Poza granicami - luźne dyskusje na wszystkie sprawy niezwiązane z Przebudzeniem.

Trochę statystyki

Post 30 maja 2012, 22:20

Trochę statystyki:


Seks na jawie?
Utworzono 28 maja 2012, 21:05
Wyświetleń - 137
Odpowiedzi - 20


Miłość jak ze snów
Utworzono 15 maja 2012, 16:56
Wyświetleń - 51
Odpowiedzi - 0


Ktoś ma jakieś wnioski? :-D
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27

Re: Seks na jawie?

Post 31 maja 2012, 01:02

nuntisunya81 napisał(a):Trochę statystyki:


Seks na jawie?
Utworzono 28 maja 2012, 21:05
Wyświetleń - 137
Odpowiedzi - 20


Miłość jak ze snów
Utworzono 15 maja 2012, 16:56
Wyświetleń - 51
Odpowiedzi - 0


Ktoś ma jakieś wnioski? :-D



Hehe, też zwróciłam na to uwagę
Miłość jest przereklamowana ;)
1natalia1 Kobieta
 
Imię: Natalia
Posty: 11
Dołączył(a): 03 sie 2011, 14:11
Droga życia: 11
Typ: 4w5
Zodiak: Panna

Re: Seks na jawie?

Post 31 maja 2012, 02:32

1natalia1 napisał(a):..........


Hehe, też zwróciłam na to uwagę
Miłość jest przereklamowana ;)

ja tam nigdy nie rozdzielałem - dla mnie jedno bez drugiego nie istnieje . Z taka ' wadą " się urodziłem . Unikałem zazwyczaj słowa " seks " gdy zrozumiałem co ludzie mają na myśli .

A tego tematu :" miłość coś tam..." jakoś nie zauważyłem wcale (forumowa wyszukiwarka nie umie go wskazać teraz ) , ale rzadko bywam ostatnio na forum i w ogóle w necie .

Jest jeszcze coś : nie o sam temat idzie w moim wypadku lecz o wibracje osoby jaka go zakłada . ja to jakoś wyczuwam między wierszami i albo mam ochotę wejść w relację albo od razu odrzuca.
easy russian
 

Re: Seks na jawie?

Post 31 maja 2012, 09:25

nuntisunya81 napisał(a):Ktoś ma jakieś wnioski? :-D

Według mnie, nie ma w tym niczego dziwnego. Tamten temat był założony w celu opisania przez użytkownika swego snu i jeśli miałby być zalążkiem dyskusji, inicjatywa musiała by wyjść od samych forumowiczów. Ci jednak, jeśli nie ma takiej wyraźnej prośby, nie czują się zobligowani do oceniania czyichś snów.

Ten temat natomiast jest z założenia pytaniem: "Słuchajcie, coś się dzieje. Nie rozumiem tego. Czy moglibyście mi pomóc, uspokoić mnie i wyjaśnić w czym rzecz?". To oczywiste więc, że tu pojawiły się odpowiedzi, a wraz z nimi rozwinęła się dyskusja.

Jak wyjaśnić zwiększoną liczbę odsłon? Wiąże się ona bezpośrednio z dyskusją. Użytkownicy widząc, że pojawiły się nowe posty, zaglądają zaciekawieni.

"Miłość", czy "seks" są takimi samymi słowami, jak każde inne. Nie mają tu one zbyt wielkiego znaczenia. To raczej treść tematu decyduje o tym, czy i jaka dyskusja się rozwinie. Sporym przeinterpretowaniem jest tu więc ocenianie na podstawie liczby postów w tematach, czy ludzi bardziej interesuje "seks", czy "miłość":).

Btw. Jaka jest wygrana za rozwiązanie Twej zagadki, nuntisunya81? Jakiś wirtualny buziak chociaż?;)
Avatar użytkownikaAletheia
 
Imię: Aletheia
Posty: 289
Dołączył(a): 27 paź 2011, 23:17
Droga życia: 33
Typ: 9w1

Re: Seks na jawie?

Post 31 maja 2012, 11:37

easy russian napisał(a):
1natalia1 napisał(a):..........


Hehe, też zwróciłam na to uwagę
Miłość jest przereklamowana ;)

ja tam nigdy nie rozdzielałem - dla mnie jedno bez drugiego nie istnieje . Z taka ' wadą " się urodziłem . Unikałem zazwyczaj słowa " seks " gdy zrozumiałem co ludzie mają na myśli .

A tego tematu :" miłość coś tam..." jakoś nie zauważyłem wcale (forumowa wyszukiwarka nie umie go wskazać teraz ) , ale rzadko bywam ostatnio na forum i w ogóle w necie .

Jest jeszcze coś : nie o sam temat idzie w moim wypadku lecz o wibracje osoby jaka go zakłada . ja to jakoś wyczuwam między wierszami i albo mam ochotę wejść w relację albo od razu odrzuca.


To nie była moja osobista opinia, tylko próbowałam znaleźć przyczynę w ilośći wyświetleń : )
1natalia1 Kobieta
 
Imię: Natalia
Posty: 11
Dołączył(a): 03 sie 2011, 14:11
Droga życia: 11
Typ: 4w5
Zodiak: Panna

Re: Trochę statystyki

Post 31 maja 2012, 12:49

nuntisunya81 napisał(a):Ktoś ma jakieś wnioski? :-D


Czasami niektórzy potrzebują doświadczyć czym nie-są, aby mogli być Tym Czum Są w Istocie. : )))

Miłość jak ze snu. Słowo "sen" może być dla niektórych ujmą - stąd też mniejsze zainteresowanie.
Seks na jawie jest zapisem o wiele bardziej "namacalnym", prostszym do odbioru, oraz co śmieszne, więcej "obiecuje".

Zabawne, tak.
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: Trochę statystyki

Post 31 maja 2012, 13:09

ah napalency :D
Eruanis
 

Re: Seks na jawie?

Post 31 maja 2012, 22:27

Aletheia napisał(a):
Btw. Jaka jest wygrana za rozwiązanie Twej zagadki, nuntisunya81? Jakiś wirtualny buziak chociaż?;)


Nie! Nie! Nie!
Nagrodą jest
Cyberseks ze spambotem :D
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27

Re: Trochę statystyki

Post 02 cze 2012, 01:55

nuntisunya81 napisał(a):Nie! Nie! Nie!
Nagrodą jest
Cyberseks ze spambotem :D

I tym sprytnym sposobem sami sobie strzeliliśmy w stopy. Cóż, wygląda na to, że orgia spambotowa się szykuje, gdyż wszyscy w inny sposób zagadkę rozwiązali i wszystkim należy się ta wspaniała nagroda.

easy russian napisał(a):
1natalia1 napisał(a): Hehe, też zwróciłam na to uwagę
Miłość jest przereklamowana ;)

ja tam nigdy nie rozdzielałem - dla mnie jedno bez drugiego nie istnieje . Z taka ' wadą " się urodziłem .

Easy, zapewne bardzo kochasz swoją mamę, tatę, rodzeństwo i synów...;p.

Pozdrawiam:)
Avatar użytkownikaAletheia
 
Imię: Aletheia
Posty: 289
Dołączył(a): 27 paź 2011, 23:17
Droga życia: 33
Typ: 9w1

Re: Trochę statystyki

Post 02 cze 2012, 02:04

Aletheia napisał(a):I tym sprytnym sposobem sami sobie strzeliliśmy w stopy. Cóż, wygląda na to, że orgia spambotowa się szykuje, gdyż wszyscy w inny sposób zagadkę rozwiązali i wszystkim należy się ta wspaniała nagroda.


A ja bym wolał, żeby wszyscy się kochali.
Tak po prostu...

Obrazek
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: Trochę statystyki

Post 02 cze 2012, 11:26

Aletheia napisał(a):
nuntisunya81 napisał(a):Nie! Nie! Nie!
Nagrodą jest
Cyberseks ze spambotem :D

I tym sprytnym sposobem sami sobie strzeliliśmy w stopy. Cóż, wygląda na to, że orgia spambotowa się szykuje, gdyż wszyscy w inny sposób zagadkę rozwiązali i wszystkim należy się ta wspaniała nagroda.

easy russian napisał(a):
1natalia1 napisał(a): Hehe, też zwróciłam na to uwagę
Miłość jest przereklamowana ;)

ja tam nigdy nie rozdzielałem - dla mnie jedno bez drugiego nie istnieje . Z taka ' wadą " się urodziłem .

Easy, zapewne bardzo kochasz swoją mamę, tatę, rodzeństwo i synów...;p.

Pozdrawiam:)


Hihi.
Aletheia bystrzaku :D
Wiem. Wszyscy dostaną nagrodę, ale tylko Easy się w spambocie od razu zakocha ;-)
i będą małe spamrussiany :P albo easyboty

Sinbard napisał(a):
A ja bym wolał, żeby wszyscy się kochali.
Tak po prostu...

[ Obrazek ]



Calling Random People And Saying "I Love You"
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27

Re: Trochę statystyki

Post 16 cze 2012, 21:00

A co by było gdyby statystyka nie istniała ? :lol:
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: Trochę statystyki

Post 16 cze 2012, 21:26

sinsemilla napisał(a):A co by było gdyby statystyka nie istniała ? :lol:

było by tylko kłamstwo :)
easy russian
 

Re: Trochę statystyki

Post 16 cze 2012, 22:53

bosz....

#-o


heheh, nooo ciekawe jak to jest, statystycznie, jak myślisz(?) easy, na 100 osób , ile osób wie co to kłamstwo?

:D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Powrót do działu „Podwórko”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości