Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.
Witam ;)
Chciałbym tu opisać jedną z sytuacji jakie przydarzyły mi się jakiś czas temu i nie wiem za bardzo co o tym myśleć :)
Mianowicie miałem raz sen. Taki zwykły, normalny, nie pamiętam o czym, chyba gdzieś chodziłem po jakimś nieznanym mi mieście. Ale nie to jest ważne. W późniejszym etapie pojawiła się tam pewna osoba, młoda dziewczyna. Chciałem z nią porozmawiać, i udało mi się przejść w LD, ale kontrolowałem tylko siebie, własną świadomość - otoczenia ani jej - nie. Ta dziewczyna sprawiała wrażenie strasznie smutnej, zagubionej, chciałem ją jakoś pocieszyć, pomóc jej. Czułem już że zaczynam się budzić, więc udało mi się od niej wyciągnąć to, jak się nazywa. Potem się obudziłem. Lecz wielki był mój idiotyzm, że zamiast od razu chwycić cokolwiek i zapisać to co mi powiedziała, zacząłem robić 1500 innych rzeczy, a gdy przypomniałem sobie o tym - już zapomniałem. Od tego czasu nie miałem już z nią żadnego kontaktu, znaku, nic. Bardzo bym chciał żeby znowu się pojawiła, ale jakieś przeczucie mówi mi że to był tylko ten jeden raz, nie pojawi się więcej.
A po historii pytanie - czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć mi, co to było? Jakaś zagubiona dusza, byt astralny? A może po prostu wykreowałem ją sobie?
Avatar użytkownikaAranel
 
Posty: 24
Dołączył(a): 23 lis 2011, 22:28
Droga życia: 33
Aranelu, Arielu, Urielu...moze byla Twoja przyszloscia, czastka terazniejszosci? Mysle ze idziecie ku sobie, dorastacie do siebie, skoro niesiesz Ja w sobie...gdy Ja spotkasz ponownie, bedziesz wiedzial ze to Ona, wowczas to nie byl Wasz czas i miejsce. Ona jest, czeka na Ciebie, spotkasz Ja na pewno:)
Ayalen
 
Czy tablica Ouiji miała Ci pomóc?
Treści zawarte w tym poście odnoszą się do odczuć i wiedzy w chwili obecnej. Nie mogą być wiążące wcześniej lub później.
Avatar użytkownikavan_halsing Mężczyzna
Ja tylko pytam
 
Imię: Arkadiusz
Posty: 110
Dołączył(a): 21 lis 2011, 19:31
Zodiak: Aries
Właściwie sam nie wiem... raczej moje intencje miały być inne, ale jeśli miałoby to pomóc w odnalezieniu jej...
Avatar użytkownikaAranel
 
Posty: 24
Dołączył(a): 23 lis 2011, 22:28
Droga życia: 33
Jakoś ostatnio mam wrażenie że ona jest gdzieś w moim otoczeniu. Jako że jestem również praktykującym katolikiem, postanowiłem modlić się za nią każdego dnia. Nie wiem czy była ona moją przyszłością, czy może widmem które przyszło po coś w czasie teraźniejszym, w każdym razie, uznałem że modlitwa nie zaszkodzi. No i tutaj część właściwa, bo jak zaczynałem dziesiątkę różańca akurat za nią, to zimno mi się zaczynało robić. Taki chłód jakiś... jakby była gdzieś w pobliżu. Wczoraj dla sprawdzenia wziąłem termometr - i tu nic, żadnych zmian temperatury.
Nie wiem czy jest jakiś sposób żeby na sprawdzenie jej obecności? Albo coś, żeby się z nią skomunikować?
I czy jest opcja, że to mój Opiekun? Jeśli tak, nie powinien on być raczej... rodzaju męskiego? ;)
Avatar użytkownikaAranel
 
Posty: 24
Dołączył(a): 23 lis 2011, 22:28
Droga życia: 33
Mógłbyś napisać więcej o Opiekunach, Aniołach etc.
Może ktoś się przyłączy i również napisze coś w tym temacie.
Przepraszam jeśli to off (choć raczej w temacie ;)
Pozdrawiam
Treści zawarte w tym poście odnoszą się do odczuć i wiedzy w chwili obecnej. Nie mogą być wiążące wcześniej lub później.
Avatar użytkownikavan_halsing Mężczyzna
Ja tylko pytam
 
Imię: Arkadiusz
Posty: 110
Dołączył(a): 21 lis 2011, 19:31
Zodiak: Aries
van_halsing napisał(a):Mógłbyś napisać więcej o Opiekunach, Aniołach etc.


Nie znam się na tym na tyle, żeby coś napisać :)
Mogę jedynie powiedzieć, że Opiekun, Anioł, tu chodzi o to samo. Tyle że określenie Anioł funkcjonuje raczej u chrześcijan :) Każdy z nas ma towarzysza w piątym wymiarze, który idzie z nami przez całe życie. Anioł, Opiekun... słyszałem też określenie Pęczek Indygo czy coś w ten deseń. A kumpel mówił że czytał gdzieś, że każdemu człowiekowi towarzyszy jakieś widmo. Pewnie to jeden i ten sam byt astralny, przypisany każdemu z nas z osobna.

Lecz moje pytanie było nieco inne, choć temat z Aniołami również można rozwinąć, gdyż jest jednym z podpunktów pytania :P
Aranel napisał(a):Nie wiem czy jest jakiś sposób żeby na sprawdzenie jej obecności? Albo coś, żeby się z nią skomunikować?
I czy jest opcja, że to mój Opiekun? Jeśli tak, nie powinien on być raczej... rodzaju męskiego? ;)
Avatar użytkownikaAranel
 
Posty: 24
Dołączył(a): 23 lis 2011, 22:28
Droga życia: 33
Anioły często były przedstawiane jako świetliste postacie ze skrzydłami. W niektórych częściach świata istniały na nie inne określenia, w szczególności figurowali jako bogowie. Uważa się często je za Arkturian. Oczywiście nie mają materialnej postaci, tylko właśnie świetlistą / energetyczną.
“Mom always tells me to celebrate everyone's uniqueness. I like the way that sounds.”
"I've finally found the rhythm of love, the feeling of sound."
- Hilary Duff
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon
Hm, no tak :)

Tylko wie ktoś, jak można się z nimi komunikować?
Ewentualnie jak mogę skomunikować się z ową dziewczyną jeśli nie będzie Aniołem, ale widmem lub opuszczoną duszą?

Tablica Ouiji?
Avatar użytkownikaAranel
 
Posty: 24
Dołączył(a): 23 lis 2011, 22:28
Droga życia: 33
Po prostu ją znajdź i pogadaj...
Ale jeśli wolisz świece, pentagramy, tablice, talerzyki i inkantacje, pomagają ci się skoncentrować i osiągnąć dobry efekt, to oczywiście użyj ich, albo co tam jeszcze wyczytasz/wymyślisz ;)
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron