Twórczość własna użytkowników oraz dyskusje związane z innymi źródłami wiedzy. Przeczytałeś ciekawą książkę? Znalazłeś wartościową stronę www? Podziel się wrażeniami w tym dziale.
W sumie fajnie by było się jakoś spotkać... Ale zależy kiedy i gdzie ;)
Jeszcze nie miałem okazji spotkać nikogo z forum fizycznie (chyba że miałem i o tym nie wiem ;)
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
Czuję bardzo, aby się spotkać. : D
Bardzo, bardzo bym chciał. : D
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok
Joe Black napisał(a):haha, no tak, ok, już się nie wstydze.

No to teraz pozostaje kwestia organizacji " Wiosennego ogniska " no i organizatora. Ja siem nie piszem do organizacji..- nie nadajem siem :D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
Ciekawi mnie z jakiego regionu jest najwięcej osób na tym forum?
Bo narazie odnosze wrażenie ze 99% osób jest z warszawy i okolic.
Ja jestem powiedzmy z centrum, blisko trasy warszawa wrocław..nawet taką drugą budują mi pod domem..przecinając nasz piękny las...

To z którego pochodze cechowało się bardzo ciekawymi zlotami, w zasadzie to bezpośrednia znajomość
aktywnych użytkowników, założyciela i administratora, wspólne wakacje i sylwestra były kluczem i zasadniczym sensem istnienia takiej społeczności - kiedy przebudzony temat sie wypala i nikt już nie chce gratisowej psychoanalizy, pozostaje wspólna zabawa i medytacja.
STAROŻYTNI KOSMICI - http://goo.gl/3cUSG
Avatar użytkownikaConstantine
miszcz
 
Imię: John
Posty: 60
Dołączył(a): 10 mar 2012, 22:01
Lokalizacja: Liverpool
Droga życia: 31
Zodiak: Rak
To forum istnieje od ładnych paru lat i nigdy się jeszcze nie wypaliło tak żeby ruch zamarł, może dlatego że sporo tu ludzi szczęśliwych, zadowolonych z życia, którzy nie szukają na siłę sobie i innym problemów? ;D
Niemniej zawsze fajniej się rozmawia przez internet z ludźmi których gęby zna się z fizycznego widzenia ;)
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
Jestem tu krociutko, ale intensywnie:), dlatego osmiele sie dodac: ludzi ktorzy nie dowartosciowuja sie kosztem innych, ludzi ktorym sprawia przyjemnosc przebywanie w swoim towarzystwie...po prostu bycie. To umozliwia swobodny przeplyw energii
Ayalen
 
Kiedy czytam to:

"Slonko, energia ma charakter falujacy..."

w kontekście tego:
"Misku, a nie sadzisz ze.."

i tego:
"Kotku, a poczytaj w necie ?"

oraz wymiane złośliwości o Smerfach + dumne opowieści o Atlantydzie to zastanawiam się czy, aż tyle miłości czy życzeniowego myślenia w tym:

"ludzi ktorzy nie dowartosciowuja sie kosztem innych, ludzi ktorym sprawia przyjemnosc przebywanie w swoim towarzystwie...po prostu bycie. To umozliwia swobodny przeplyw energii"

a może to pewnego rodzaju przyjemność masochisty?

kiedy czytam to: "bardzo bliska jest mi jej wrazliwosc, wiecej niz bliska...no i obie jestesmy wiedzmy"
i sobie wszystko połącze zastanawiam się czy określenie siebie wiedźma jest pozytywną nobilitacją czy satysfakcją godną masochistycznej dominy :D


Praktykowaliście coś więcej na tych zlotach poza rozmowami?
Np. ścieżki tortur? Biczowanie?
STAROŻYTNI KOSMICI - http://goo.gl/3cUSG
Avatar użytkownikaConstantine
miszcz
 
Imię: John
Posty: 60
Dołączył(a): 10 mar 2012, 22:01
Lokalizacja: Liverpool
Droga życia: 31
Zodiak: Rak
Moze dlatego ze czytasz, a nie czujesz? Ani w tym dumy ani prob nobilitacji...a gdzies na Boga Ty sie dopatrzyl zlosliwosci...? Opowiadam siebie, czesto kpie z siebie samej, czesto zadziwiam siebie-i tym jak bywam slepa, i tym ze moglam tak dalece o sobie zapomniec. Nic wiecej Constantine
Ayalen
 
Moze dlatego ze czytasz, a nie czujesz? Ani w tym dumy ani prob nobilitacji...a gdzies na Boga Ty sie dopatrzyl zlosliwosci...? Opowiadam siebie, czesto kpie z siebie samej, czesto zadziwiam siebie-i tym jak bywam slepa, i tym ze moglam tak dalece o sobie zapomniec. Nic wiecej Constantin
Ayalen
 
Constantine napisał(a):Praktykowaliście coś więcej na tych zlotach poza rozmowami?
Np. ścieżki tortur? Biczowanie?

Heheh, ja byłam na jednym zlocie tego forum, właśnie w Szczyrku, niewiele nas było bo cała trójca (ale za to jaka ! ) :D :
myślę, że jedna osoba mogła poczuć się storturowana w trakcie snu (wtajemniczni wiedzą o czym mówię) :lol: :lol:
bossko było, miło się wspomina :thumbright:

poza tym na spokojnie: ognisko rozmowy na tematy życia i śmierci uśmiechy i śmiechy :D

pozdro
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
Constantine napisał(a):oraz wymiane złośliwości o Smerfach + dumne opowieści o Atlantydzie to zastanawiam się czy, aż tyle miłości czy życzeniowego myślenia w tym

Nie ma co przesadzać w obie strony. To forum z pewnością nie jest żadną zlepką "mistrzów", którzy już nie potrzebują się uczyć, powiedziałbym, że jest dokładnie przeciwnie (porównanie z forami o niższym poziomie dyskusji to żadne porównanie), ale z tą złośliwością, dumą czy podobnymi też bym nie przeginał. Niektórzy mają taki a nie inny sposób wypowiadania się, każdemu z nas czegoś brakuje, no cóż nikt nie jest ideałem, ale czasem lepiej przymknąć na to oko. ;)

Dlatego prośba panie i panowie z przebudzenia, nowi i nie nowi, by zamiast łączyć informacje na temat tego kto jaki jest i zapoczątkować lawinę osobistych dyskusji, lepiej skupić się na merytoryce i tam łączyć informacje, a jak nie mamy nic do powiedzenia w temacie, rozsądniej jest nie nabijać bazy danych forum ;)
“Mom always tells me to celebrate everyone's uniqueness. I like the way that sounds.”
"I've finally found the rhythm of love, the feeling of sound."
- Hilary Duff
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon
Co niby ma bycie wiedzącym/wiedźmą do jakiejkolwiek nobilitacji? :P
Wiedzący mają wiedzę która pochodzi 'skądś' - sami nie wiemy skąd... Inne osoby mają inne talenty równie silne których my z kolei nie mamy ;P
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
Enlil napisał(a):............
Nie ma co przesadzać w obie strony. To forum z pewnością nie jest żadną zlepką "mistrzów", którzy już nie potrzebują się uczyć, ....................)
:shock: :shock: no jak to !!! a Sindbard ?
easy russian
 
easy russian napisał(a):
Enlil napisał(a):............
Nie ma co przesadzać w obie strony. To forum z pewnością nie jest żadną zlepką "mistrzów", którzy już nie potrzebują się uczyć, ....................)
:shock: :shock: no jak to !!! a Sindbard ?


Unoszę cię wysoko ponad głowę i wrzucam na drzewo. : D

PS. Nauka aka "Uczenie się" to oś mojego życia.
Doznawanie, odkrywanie, kosztowanie tajemnicy.
Tak, tak, tak.
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok
I jak tam? Jakieś spotkanie w tym roku w planach? ;p Może w tym roku uda mi się pojawić. Nie wiem czy wiecie, w marcu w Gdyni było bardzo ciekawe spotkanie - Konwent świadomości fraktalnej. http://konwent.fraktalni.pl/. Z tego co słyszałem, program był bardzo szeroki - wszystko można znaleść na stronie. Zajęcia trwały 2 dni od wczesnego ranka do późnych godzin nocnych. Koszt stosunkowo niewielki 45 zł z noclegiem. Pierwszy konwent był w marcu. Być może w wakacje będzie zorganizowany jeszcze jeden. Jeżeli tak to być może sie tam pojawię i być może byłaby to dobra okazja do tego aby się spotkać ;)
Avatar użytkownika8tomek8 Mężczyzna
 
Imię: Tomek
Posty: 68
Dołączył(a): 05 maja 2011, 15:22
Droga życia: 7
Typ: 4w5
Zodiak: Smok\Baran

Powrót do działu „Rozmaitości i media”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość