Wszystko, co nas otacza - zdarzenia o globalnym zasięgu, konspiracje i podobne sprawy.
fragment z Pisma Świętego:

I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymuja
znamię na prawa rękę lub na czoło
i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć. [Ap 13,16-13,18Według orędzi "Ostrzeżenie" które otrzymuje od Jezusa Chrystusa wizjonerka z Irlandii Maria Bożego Miłosierdzia, tym znakiem mają być chipy które mają nam umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów

(...)Nigdy nie przyjmujcie chipu, znaku Bestii.(...) Orędzie nr 136 z serii Ostrzeżenie. Piątek, 8 lipca 2011, godz. 15:30

(...) Niespodziewanie wszyscy zostaną poproszeni o zaakceptowanie jednego światowego Znaku Wierności. Zjednoczonego świata, w którym wszyscy ludzie będą musieli uczestniczyć.
Kontrolować on będzie wasze pieniądze, wasz dostęp do żywności i to, jak żyjecie.
Przepisy, wiele z nich, będą oznaczać, że staniecie się więźniami. Kluczem do waszej celi, który utrzyma was pod ich kontrolą, będzie Znak Bestii.
666 zostanie wprowadzone z ukrytym numerem, w czipie, który będziecie zmuszeni przyjąć tak samo, jak przyjęlibyście jakąś szczepionkę. Raz wprowadzony, zatruwał będzie nie tylko wasz umysł i duszę, ale także wasze ciało. Ponieważ spowoduje zarazę mającą na celu zniszczenie większości ludności świata. (...)
Orędzie nr 451 z serii Ostrzeżenie Piątek, 01.06.2012, godz.20.15


tutaj jest link do całego fragmentu tego orędzia

http://www.ostrzezenie.yoyo.pl/wybrane_ ... zie027.htm


przeszukałem YouTube i znalazłem to:

http://www.youtube.com/watch?v=ofXBoMrECv8

http://www.youtube.com/watch?v=2zL0som9aEw

http://www.youtube.com/watch?v=zbABszxP ... re=related


To wszystko pasuje do opisu tego znamienia w Apokalipsie "I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymuja
znamię na prawa rękę lub na czoło, i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii
lub liczby jej imienia."

a właśnie takie czipy mają być umieszczane na ręce lub czole

oraz mają służyć do dostępu do pieniędzy, robienia zakupówcyt.
"Bio-chip jest ładowany dzięki zmianą temperatury ciała, co wyklucza częste zmiany baterii zasilającej. Wydano ponad 1,5 milionów dolarów na badania dotyczące znalezienia dwóch miejsc na ludzkim ciele, gdzie zmiany temperatury występują najgwałtowniej, pierwszym miejscem jest czoło w okolicach linii włosów, a drugim zewnętrzna część dłoni"


co o tym myślicie ?
luk1407
 
Imię: Lukasz
Posty: 2
Dołączył(a): 10 kwi 2012, 14:09
Ale po co ta "elita" rządząca ma dążyć do eliminacji większej części ludzkości ? Skoro i tak rządzą rzekomo nad nami, a chcą to robić oficjalnie poprzez te chipy to po co zabijać własne "bydło" ? Co za pasterz, który czerpie zyski ze swojego stada zabija jego 2/3 ? To kim oni chcą rządzić ? Rozumiem sens zniewolenia ludzkości ale wytępienia nie do końca. Większa część planety jest wolna, o przeludnieniu nie ma mowy wystarczy wyjechać kawałek z jakiegokolwiek miasta aby się o tym przekonać. Nawet w tak pokaźnych pod względem liczby ludności Chinach, wyjeżdżasz z miasta i masz pustkę.
Generalnie lubię czytać tego typu teorie itd. w jedne daję wiarę łatwo w inne ciężej mi to przychodzi, jednak są dni w których patrzę krytycznie na to tzw. trzeźwym okiem. Lubimy po prostu sądzić, że znamy "prawdę" jesteśmy ponad szarą masę, przejrzeliśmy czyjeś plany, a w wizjach katastroficznych to już szczególne upodobanie sobie znaleźliśmy.
Czasem warto oddać się własnym przemyśleniom, nie tylko brać teorie które podają nam jak na tacy bo to mogą być tacy sami demagodzy jak Ci przeciwko którym niby nas nastawiają.
Souljah Mężczyzna
 
Posty: 5
Dołączył(a): 03 kwi 2011, 21:26
Droga życia: 3
Hmn... Jednak chemtrailsy zostały zneutralizowane 'działami orgonowymi', a technologia wywoływania sztucznych katastrof naturalnych nie jest tak doskonała? Czy o co chodzi?
Myślałem że te teorie spiskowe są teraz bardziej na topie, a ta o której piszesz jest już passe w tym sezonie (ale w końcu mogę być przecież agentem NWO - jestem w końcu u władzy, bo jestem moderatorem ;P )
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
mniejszą liczę populacji łatwiej jest kontrolować
luk1407
 
Imię: Lukasz
Posty: 2
Dołączył(a): 10 kwi 2012, 14:09

Powrót do działu „Świat”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron