Przekazy od 'wyższych istot', WingMakers, kwestia roku 2012 i związane z tym tematy.

Tablica Ouiji

Post 04 mar 2012, 12:36

Witam!
Chciałbym poruszyć temat Tablicy Ouiji, która jako tako służy komunikacji z duchami, istotami astralnymi :P

Czy ktoś z forum jej używał? Jak efekty, działała? Ewentualnie, czy ktoś może chce taką sprzedać?
Avatar użytkownikaAranel
 
Posty: 24
Dołączył(a): 23 lis 2011, 22:28
Droga życia: 33

Re: Tablica Ouiji

Post 06 mar 2012, 21:14

Nie chcę Cię pouczać ani zniechęcać ale zastanów się 10 razy czy warto wywoływać duchy i w jakim celu Ci to jest potrzebne?
Avatar użytkownikaenergia_milosci
...wszystko jest w Tobie...
 
Imię: Aleksandra
Posty: 76
Dołączył(a): 30 wrz 2011, 00:39
Droga życia: 11
Typ: 4 w 7
Zodiak: Byk

Re: Tablica Ouiji

Post 07 mar 2012, 22:51

Właśnie pierwsza część mojego postu pyta o osoby, które już miały z nią styczność i mogą się podzielić doświadczeniem. Bardzo ciekawi mnie ta kwestia, dlatego jeśli nikt z tu obecnych nie miał z nią styczności, raczej będę musiał sprawdzić sam działanie owej tablicy.
Avatar użytkownikaAranel
 
Posty: 24
Dołączył(a): 23 lis 2011, 22:28
Droga życia: 33

Re: Tablica Ouiji

Post 08 mar 2012, 00:16

Możesz wziąć talerzyk - to nie chodzi o typ używanego gadżetu .Wszystko działa ale posłuchaj dobrej rady "energii miłości " i dowiedz się najpierw jakie sa konsekwencje takiej zabawy . To droga na ciemną stronę mocy - jeśli chcesz , kombinuj . Zostałeś ostrzeżony .
easy russian
 

Re: Tablica Ouiji

Post 08 mar 2012, 17:13

O konsekwencjach już nieco czytałem, więc wiem mniej więcej czym to grozi. Czytałem to jednak wszystko raczej... hm, z katolickiego punktu widzenia. Jak sprawa wygląda z waszej perspektywy? Są jakieś różnice w rozumowaniu tego co się dzieje podczas takiego seansu?
Avatar użytkownikaAranel
 
Posty: 24
Dołączył(a): 23 lis 2011, 22:28
Droga życia: 33

Re: Tablica Ouiji

Post 08 mar 2012, 19:33

Istota energetyczna, aby przesuwać przedmioty fizyczne przy pomocy człowieka, musi wejść z nim w energetyczny kontakt. Możesz wręcz odczuć przypływ obcych wibracji, kiedy taki "duch" łączy się z Twoim systemem energetycznym. Jeśli miałeś kontakty energetyczne z "duchami" i jesteś w miarę pewny, że:

1. Twoja energia jest czysta (tzn. nie przyciągniesz swoją negatywną podświadomą energią negatywnych bytów),
2. jeśli 1 pkt. nie jest spełniony, jesteś na tyle silny i świadomy energetycznie, że potrafisz w momencie niechcianego kontaktu obronić się energetycznie przed próbą dominacji ducha

to czemu nie, zawsze jakieś doświadczenie. Natomiast osobiście proponowałbym najpierw próby wyjścia OBE oraz poznanie swojego energetycznego (astralnego) potencjału i w ogóle zapoznania się chociaż pobieżnie z planem astralnym - przez własne doświadczenie. Możesz być zaskoczony, że spotkasz w astralu "ducha", z którym chciałeś kontaktować się pośrednio, za pomocą przedmiotów - a talerzyk może być bardzo nieefektywny.
“Mom always tells me to celebrate everyone's uniqueness. I like the way that sounds.”
"I've finally found the rhythm of love, the feeling of sound."
- Hilary Duff
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon

Re: Tablica Ouiji

Post 08 mar 2012, 22:44

A co, gdy rozpocząłbym taki seans ale okazałbym się za słaby na odparcie tego ducha? Jakie mogą być konsekwencje i czy można poradzić sobie z tym w późniejszym czasie?
Avatar użytkownikaAranel
 
Posty: 24
Dołączył(a): 23 lis 2011, 22:28
Droga życia: 33

Re: Tablica Ouiji

Post 08 mar 2012, 23:42

" KTO CHODZI NA SKRÓTY TEN MA MOKRE BUTY "
Rozwiń się spokojnie , umocnij a wszystko samo się pootwiera w swoim czasie .
Ciebie wiedzie ciekawość a nie realna potrzeba . Ciekawość to pierwszy stopień ... wiesz gdzie .

Masa takich ciekawych jest w wariatkowie . jeśli dajesz do siebie dostęp a nie jesteś dostatecznie silny to masz kłopoty jak juz pisał kolega powyżej . Niektórzy mają kłopoty do końca swych dni - tak samo rwie aurę alkohol i inne nadużycia . Pęka bariera ochronna i następuje powódź . Nieświadomość na pewnym pułapie jest jak łódka pod naszymi nogami zabezpieczając nas przed oceanem pod nami . Tam żyje wszystko - rozmaite mątwy też ., Wyrywasz klepkę z dna łodzi by zajrzeć co jest tam pod spodem .... i masz kłopot bo woda zalewa a ty nie jesteś w stanie tego zatamować z obecną wiedzą i z posiadanymi obecnie " narzędziami . Najlepiej jest się nauczyć latac ale do tego trzeba czasu .

Zapytaj sam siebie :" po co chcesz to zrobić " . Takie poszukiwanie jest jak trzymanie w rękach granatu z myślami : wyjmę te zawleczkę i zobaczę co się wydarzy" . Jeśli masz wiedzę to wydrążysz dziurę w skale w odpowiednim miejscu ( potrzeba czasu, trzeba wiedzieć co się robi ) i wrzucisz tam posiadany granat a wybuch spowoduje ,że odnajdziesz skarb , Póki co możesz tylko spowodować pożar nie do ugaszenia . Wiem co piszę - moja ex żona bawiła się tym co ty zamierzasz.
easy russian
 

Re: Tablica Ouiji

Post 08 mar 2012, 23:48

Ja staram się raczej iść regułą, że teoria zawsze jest pożyteczna, dopiero praktyka może zniszczyć. Oczywiście dostosuję się do Waszych rad i nie będę się tym bawił, ewentualnie jeśli uznam że na pewno dam sobie radę i jeśli serio będzie potrzeba. Jednak chciałbym wiedzieć czym to może grozić lub jak z tego wyjść, zawsze lepiej wiedzieć, niż nie wiedzieć. A któż wie, może mi się kiedyś ta wiedza przyda. Nawet nie mówię że dla mnie osobiście, ale być może dla jakiejś osoby z mojego otoczenia, której wtedy będę w stanie pomóc ;)
Avatar użytkownikaAranel
 
Posty: 24
Dołączył(a): 23 lis 2011, 22:28
Droga życia: 33

Re: Tablica Ouiji

Post 09 mar 2012, 12:38

Wiesz, ujelabym to mniej wiecej w taka kolejnosc: kto-po co- jak. Odwrocenie tej kolejnosci moze miec rozne skutki, poniewaz w prawidlowej kolejnosci jedno wynika z drugiego; w gruncie rzeczy wielu ludzi wie jak nie do konca bedac swiadomymi poprzednich warunkow, co moze spowodowac spowolnienie rozwoju
Ayalen
 

Re: Tablica Ouiji

Post 10 mar 2012, 17:08

Moim zdaniem najważniejsze jest "po co?" i "dlaczego?" - to są fundamentalne pytania które zawsze zadaję osobom które chcą użyć rozmaitych "mocy" związanych z rozwojem duchowym, ezoteryką itd. itp.
Intencje są jedną z najważniejszych rzeczy, bo to one kształtują wszystko inne, m.in. to jak zadziała dla ciebie użycie danej techniki i wiedzy.
Jeśli chcesz to robić z motywów samolubnych, 'złych', dla zaszkodzenia komuś w taki czy inny sposób - na pewno dobrze się zastanów, bo możesz mieć problemy, bo umysł który ma 'negatywne' motywy często jest o wiele bardziej zapaćkany różnymi brudami niż ten z 'czystymi' motywami, a te negatywności potem wcześniej czy później wypływają na wierzch - choćby przyciągając negatywne byty przy wzywaniu duchów.
Nawet osoby z czystymi intencjami nie są w 100% bezpieczne jeśli mają gdzieś w sobie jakieś negatywności - a na prawdę większość ludzi ma, chyba że poświęciła już spory czas na doskonalenie siebie, analizowanie swojego wnętrza, oczyszczanie się z negatywnych myśli i zachowań...
Dopiero wtedy jest się w miarę bezpiecznym, a po drodze zyskuje się też moc która pozwala w miarę bezpiecznie obcować nawet z negatywnymi bytami, bo wie się wtedy jak im nakopać do tyłka w razie potrzeby. Dlatego właśnie tak ważna jest kolejność tego co się robi i nie zabieranie się do tego od jakichś rytuałów przyzywania duchów a potem szukania pomocy ;)
Są ważne powody po temu że dawniej rozmaite systemy inicjacyjne wymagały lat pracy i nauki zanim w ogóle dotknęło się do tych 'ezoterycznych' elementów...

Co do tego co robić kiedy zdarzą się problemy? Napisać tutaj. Albo poszukać kogoś kto zna się na takich rzeczach i poszukać bardziej osobistej pomocy. Jeśli ktoś faktycznie się na tym zna, powinien zdołać odpędzić większość takich negatywnych bytów, chyba że przyczepi się coś na prawdę silnego.
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Tablica Ouiji

Post 10 mar 2012, 19:32

Til napisał(a):Jeśli ktoś faktycznie się na tym zna, powinien zdołać odpędzić większość takich negatywnych bytów, chyba że przyczepi się coś na prawdę silnego.


Poczucie obecności "negatywnego bytu" to gambit umysłu, zwykłe zatracenie w scenariuszu. Jak byliśmy mali to też baliśmy się strasznych opowieści i "strach" był za każdą zasłoną.

Nie ma bytu, mentalnego konceptu, który mógłby przetrwać w Nas jako coś "negatywnego". Postawa Milczącego Światka, wycisza spanikowany umysł. Bycie Świadkiem bez opinii, samym Postrzeganiem, zabija ideę negatywności, bo zablokowana jest produkcja strachu, na którym mógłby budować swoje psychodeliczne teorie roztrzęsiony nowym doświadczeniem umysł. Świadek to stan całkowitego Bezruchu. Ruch jest kompletnie oddzielony od Ciebie. Ruch myśli, ludzi, obiektów, zjawiska, wszystko jest "CZYMŚ INNYM",bo może zostać POSTRZEGANE. Wszystko znajduje się "przed" oczami. "Za" oczami jest natomiast Świadek. Nic nie ma dostępu do Świadka, bo jest stanem Absolutnej Ciszy i widoczny jest każde "poruszenie", które jest natychmiast "oddzielane" od Patrzącego.

Powiedzenie "neti, neti" czyli "ani to, ani to". Wzięło się właśnie jako opis Postawy Świadka. Nie jestem, ani dobry, ani zły, jestem Postrzeganiem. To jeden ze stanów zbliżonych do nie-umysłu. Brak ego, bo Postrzeganie nie jest czymś osobowym, nie można tego robić dobrze, ani źle. Postrzeganie to Postrzeganie. Nie jest oparte na ilości. Jest Jakością Samą w Sobie.

Nie istnieje żaden byt potężniejszego od Postawy Świadka.

Skłonny jestem powiedzieć więcej.

Tylko Postawa Świadka Jest Czymś Prawdziwym.
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: Tablica Ouiji

Post 11 mar 2012, 00:52

Sinbard, bawisz się w semantykę.
Mogę postrzegać i pojmować, i akceptować to, że coś chce na poziomie energetycznym zrobić mi odpowiednik wyprucia flaków i pożarcia ich na śniadanie. I mogę z całą moją miłością do wszystkiego co jest, uniemożliwić to temu czemuś poprzez skopanie mu tyłka... Bo uważam że zrobienie mi czegoś co mnie uszkadza jest 'negatywne' w moim subiektywnym postrzeganiu, nawet jeśli w perspektywie neutralnej wyższego ja jest po prostu koniecznością bytową tamtej egzystencji, więc w ogólnym rozrachunku jest neutralne...
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Tablica Ouiji

Post 11 mar 2012, 01:11

Til napisał(a):Sinbard, bawisz się w semantykę.


Mówię z poziomu realnego doświadczenia. ^ ^
Wiele sytuacji w życiu jest "złe", bo utożsamiamy się z myślami i wnioskami w naszej głowie.
Boimy się i czujemy zagrożenie, choć kompletnie nic się nie dzieje.
Postawa Świadka to bardzo głęboka forma Samo-świadomości.
Obrona doskonała przed skłonnym do przesady Umysłem.

Tylko tyle.
Albo aż! : )
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: Tablica Ouiji

Post 11 mar 2012, 02:09

Jedynie Milosci nie mozna skrzywdzic, zranic, uderzyc w Nia. Jedynie Ufnosci nie mozna zawiesc...Jej ktora jest Swiadkiem, Tej ktora ufa
Milosc nie moze nikomu skopac tylka. Moze tylko kochac. Az kochac
Ayalen
 

Powrót do działu „Channeling”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron