Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.

Test czakr

Post 26 maja 2012, 16:44

Witam,

Znalazłam w internecie test czakr. Nie wiem, jaka jest jego wiarygodność, ale jeśli ktoś z was wie coś więcej na ten temat, to podaje swoje wyniki:

Root: open (19%)
Sacral: under-active (12%)
Navel: open (38%)
Heart: open (56%)
Throat: over-active (75%)
Third Eye: open (44%)
Crown: open (38%)

Jednocześnie ciekawi mnie jak pobudzić Sakral i "uspokoić" Gardło, oraz co może być powodem takich wyniki?
"Jeśli jesteś dobrą piłką, to im silniej Cię uderzą, tym wyżej się wzniesiesz" - Bernard Tristan

Mind Victory Blog
Literutopia Blog
Avatar użytkownikaVilandra Kobieta
Hipnotyczna
 
Posty: 12
Dołączył(a): 25 maja 2012, 14:52
Lokalizacja: Błędna Galaktyka
Droga życia: 5
Zodiak: Baran

Re: Test czakr

Post 08 cze 2012, 17:58

Hej Vilandra

Nie jestem osobiście przekonany co do wyrażania duchowości w postaci liczb i procentów. Poniekąd to tak jakbyś chciała przełożyć emocje które towarzyszą ci podczas słuchania ulubionej muzyki na wzory matematyczne. :lol:
Potraktuj ten test jak horoskop w kolorowych czasopismach. Taka ciekawostka, zajmująca czas, nie mająca (w przypadku takich horoskopów) wiele wspólnego z astrologią.Każdy z nas jest inny i niema takiej uniwersalnej miary czy testu, którego wynik mogłabyś wziąć za pewnik.
Ps. Polecam "Księgę Czakr" Sharamona i Bagińskiego. Wiele ci wyjaśni.

Heyka
Użytkownicy, którzy podziękowali za post: Vilandra
Avatar użytkownikaHoso Mężczyzna
 
Imię: Krystian
Posty: 5
Dołączył(a): 07 cze 2012, 12:52
Zodiak: Taurus

Re: Test czakr

Post 08 lip 2012, 17:44

Vilandra, jeżeli faktycznie poszukujesz informacji na temat Czakr, nie bazuj na tego typu testach. Jeżeli kieruje Tobą ciekawość do tego tematu, zachęcam do doświadczenia. Jeżeli najpierw chcesz uporządkować pewne informacje, podpisuję się pod tym co napisał Hoso.

http://chomikuj.pl/boliwia7/e-booki/Czakry/S.Sharamon+-+B.Baginski+-+Ksiega+czakr,203537163.pdf
Obecny.
Tu i teraz.
Wszędzie i zawsze.
Użytkownicy, którzy podziękowali za post: Vilandra
Pan Faun
 
Posty: 91
Dołączył(a): 30 lip 2011, 06:36

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron