Para-nauka, odkrywane mechanizmy umysłu, Huna i podobne tematy.
dzis mi sie snilo ze....snilam... snilo mi sie ze leze w lozku i zasypiam i snily mi sie jakies głupie, straszne rzeczy(to u mnie standard) i chcialam sie obudzic i sie obudzilam z tego piwerszego snu ale zorientowalam sie ze to tez sen(?? nie wiem jak) i probowalam sie obudzic nie moglam otworzyc oczu i sie poruszyc. moj umysl byl juz "obudzony" ale ja nie mogam ruszyc nawet palcem udalo mi sie ledwo otworzyc troszke oczy na tyle ze dostrzeglam ze juz jest jasno i zamglony kawaleczek biurka i krzesla ale nie moglam otworzyc ich szerzej... i dalej nie moglam sie poruszyc i tylko docieral do mnie taki glupi dzwiek jakby ktos reka jezdzil albo paznokciami drapal w koldre. nagle ten dzwiek ustal i w tym samym momencie odzyskalam wladze nad cialem. czasem mi sie cos takiego zdarza. nie mam pojecia co to jest ani o co w tym chodzi ale to przerazajace. ktos moze wie o co w tym chodzi?
siamajka
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 lut 2012, 16:23
To normalne, po prostu nie dostroiłaś się do swojego ciała, mając jeszcze inny zakres świadomości.
Ponadto paraliż senny nic więcej. Większość ludzi odbiera to jako coś przerażającego.
Ja swojego czasu nawet zacząłem się modlić, bo myślałem, że mnie jakiś demon/szatan atakuje :lol:
Niestety nie było jeszcze wtedy internetu i musiałem kompilować rzeczywistość na podstawie uwcześnie dostępnych danych.
Stąd takie wnioski.
Jakież to było realne! :)

Budzisz się. To nic strasznego :)
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27
przeżyłam takie przebudzenie w śnie w śnie... dość straszne, ale da sie przeżyć:)
pralka
wiedźma
 
Imię: Kachna
Posty: 22
Dołączył(a): 04 kwi 2012, 18:01
Droga życia: 22
Zodiak: waga
To zupełnie normalne!

To zwykły paraliż senny. Twoje ciało jest wtedy rozbudzone, ale twój umysł rejestruje co innego. Doświadczył tego niemal każdy. Występuje wtedy wszystko co opisałaś. Czyli paraliż- nie możesz poruszyć żadną kończyną, omamy wszelkiego rodzaju np. słuchowe, dotykowe, węchowe, wzrokowe, smakowe.
Nic nadzwyczajnego ; )
"wszyscy myśleli że się nie da, w końcu przyszedł taki który nie wiedział że się nie da, i on to właśnie zrobił...

chcesz zrozumieć życie, ludzi i świat? to zrozum astrologię

pamiętaj że słońce w znaku nie mówi o całym twoim charakterze

możliwe jest wszystko co jesteś w stanie sobie wyobrazić
Avatar użytkownikatori Kobieta
NIGDY się nie poddawaj..
 
Imię: Wiktoria
Posty: 25
Dołączył(a): 21 maja 2012, 21:55
Lokalizacja: moim domem jest cały świat
Droga życia: 10
Typ: 8w7
Zodiak: Kozior/ac-lew/księżyc-strzelec

Powrót do działu „Parapsychologia i psychotronika”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron