- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

Re: Witam po prostu

Post 13 mar 2012, 16:48

A dlaczego mialbys nie wytrzymac? Jestes dociekliwy, niemal jak ja. Zapytalabym: a Ty ze mna rozmawiasz czy tylko ogladasz literki? Czlowiek jest energia ubrana w forme, wiec tym samym sa slowa, sa ubraniem dla energii mysli. Nie skupiaj wzroku na ubraniu, wazna jest tresc, a nie slowa ktore tylko niosa te tresc ku Tobie. Lubie z Toba rozmawiac Miszczu kamuflazu:D
Ayalen
 

Re: Witam po prostu

Post 13 mar 2012, 17:00

Widzisz, pięknie widać jak słowo pisane jest ułomnym środkiem komunikacji, że nie sposób czasem zrozumieć co w nich zawartec, a co dopiero szukać ukrytego znaczenia. Tak oglądam literki jedna po drugiej..ech. to miał być pewien kontekst ale widze że nie zrozumiany.

Słowo trafia jak kamień w wode, jakie fale stworzy i jak sie odbiją od brzegu zależy w ogromnym stopniu od samego jeziorka. Zauważ - Ty odbierasz tak, ja inaczej, ktos z boku Leśnego odbierze jeszcze inaczej, a przecież to ta sama osoba w tych samych literkach niezmienna. No to czyj obraz tworzy sie w umysłach tych wszystkich ludzi?
Jak kowal musiało by wyklepać w umyśle wielokrotnie żeby oddać prawdziwy kształt ;)

To tyle, niepotrzebnie sie czepiłem słówek. Never mind.
STAROŻYTNI KOSMICI - http://goo.gl/3cUSG
Avatar użytkownikaConstantine
miszcz
 
Imię: John
Posty: 60
Dołączył(a): 10 mar 2012, 22:01
Lokalizacja: Liverpool
Droga życia: 31
Zodiak: Rak

Re: Witam po prostu

Post 13 mar 2012, 18:00

Slonko, energia ma charakter falujacy, energia mysli takze, a slyszales o indukcji? Wzajemnym wzbudzaniu? O Matyldo, ja fizycznie...koniec swiata bedzie
Ayalen
 

Re: Witam po prostu

Post 13 mar 2012, 20:56

Nie słyszałem nie czytałem nie rozumiem. (Bez cienia złośliwości)
STAROŻYTNI KOSMICI - http://goo.gl/3cUSG
Avatar użytkownikaConstantine
miszcz
 
Imię: John
Posty: 60
Dołączył(a): 10 mar 2012, 22:01
Lokalizacja: Liverpool
Droga życia: 31
Zodiak: Rak

Re: Witam po prostu

Post 14 mar 2012, 08:16

To poczytaj. I o interferencji. Ja tego nie rozumiem, ale wystarczy obserwowac morskie fale:)
Ayalen
 

Re: Witam po prostu

Post 14 mar 2012, 19:45

Ayalen napisał(a):energia ma charakter falujacy, energia mysli takze

Tak się składa, że ja czytałem o tym. I zastanawia mnie, gdzie znalazłaś potwierdzenie z fizyki o tej energii myśli?
“Mom always tells me to celebrate everyone's uniqueness. I like the way that sounds.”
"I've finally found the rhythm of love, the feeling of sound."
- Hilary Duff
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon

Re: Witam po prostu

Post 14 mar 2012, 20:10

Nigdzie. Ale kocham morze, i obserwuje zycie, widzac jak mysli wzbudzaja sie wzajemnie. Lub wygaszaja. To chyba zalezy od potencjalu wyjsciowego. Oczywiscie, moge sie mylic jesli chodzi o fizyke
Ayalen
 

Re: Witam po prostu

Post 14 mar 2012, 20:58

Właściwie to teoretyzuje się, że zdolności telepatyczne i inne tym podobne mogą być powiązane z polem bioelektrycznym generowanym przez nasze ciała, w szczególności ośrodkowy układ nerwowy, oraz polem elektromagnetycznym z nim powiązanym... ;P
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Witam po prostu

Post 14 mar 2012, 22:23

easy russian napisał(a):co tu dodać - wejście smoka . Twoje pojawienie się tutaj to jak otwarcie drzwi do dusznego pomieszczenia . Witaj


p.s. - to nie drzwi , to portal bezpośrednio do tych lasów i ciszy . U mnie ciszę leśną "mącą " już żurawie pokrzykujące na łące .


Witaj Michale

Poranną ciszę rozdziera krzyk żurawi, pojawia się tym intensywniej, aby nagle... przepaść - oto przednówek.

Mam przyjemność mieć za sąsiadów te piękne, dostojne ptaki.

Constantine napisał(a):
Bo może sie okazać np. drwalem który wycina las piłą łańcuchową i szuka po kilometrach kiedy wraca z pracy ciszy.
Lubi polanki..siedzieć i tworzyć polanki :D

Zaprawde, zaprawde powiadam wam, ja miszcz pesymizmu 8)


Zaprawdę, zaprawdę ubawiłeś mnie setnie :lol: I bez cienia złośliwości dodam, iż każdy ocenia wg siebie :wink:

Co do toczącej się dyskusji...staram się przekazać swoje doświadczenie (nie przemyślenia) i tak jak Ania pisze należy je czytać (odczuć) pomiędzy wierszami :)
Ostatnio edytowano 14 mar 2012, 23:05 przez Leśny, łącznie edytowano 1 raz
Wszystko jest trudne nim stanie się proste :)
Avatar użytkownikaLeśny
 
Imię: Andrzej
Posty: 58
Dołączył(a): 02 lut 2012, 22:17
Droga życia: 8
Typ: 5w6

Re: Witam po prostu

Post 14 mar 2012, 22:36

Ayalen napisał(a):Nigdzie. Ale kocham morze, i obserwuje zycie, widzac jak mysli wzbudzaja sie wzajemnie. Lub wygaszaja. To chyba zalezy od potencjalu wyjsciowego. Oczywiscie, moge sie mylic jesli chodzi o fizyke

Albo nie rozumiem tej odpowiedzi w poniższym kontekście (temat energii), albo próbujesz nas czarować, mając nadzieję, że nikt nie zauważy ;)
Ayalen napisał(a):chcialabym zeby to rozpracowal jakis fizyk

Ayalen napisał(a):Nauka jest potwierdzeniem mnie, a nie odwrotnie, wiec jesli czegos jeszcze nie wie, zaczekam. W koncu mam na to czas, cala wiecznosc.
“Mom always tells me to celebrate everyone's uniqueness. I like the way that sounds.”
"I've finally found the rhythm of love, the feeling of sound."
- Hilary Duff
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon

Re: Witam po prostu

Post 15 mar 2012, 00:37

Enlil, nie probuje niczego, a to jest polana Andrzeja i na temat wyzszosci swiat Bozego Narodzenia nad Wielkanoca mozemy w innym watku:). Przepraszam Cie Andrzej, w lesie nie powinno sie klapac dziobem, a sluchac, juz stad zmiatam.
Ayalen
 

Re: Witam po prostu

Post 15 mar 2012, 13:26

Til napisał(a):Właściwie to teoretyzuje się, że zdolności telepatyczne i inne tym podobne mogą być powiązane z polem bioelektrycznym generowanym przez nasze ciała, w szczególności ośrodkowy układ nerwowy, oraz polem elektromagnetycznym z nim powiązanym... ;P


To pole jest tak słabe i nie wyróżnia się w tle innego szumu że nie ma szans.
Teoretyzuje sie..hm, ciekawe kto? chyba nawiedzeni.
STAROŻYTNI KOSMICI - http://goo.gl/3cUSG
Avatar użytkownikaConstantine
miszcz
 
Imię: John
Posty: 60
Dołączył(a): 10 mar 2012, 22:01
Lokalizacja: Liverpool
Droga życia: 31
Zodiak: Rak

Re: Witam po prostu

Post 15 mar 2012, 14:27

Czyzby Constantine ...nie mialo szans?
Wiesz, nie bez powodu mowi sie ze niektorzy ludzie nadaja na tych samych falach, i wowczas rozumieja sie bez slow, czasem pomimo slow.
Jakby co- EEG jest zapisem fal mozgu. Fal ktore maja to do siebie ze sie rozchodza, taka juz ich natura. A w niej nic nie ginie, prawda? Tyle z praktyki
Ayalen
 

Re: Witam po prostu

Post 15 mar 2012, 23:24

Ayalen napisał(a):Enlil, nie probuje niczego, a to jest polana Andrzeja i na temat wyzszosci swiat Bozego Narodzenia nad Wielkanoca mozemy w innym watku:). Przepraszam Cie Andrzej, w lesie nie powinno sie klapac dziobem, a sluchac, juz stad zmiatam.


Oczywiście nie ma za co przepraszać, nie ma tu nic mojego, a miejsca aż nadto :)

Ayalen napisał(a):Czyzby Constantine ...nie mialo szans?
Wiesz, nie bez powodu mowi sie ze niektorzy ludzie nadaja na tych samych falach, i wowczas rozumieja sie bez slow, czasem pomimo slow.
Jakby co- EEG jest zapisem fal mozgu. Fal ktore maja to do siebie ze sie rozchodza, taka juz ich natura. A w niej nic nie ginie, prawda? Tyle z praktyki


Z praktyki to swego czasu doświadczyłem rozmów bez słów, przekaz jest bezpośredni i nie pojawia się w nim ani jedna myśl.
Wszystko jest trudne nim stanie się proste :)
Avatar użytkownikaLeśny
 
Imię: Andrzej
Posty: 58
Dołączył(a): 02 lut 2012, 22:17
Droga życia: 8
Typ: 5w6

Re: Witam po prostu

Post 16 mar 2012, 00:36

Constantine napisał(a):
Til napisał(a):Właściwie to teoretyzuje się, że zdolności telepatyczne i inne tym podobne mogą być powiązane z polem bioelektrycznym generowanym przez nasze ciała, w szczególności ośrodkowy układ nerwowy, oraz polem elektromagnetycznym z nim powiązanym... ;P


To pole jest tak słabe i nie wyróżnia się w tle innego szumu że nie ma szans.

Skąd wiesz? Badałeś jak wyglądają piki pola bioelektrycznego i biomagnetycznego w trakcie używania zdolności paranormalnych? Zwykli ludzie ze zwykłym poziomem takim jaki się ma na codzień nie przesuwają przedmiotów myślami ani się nie komunikują telepatycznie...
Constantine napisał(a):Teoretyzuje sie..hm, ciekawe kto? chyba nawiedzeni.

Nie oceniajcie żebyście nie zostali ocenieni ;)
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości