Przekazy od 'wyższych istot', WingMakers, kwestia roku 2012 i związane z tym tematy.

Plejadianie

Post 16 lip 2005, 13:45

Co o nich myślicie? Kim naprawdę są? Ukryte znaczenie ich przekazów? Dowody na ich autentyczność?

Osobiście nie wierzę w ich przekazy, ale niech stracę, może dam się przekonać ;) . Ma ktoś jakieś linki do ich przekazów? Bo obawiam się, że wszystkich jeszcze nie czytałem.
Avatar użytkownikaLuke_Nuke Mężczyzna
Kalif/Krzyżowiec/Reakcjonista
 
Imię: Łukasz
Posty: 490
Dołączył(a): 10 maja 2005, 16:12
Droga życia: 5
Typ: 2w1
Zodiak: Lew

Post 16 lip 2005, 21:33

Albo ja jestem zacofany albo nie wiem. Kim są Ci Plejadanie?
gam Mężczyzna
 
Posty: 47
Dołączył(a): 28 maja 2005, 13:34

Post 16 lip 2005, 21:51

Plejadanie to kosmici z Plejadów. Logiczne :) Prowadzą oni konwersjacje z ludźmi za pomocą Channelingów ;p
Avatar użytkownikaElther Mężczyzna
 
Posty: 205
Dołączył(a): 10 maja 2005, 20:28

Post 16 lip 2005, 21:59

Ja też dużo o nich nie słyszałem :(, przydały by się jakieś linki do ich przekazów. Sądze, że warto się tym zainteresować :!:
Zmiany.
Neoo Mężczyzna
=O=
 
Posty: 42
Dołączył(a): 01 cze 2005, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Typ: 2w1
Zodiak: Waga

Post 16 lip 2005, 22:24

Ok, to ja zarzucę paroma stronami:
http://www.wszystko.tk - bardzo dobry serwis o Plejadanach i nie tylko

http://wimana.prv.pl - bardzo dobry serwis mojego lidera w klanie :)
Podstrony Wimany, które są skierowane na ten temat:
http://royy.net/~wimana/html/channel/14.htm
http://royy.net/~wimana/html/channel/13.htm
http://royy.net/~wimana/html/channel/19.htm
http://www.dolfina.org/tose/_b/plejadanie.htm - oczojebny layout ale mozna sie doczytac

Na razie wam wystarczy :P
Avatar użytkownikaElther Mężczyzna
 
Posty: 205
Dołączył(a): 10 maja 2005, 20:28

Post 17 lip 2005, 13:15

Bardzo ciekawe, tylko nie wiem czy to spojrzenie na tą samą sprawę z innego punktu widzenia [czyli jaki jest na prawdę świat, jedni myślą, że to bogowie inni, że kosmici] czy kolejna prawdziwa część świata?
Zmiany.
Neoo Mężczyzna
=O=
 
Posty: 42
Dołączył(a): 01 cze 2005, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Typ: 2w1
Zodiak: Waga

Post 26 wrz 2005, 00:10

Chciałbym tutaj zauważyć, że ich przekaz dotyczący "przemiany" Ziemii i mieszkańców jest zadziwiająco podobny do tego co spisano w "Apokalipsie według św. Jana". Mamy chociażby opis dotyczący śmierci większej części ludzkości...
Być może cała Biblia została napisana za pomocą channelingu, co wy na to?


PS: Mimo iż nie wieżę w Boga ukazanego w religii chrześcijańskiej (ani innej ziemskiej) to bardzo polecam studiowanie Pisma Świętego...
Tedeward Mężczyzna
Debil
 
Posty: 7
Dołączył(a): 26 wrz 2005, 00:06
Lokalizacja: Sandomierz
Droga życia: 7
Typ: 7w6
Zodiak: Byk

Post 26 wrz 2005, 07:00

Tedeward: jak wszyscy odnośnie Pisma Świętego generalizujesz. Stary Testament był napisany przez kogos zupełnie innego niz Nowy Testament. Stary Testament był wg. mnie napisany w ogole gdzie indziej kiedy indziej, i nie mam na ten temat jeszcze opinii. W Nowym Testamencie Ewangelie to subiektywne opisy zdarzen (przy czym są one nad wyraz subiektywne z powodu małej ich ilości), Apokalipsa zaś -> cóż, tutaj właśnie channeling pojawić się mógł, nie dość że o tym pośrednio wspomina Jan we wstępie, to jeszcze takaż dziwna forma tej księgi.

A co do boga: rowniez generalizujesz, gdyż są tam dwa obrazy tegoż :D Jedna wersja to bóg surowy, który wielką wagę przywiązuje do obietnic i ich łamania, i to jest Stary Testament. Nowy Testament objawia Boga jako Jezusa, czyli chodzące miłosierdzie.
Avatar użytkownikaElther Mężczyzna
 
Posty: 205
Dołączył(a): 10 maja 2005, 20:28

Post 26 wrz 2005, 15:17

Czemu Bóg i zasady religii się zmieniały z księgi na księgę to materiał na oddzielną dyskusję, którą chętnie poprowadzę w oddzielnym temacie.
Jest też całkiem sensowna teoria, że Apokalipsa (i inne objawienia) powstały pod wpływem środków psychoaktywnych i nie robię sobie jaj w tym momencie ;) .
Avatar użytkownikaLuke_Nuke Mężczyzna
Kalif/Krzyżowiec/Reakcjonista
 
Imię: Łukasz
Posty: 490
Dołączył(a): 10 maja 2005, 16:12
Droga życia: 5
Typ: 2w1
Zodiak: Lew

Post 26 wrz 2005, 23:18

Mr.Ale napisał(a):Tedeward: jak wszyscy odnośnie Pisma Świętego generalizujesz. Stary Testament był napisany przez kogos zupełnie innego niz Nowy Testament.


I tu muszę się z tobą zgodzić. Poza tym Nowy Testament jest zupełnie nieciekawy :)

Mr.Ale napisał(a):A co do boga: rowniez generalizujesz, gdyż są tam dwa obrazy tegoż :D Jedna wersja to bóg surowy, który wielką wagę przywiązuje do obietnic i ich łamania, i to jest Stary Testament. Nowy Testament objawia Boga jako Jezusa, czyli chodzące miłosierdzie.


Tu już nie ma dla mnie różnicy. Z tym że bóg przedstawiony w "Starym Testamencie" jest tak naprawdę bogiem żydowskim, w końcu to żydzi się opierają na Torze (czyli znanym nam ST)...
Tedeward Mężczyzna
Debil
 
Posty: 7
Dołączył(a): 26 wrz 2005, 00:06
Lokalizacja: Sandomierz
Droga życia: 7
Typ: 7w6
Zodiak: Byk

Post 27 wrz 2005, 06:39

Tora to pięcioksiąg, pięć pierwszych ksiąg Starego Testamentu. W Starym Testamencie jest jeszcze trochę nieobjętych słowem 'Tora' dopisów ;p
Avatar użytkownikaElther Mężczyzna
 
Posty: 205
Dołączył(a): 10 maja 2005, 20:28

Post 27 wrz 2005, 09:48

Dokładnie to Torą jest nazywany tylko Pięcioksiąg Mojżeszowy.
Avatar użytkownikaLuke_Nuke Mężczyzna
Kalif/Krzyżowiec/Reakcjonista
 
Imię: Łukasz
Posty: 490
Dołączył(a): 10 maja 2005, 16:12
Droga życia: 5
Typ: 2w1
Zodiak: Lew

Post 27 wrz 2005, 16:36

Co do N.T. - Jezus nie był Bogiem.
Tora to natomiatst jedna z trzech ksiąg uznanych przez chrześcijan - dwie pozostałe to: Nebiim - prorocy i Ketubim - pisma. To tak dla jasności.

Osobiście nie wierzę w chaneling. Plejadianie natomiast to osobna sprawa, bo wspominali o nich nie tylko "wyznawcy" chanelingu.
PRAWDA ZAWSZE SIĘ OBRONI, JEŚLI NIKT TEGO NIE ZABRONI ANI NIE OGRANICZY
Avatar użytkownikaNightwalker Mężczyzna
Racjonalista
 
Posty: 537
Dołączył(a): 11 maja 2005, 16:26

Post 22 kwi 2006, 19:07

Channeling istnieje, zapewniam Cię. Sama napisałam taką książkę "Dla miłości stworzeni" możesz ją znaleźć w wyszukiwarce www.google.pl. Robię też przekazy od Duchowych Przewodników dla tych, którzy szukają drogi, rady, chcą dowiedzieć się co mają do przepracowania, lub kim byli w poprzednich wcieleniach.

Powstawanie takiego przekazu- książki było dla mnie samej zaskoczeniem i nowym doświadczeniem. Ale jest to możliwe. Siadasz i piszesz, a słowa płyną same. Dziwisz się później ile w nich jest głębokiej treści i wiesz, że nie mogły one pochodzić od Ciebie.

To sprawa dostrojenia do odpowiednich wibracji , nic więcej.
Elen Kobieta
Elen
 
Imię: Elen
Posty: 19
Dołączył(a): 21 mar 2006, 14:06
Lokalizacja: Sieradz
Zodiak: Wodnik

Post 23 kwi 2006, 15:45

Ja mam troche e-booków z channelingami ,spakowałęm je i podaje linka:
http://www.czapaxx.republika.pl/channelingi.rar

pOzdrawiaM
"Gdy uczeń będzie gotowy przybędzie i mistrz, ale nigdy wcześniej !!"
Avatar użytkownikaCz4p4 Mężczyzna
Im The Light!
 
Posty: 36
Dołączył(a): 08 lip 2005, 01:40
Lokalizacja: Źródło

Powrót do działu „Channeling”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron