- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

Weterani Przebudzenia?

Post 01 kwi 2012, 02:30

Witam po wieeeelkiej przerwie,
Czy znajduja sie tu jeszcze weterani sprzed 2-3 lat (gdy bylem aktywny na forum)?
Widzialem ze Enlil dalej dzialasz : )
Jesli ktos ze 'starszych' dostrzeze moj temat - opowiedzcie prosze - jak czas wplynal na wasz rozwoj oraz rozwoj forum - oczywiscie moze byc w wielkim skrocie : D

Dzieki za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam!
'Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło.'
Avatar użytkownikaTwójCień Mężczyzna
micro_space
 
Posty: 100
Dołączył(a): 02 kwi 2009, 21:30

Re: Weterani Przebudzenia?

Post 01 kwi 2012, 13:43

Witaj Twój Cieniu, jeszcze wczoraj wyczaiłem (telepatycznie) Twoją aktywność na forum. ;) Ciekawy jestem tylko, czy była to prekognicja, czy faktycznie zajrzałeś na forum gdzieś jeszcze pod wieczór czy nawet po południu (nie pamiętam dokładnie godziny).

Działam z przerwami, jeśli są ciekawe tematy, ostatnio ich więcej się zrobiło. ;)

A co do rozwoju - oczywiście wszystko idzie do przodu, trudno pozostać w miejscu. Kiedy czytam swoje stare wypowiedzi, czasem łapię się za głowę - o czym ja wtedy myślałem lub nie myślałem. ;) W międzyczasie sporo miałem doświadczeń, także tych "parapsychicznych", wiem więcej i mam szersze doświadczenie. A im więcej wiem, tym bardziej uświadamiam sobie, że "wiem, że nic nie wiem". :P Ale miałem przebłyski tego, że wszechświat, który postrzegamy jako ludzie, jest węższy i bardziej ograniczony, niż kwant cząsteczki materii w stosunku do całej galaktyki. Można by ten temat obdzielić wieloma wątkami, częściowo piszę o tym w różnych tematach na forum - ale w takim kontekście, który względnie cieszy się jakimś zainteresowaniem (bo sobie tego nie muszę pisać). ;)

Napisz też o zmianach u siebie w międzyczasie. ;)
“Mom always tells me to celebrate everyone's uniqueness. I like the way that sounds.”
"I've finally found the rhythm of love, the feeling of sound."
- Hilary Duff
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon

Re: Weterani Przebudzenia?

Post 01 kwi 2012, 21:20

Oczywiście że są ;)
Nawet sporo nas, chociaż nie wszyscy zaglądają regularnie - ja ze względu na funkcję staram się, acz też miałem parę okresów kiedy nie chciało mi się zupełnie zaglądać na forum albo nie miałem czasu z różnych powodów ;)
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Weterani Przebudzenia?

Post 17 kwi 2012, 01:56

Cześć. No ja od trzech lat czekam na twoją diagnozę dla mnie ;)
Żartuję oczywiście :)

Ja przez dłuższy okres czasu zupełnie się odciąłem więc bardziej w dół niż w górę. Żadnych nowych doświadczeń w sferze nocnych podróży;) o innych kwestiach nie wspominając. Szkoda, czasem sobie myślę, że najwyższy czas powrócić do moich dawnych praktyk i zainteresowań ale jakoś nie wychodzi;) Na forum dawno mnie również nie było, nawet nie zaglądałem a trochę tematów przybyło. W każdym bądź razie również witam i pozdrawiam :)
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Re: Weterani Przebudzenia?

Post 20 kwi 2012, 18:31

działalem na forum jakies 4-5 lat temu moze wczesniej za czasów Halleya Silverki Cinki Mojrzesza Mind-a bylo kilka tych osob a szczerze to swojego nicku nie pamietam :D
NeverMind13
 
Posty: 12
Dołączył(a): 20 kwi 2012, 18:10

Re: Weterani Przebudzenia?

Post 20 kwi 2012, 19:10

NeverMind13 napisał(a):działalem na forum jakies 4-5 lat temu moze wczesniej za czasów Halleya Silverki Cinki Mojrzesza Mind-a

Nick "Halley" kojarzy mi się z kimś związanym z innym forum, działającym niegdyś pod domeną przebudzenie.pl – poza tematyką nie mieliśmy z nimi nic wspólnego. :P
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Re: Weterani Przebudzenia?

Post 20 kwi 2012, 19:17

moze i tak było :)
NeverMind13
 
Posty: 12
Dołączył(a): 20 kwi 2012, 18:10

Re: Weterani Przebudzenia?

Post 01 maja 2012, 07:15

Miałeś przerwę tylko 2-3 lata?

Sam ostatnio na tym forum byłem w 2005 chyba, więc przerwa około 6-7 lat. ;-)
Avatar użytkownikasolprinc
the corrupt one
 
Posty: 35
Dołączył(a): 01 maja 2012, 06:40

Re: Weterani Przebudzenia?

Post 01 maja 2012, 08:47

solprinc, nie sądziłem, że jeszcze Cię tu kiedyś zobaczę. :D Witaj!
Użytkownicy, którzy podziękowali za post: solprinc
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Re: Weterani Przebudzenia?

Post 01 maja 2012, 10:20

Cześć Nazcain, sam też nie sądziłem że się tu zobaczę. ;-)

A zapamiętało się Przebudzenie... Zin już od dawna bez nowych numerów? Przydałaby się reaktywacja tuż przed nową epoką. ;-D
Avatar użytkownikasolprinc
the corrupt one
 
Posty: 35
Dołączył(a): 01 maja 2012, 06:40

Re: Weterani Przebudzenia?

Post 01 maja 2012, 12:13

solprinc napisał(a):Zin już od dawna bez nowych numerów? Przydałaby się reaktywacja tuż przed nową epoką. ;-D

Hehe, kuszący pomysł. ;) Nowych numerów brak właściwie odkąd odszedłeś. Częściowo rolę zina spełnia serwis www, ale cienko przędzie. :)
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Re: Weterani Przebudzenia?

Post 02 maja 2012, 00:37

Enlil napisał(a):Ale miałem przebłyski tego, że wszechświat, który postrzegamy jako ludzie, jest węższy i bardziej ograniczony, niż kwant cząsteczki materii w stosunku do całej galaktyki.

:lol:
:thumbright:
chyba Ty! :D

swojego nicku nie pamietam :D

więcej grzechu nie pamiętam :)

Nazcain napisał(a):Witaj!

Hej! :D

solprinc napisał(a):nie sądziłem że się tu zobaczę. ;-)

W końcu na tym forum sporo jest o nie sądzeniu a więcej o Akceptacji :)


Jestem weteranem przebudzenia. hehehe - jak to brzmi ? :lol: dobranoc
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: Weterani Przebudzenia?

Post 02 maja 2012, 00:54

sinsemilla napisał(a):Jestem weteranem przebudzenia. hehehe - jak to brzmi ? :lol: dobranoc

"Jestem weteranem przebudzenia. Zobacz, tą odznakę mam za odwagę na polu bitwy Ragnaroku, a ta blizna, to pod Jerozolimą niewierny mnie ranił gdym przewagi rozmaite czynił nad tymi psami. Ot, a tu wciąż niezbyt dobrze zagojona rana po postrzale z piekielnego karabinu podczas szturmu na przedpiekle... To? A to po bójce w barze jak Asmodeusz zaczął rozrabiać i szukać zaczepki, ostre ma rogi drań..." ;P ;P
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Weterani Przebudzenia?

Post 02 maja 2012, 09:24

:D
Til napisał(a):Jestem weteranem przebudzenia. Zobacz
te śpiochy w oczach :D

Słońce dziś jest nisko i nie będzie oparzać, tak powiedział Piotruś. :D
Miłego dnia :)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: Weterani Przebudzenia?

Post 02 maja 2012, 15:19

Tylko kombatantów brakuje...
Pomników nieznanego przebudzonego oraz ckliwych piosenek o odeszłych wniebowstąpionych. :)
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron