Psychologia, działanie mózgu.

Powiększanie penisa

Post 24 lut 2012, 18:54

Manualne ćwiczenia powiększajce penisa - wiem, że to działa bo robiłem to przez ok. 2 lata. Urosłem ok. 3 cm. Po tych 2 latach powiedziałbym, że pomimo swoich pozytywnych stron może być jednak zgubne (o czym się przekonałem), ponieważ jeśli masz przeciętny rozmiar i chcesz mieć duży rozmiar to to jest na pewno parę lat prawie codziennej pracy. Innymi słowy jak Jan Kowalski startuje z 10 cm (nie piszę o sobie) to musiałby pracować przez ok. 2 lata żeby mieć 13 cm, a na koniec i tak będzie niezadowolony.

Problem w tym, że się w skrócie mówiac uzależniłem. Jak postanawiam, że przestanę to robić i faktycznie przestaję to pojawiaja sie głosy w głowie, które w każdej minucie mówia, że musze to robić. I tak przez cały dzień. Wykańcza to mnie. Kończy się na tym, że do tego wracam, przez jakiś czas głosy znikaja. Ale jak to robię to też jest niedobrze bo te manualne rozciaganie nie jest bez konsekwencji następnego dnia rano - chodzi o te uczucie po rozciaganiu, które przeszkadza w ciagu dnia, niepozwala sie skupić. Więc i tak jest źle, i tak jest niedobrze. Więc potem znowu się zastanawiam, że może przestać, przestaję. Jak przestaję głosy się znowu pojawiaja w głowie. I tak w kółko. Ktoś ma jakieś remedum? Psycholog? Seksuolog?

Chcę z tego zrezygnować, ale stałem się jakby wrogiem dla samego siebie, jak oszukać siebie, jak oszukać umysł?

Przeszkadza mi to w moich planach, nie chcę sobie spierdolić życia przez własne kompleksy.
The_Visitor Mężczyzna
.
 
Imię: Piter
Posty: 29
Dołączył(a): 22 sie 2010, 17:09
Droga życia: 9
Typ: 5w4
Zodiak: Waga

Re: Powiększanie penisa

Post 24 lut 2012, 19:59

Sprawa jest delikatna,jak o niej pisac zeby uzyc własciwego języka bez perwersji ,patologii itp
Jesli o mnie chodzi to mógłbym pisać nawet o gotującej się wodzie czy zsiadłym mleku.
Psychiatra powie ci ze masz natręctwa ,obsesyjne powtarzanie kompulsywne tej samej czymnnosci,to nerwica
a w dodatku głosy ,mysli natrętne i przymus powtarzania bezsensownej czynnosci którą nazywasz pracą .
Osobiscie opowiem ci ze hmm własciwie czemu by nie pisać o penisie,nic co ludzkie nie jest obce,
Tylko nie szeptaj o tym dziewczynie bo one tego problemu nie rozwiążą.
Listen to my muscle memory.
Avatar użytkownikafalko Mężczyzna
wysłuhaj pamięci mych muskułów
 
Posty: 706
Dołączył(a): 13 lip 2007, 19:40

Re: Powiększanie penisa

Post 24 lut 2012, 22:17

The_Visitor napisał(a):Manualne ćwiczenia powiększajce

Ah., tak to się teraz nazywa :lol:

The_Visitor napisał(a):nie chcę sobie spierdolić życia przez własne kompleksy.

Jak nie chcesz to tego nie zrobisz ;) Wyluzuj Bracie!

falko napisał(a):Jesli o mnie chodzi to mógłbym pisać nawet o gotującej się wodzie czy zsiadłym mleku.

Ja też mogłabym :thumbright:
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: Powiększanie penisa

Post 24 lut 2012, 23:06

Problemem są moje introwertyczne projekty, które wymagają czasu i siedzę sam dużo czasu nad
robieniem czegoś albo nad książkami. To wtedy pojawiają się te myśli, że muszę się zajmować tymi ćwiczeniami.

Muszę znaleźć jakąś realistyczną odskocznię, bo tracę kontakt z rzeczywistością.
The_Visitor Mężczyzna
.
 
Imię: Piter
Posty: 29
Dołączył(a): 22 sie 2010, 17:09
Droga życia: 9
Typ: 5w4
Zodiak: Waga

Re: Powiększanie penisa

Post 25 lut 2012, 01:36

The_Visitor napisał(a):Problemem są moje introwertyczne projekty, które wymagają czasu i siedzę sam dużo czasu nad
robieniem czegoś albo nad książkami. To wtedy pojawiają się te myśli, że muszę się zajmować tymi ćwiczeniami.

Muszę znaleźć jakąś realistyczną odskocznię, bo tracę kontakt z rzeczywistością.

na pewnym forum mechanicznym chłopaki wynaleźli taka zabawkę -sądzę,że to remedium na Twoje problemy . Ręce pozostaną wolne . :) http://www.ceneo.pl/9367730?se=wM0eQESc ... tAodFnlRFQ
easy russian
 

Re: Powiększanie penisa

Post 25 lut 2012, 05:49

Chłopie uwierz w siebie! Nic nie musisz.Ty jesteś panem swojego życia, uświadom to sobie.Nie pozwól na to by twoje myśli żądziły Tobą.Dasz radę, naprawdę wszystkie narzędzia masz już w sobie, tylko musisz je w sobie odkryć i ich użyć.Powodzenia Mistrzu.Będzie dobrze.
Avatar użytkownikaenergia_milosci
...wszystko jest w Tobie...
 
Imię: Aleksandra
Posty: 76
Dołączył(a): 30 wrz 2011, 00:39
Droga życia: 11
Typ: 4 w 7
Zodiak: Byk

Re: Powiększanie penisa

Post 05 mar 2012, 22:50

Sprawa jest prosta i trudna. Kiedy nachodzą cie takie mysli, muszisz chociaz raz sie powstrzymac, nie wiem, wyjdz pobiegac, wypij szybko browara, byle nie skupiac sie na tym. I jeesli raaz przetrwasz. Później będzie z górki. Potrzeba tak nie wiele a jednocześnie bardzo dużo ;)
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Re: Powiększanie penisa

Post 27 mar 2012, 12:41

The_Visitor napisał(a):Urosłem ok. 3 cm.


Ciężka sprawa. Zdaje się, że większa część twojej świadomości przemieściła się do tej części ciała, która urosła, stąd takie sformułowanie. Nie będzie Ci łatwo znowu przemieścić ośrodek świadomości do głowy i wyżej. Zalecam stanie na głowie regularne, jak najczęstsze...
ITO
Avatar użytkownikaINSPEK Mężczyzna
Pan
 
Posty: 47
Dołączył(a): 19 mar 2011, 11:21
Lokalizacja: Gdynia, EU

Re: Powiększanie penisa

Post 27 mar 2012, 18:27

Hm, czyli krótko mówiąc międolisz siusiaka - to powszechne, kobiety bawią się włosami faceci siusiakami. Ty tylko podciągasz pod to jakieś dodatkowe uzasadnienie, łatwo się uzależnić.
Zamiast robić to samemu, poproś dziewczyne, w rewanżu pobaw się jej włosami, zrób masażyk plecków i tym podobne.
STAROŻYTNI KOSMICI - http://goo.gl/3cUSG
Avatar użytkownikaConstantine
miszcz
 
Imię: John
Posty: 60
Dołączył(a): 10 mar 2012, 22:01
Lokalizacja: Liverpool
Droga życia: 31
Zodiak: Rak

Re: Powiększanie penisa

Post 27 mar 2012, 19:19

Gdzieś czytałem że kobiety bawiąc się włosami wysyłają płci przeciwnej sygnały. Ponoć to rodzaj zachęty, zdradzanie zainteresowania.
W odniesieniu do tego miętolenie siusiaka-jak to Constantine określił- to dość "bezpośredni" sygnał.
Treści zawarte w tym poście odnoszą się do odczuć i wiedzy w chwili obecnej. Nie mogą być wiążące wcześniej lub później.
Avatar użytkownikavan_halsing Mężczyzna
Ja tylko pytam
 
Imię: Arkadiusz
Posty: 110
Dołączył(a): 21 lis 2011, 19:31
Zodiak: Aries

Re: Powiększanie penisa

Post 04 kwi 2012, 18:18

Praktyka czyni mistrza. Szkoda ze nie praktykujesz innych działań fizycznych, ale jak rozumiem inne nie byłyby tak przyjemne:D Cóż... Nie jestem facetem, ale z tego co słyszałam oni tak maja. Ich panami są te małe wypustki między nogami i nic na to nie mogą poradzić. Sa tylko zbędnymi (czasem) dodatkami do penisów, lub złośliwymi naroślami na nich.
pralka
wiedźma
 
Imię: Kachna
Posty: 22
Dołączył(a): 04 kwi 2012, 18:01
Droga życia: 22
Zodiak: waga

Re: Powiększanie penisa

Post 05 kwi 2012, 18:13

Hmm czy to nie jakis feministyczny OFFTOP ?:P
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Re: Powiększanie penisa

Post 09 lip 2012, 14:56

wydaje mi się że twoja chęć pozbycia się tego nie jest czysta, nie jest to czyste pragnienie ale strach przed utratą swojego 'życia'. żeby zerwać z takim nałogiem według mnie powinieneś najpierw oczyścić umysł, medytacją w ciszy lub na łonie natury. strach jest wrogiem postępu.
uwierzysz w co zechcesz
Avatar użytkownikaagaton
 
Imię: Emi
Posty: 117
Dołączył(a): 23 cze 2012, 12:37
Lokalizacja: Leicester, England, GB
Droga życia: 4
Typ: 4w3
Zodiak: bliźnięta pies

Re: Powiększanie penisa

Post 09 lip 2012, 23:43

Najlepszym remedium jest kobieta!
Jak Twardowski pozbył się diabła, pokazał mu Twardowską.
so_mag
 
Posty: 9
Dołączył(a): 08 lip 2012, 16:53

Re: Powiększanie penisa

Post 09 lip 2012, 23:52

so_mag napisał(a):Najlepszym remedium jest kobieta!


O niewielkich potrzebach...
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Powrót do działu „Psychologia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron