Poza granicami - luźne dyskusje na wszystkie sprawy niezwiązane z Przebudzeniem.
??
Obrazek

:)
Treści zawarte w tym poście odnoszą się do odczuć i wiedzy w chwili obecnej. Nie mogą być wiążące wcześniej lub później.
Avatar użytkownikavan_halsing Mężczyzna
Ja tylko pytam
 
Imię: Arkadiusz
Posty: 110
Dołączył(a): 21 lis 2011, 19:31
Zodiak: Aries
Kawałek drewna z odstającymi fragmentami gałęzi i sękiem, częściowo zanurzony w jeziorze ;)
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
Odpowiedź na to pytanie wiąże się jednocześnie z odpowiedzią na pytanie czy można za pomocą metod naukowych, czy jakichkolwiek innych, określić jednoznacznie i definitywnie rzeczywistość (a propo Twojego sąsiedniego tematu) ;)
“Mom always tells me to celebrate everyone's uniqueness. I like the way that sounds.”
"I've finally found the rhythm of love, the feeling of sound."
- Hilary Duff
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon
Heh, Tilu. Dobrze, że nie musiałeś rozwiązywać testu Rorschacha, bo panowie psycholodzy z pewnością ciekawą etykietkę by Ci przyprawili, typu psychopata (ponoć po dziś dzień w polskich sądach psycholodzy posługują się tym testem, by stworzyć psychogramy podejrzanych) :D.

Np. poniższy obrazek przedstawiający przykładowo dolną część kręgosłupa z miednicą jest według jedynej i prawdziwej interpretacji motylem:
Obrazek

Zaś poniższy przedstawiający np. kręg jest według "prawidłowej" interpretacji czworonożnym zwierzęciem:
Obrazek

Pozdrawiam:)
Avatar użytkownikaAletheia
 
Imię: Aletheia
Posty: 289
Dołączył(a): 27 paź 2011, 23:17
Droga życia: 33
Typ: 9w1
Test Rorschacha tak na prawdę nie ma jednej jedynej odpowiedzi 'dobrej', tak na prawdę mogą być różne - ważne jest jakiego rodzaju jest skojarzenie - jaki tok myślowy ;)
Ja sam już dawno sobie przyprawiłem sam tą etykietkę. A czy przyprawiliby mi taką etykietkę? Nie. Chyba że by mi to pasowało w danej sytuacji. Bo jestem inteligentny - jak większość prawdziwych psychopatów. A testy psychologiczne daje się oszukać jeśli tylko się chce i wie odrobinę o nich ;P
W tym górnym obrazku widzę zbroję, ale to może być powiązane z moją fascynacją średniowieczem.
A w dolnym widzę dwa różne obrazy - jeden to zwierzę chyba wspinające się pod górkę i jego odbicie w jeziorze (albo czymś innym), a drugie, to jakiś rodzaj sukni, gorsetu czy czegoś w tym guście ;)

Chociaż szczerze - gdybym miał w pełni bez masek interpretacyjnych na zasadzie 'wiem o co chodzi' odpowiadać, to bym powiedział że wygląda mi to na obrazek (zapewne .jpg, może .gif, ewentualnie .png - wątpię żeby inny format), który może być skanem albo cyfrowo stworzonym obrazem mającym przypominać plamy czy to czarnego tuszu w pierwszym, czy kolorowego w drugim przypadku... I po tym ewentualnie opis tego co mogą przypominać plamy ;P

Większość ludzi myśli że 'psychopata' to coś straszliwie złego. Nie koniecznie...
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Powrót do działu „Podwórko”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron