej coś mogło by ci się pomieszać.

sama medytacja ma niewymierne skutki, i nie musisz nazywać czakr czakrami by je otworzyć, zresztą na pewno nie które masz już otwarte tylko nie jesteś tego świadom.

Buzzeard napisał(a):Skoro kolega założył już temat to się podpinam. Czytałem właśnie książkę Monroe "Podróze poza ciałem". Chciałym się dowiedzieć coś więcej na temat atakujących zwierząt w OOBE. Czy Ci któym się udało OOBE osiągnąć spotkali je, walczyli, wygrali, uciekli, przegrali?generalnie czytając książki monroe i sugiera odniosłem wrażenie że nic ci się nie może stać podczas tych podróży, w sumie logiczne, jest to nadal tylko sen mimo że świadomy. więc strachy się materializują a ty musisz stawić im czoła na zasadzie skoku ze spadochronu, boisz się ale wiesz że jest to bezpieczne.

ps, jak by co ja nigdy nie miałem świadomego snu i tylko raz wyszedłem z ciała więc czekamy na tych bardziej doświadczonych.
Ostatnio edytowano 14 lip 2012, 12:26 przez agaton, łącznie edytowano 1 raz
uwierzysz w co zechcesz
Avatar użytkownikaagaton
 
Imię: Emi
Posty: 117
Dołączył(a): 23 cze 2012, 12:37
Lokalizacja: Leicester, England, GB
Droga życia: 4
Typ: 4w3
Zodiak: bliźnięta pies
agaton Jeśli bede rozwijał czakre korone , to tylko ona mi się rozwinie ?
a inne czakry ?
Masiwy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 13 lip 2012, 00:33
po prostu zacznij od niej, nie spiesz się z niczym.
uwierzysz w co zechcesz
Avatar użytkownikaagaton
 
Imię: Emi
Posty: 117
Dołączył(a): 23 cze 2012, 12:37
Lokalizacja: Leicester, England, GB
Droga życia: 4
Typ: 4w3
Zodiak: bliźnięta pies
Ja tam jestem zwolennikiem zrównoważonego rozwoju, w miarę możliwości wszystkich czakr jednocześnie. To znaczy można koncentrować się w danym momencie na jednej, ale ogółem pracować nad wszystkimi... Np. w poniedziałek bardziej skoncentrować się na pierwszej, wtorek na drugiej, środę na trzeciej itd. Albo po prostu pracować - medytować nad wszystkimi po kolei codziennie. Jeśli chodzi o pracę fizyczną i umysłową nad aspektami związanymi z danymi czakrami łatwiej jest sobie to podzielić niż wszystko naraz robić, ale też nie należy przesadzać, też lepiej moim zdaniem rozwijać wszystko po trochę, powoli, niż skoncentrować się mocno na jednym aspekcie.
I ja osobiście polecałbym raczej zaczynanie od dołu niż od góry. Moim zdaniem zbyt wiele osób które szukają duchowości zachwycają się nią za bardzo, chcą rozwinąć kontakt z 'Górą', posiąść ogromną wiedzę i energię subtelną, chcą postrzegać duchy, energie, rozmaite inne paranormalne rzeczy i zatracają się w tym... W efekcie finalnym zaczynając od góry mają rozwiniętą czakrę korony i 3ciego oka, a niżej bida z nędzą. Jeśli zaczyna się od dołu, ma się na początku silniejsze ugruntowanie w rzeczywistości fizycznej. Co jest zdrowe, bo nie wierzy się tak łatwo w rozmaite bujdy od których aż roi się w internecie i części książek, i ksiąg, nie zajmuje się zbędnymi pierdołami, nie traci się tak łatwo gruntu pod nogami, nie odpływa się w jakieś marzenia oderwane od rzeczywistości. Jeśli na tym etapie z jakiegoś powodu straci się zainteresowanie rozwojem, to przynajmniej można sobie w miarę radzić w rzeczywistości fizycznej mając w niej oparcie, a można też się rozwijać dalej, zyskując takie same zdolności jak ci którzy zaczęli od góry, a może i 'lepsze', bo prawdziwe, a nie wymyślone ;P
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Użytkownicy, którzy podziękowali za post: agaton
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
Jeśli bym sobie rozłożył to na dni a czakr jest siedem to każda ma swoją metodę...
Zakorzenić się
w kolorze czerwieni
rodzina najważniejsza
to początek

Seks, zauroczenie
związek z drugim człowiekiem
pomarańczowy

Potem ja
sama ze sobą
żółci się siła życiowa
odporność

Zielone serce?
miłość do jednego
i wszystkim

to bardzo trudne
ale możliwe

Pogadaj z drugim
człowiekiem
na niebiesko

porozum się
poczuj kontakt

Trzecie Oko
w kolorze indygo
intuicja, empatia

widzisz więcej
wiesz wcześniej

Światło z Wszechświata
fiolet
Wyższe Ja
żegluje w Kosmosie

W tym momencie mam sobie wyobrażać to wraz z kolorem używać amfiltraji ?
Użytkownicy, którzy podziękowali za post: agaton
Masiwy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 13 lip 2012, 00:33
Ja choć też jestem tu nowy - z całego serca polecam -

http://www.youtube.com/watch?v=kyT6_3_ZHY4

jest to medytacja wszystkich czakr, oddająca pięknie czakrę korony.

Mam to w dobrej jakości w mp3 - jak by ktoś chciał to proszę na prv.

Uwaga może za pierwszym, drugim razem wystąpić tężyczka.

Pozdrawiam serdecznie
Porządek w środku – porządek na zewnątrz
“Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży. Rzeczywistość pierwotna tkwi wewnątrz, a zewnętrzna jest wobec niej wtórna. “

E. Tolle
Avatar użytkownikabarthezik Mężczyzna
 
Imię: Bartosz
Posty: 2
Dołączył(a): 01 sie 2012, 07:17
Lokalizacja: Poznań
Droga życia: 7
Typ: 7
Zodiak: Lew

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron