Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.
Witam Was Kochani…

Mamy cudowny Czas TU i TERAZ. Przede wszystkim najbardziej istotne jest to, co naturalnie wpływa na naszą Świadomość. Dzieje się naprawdę bardzo dużo… Dwa dni temu miał miejsce na Słońcu potężny wybuch klasy X. Dosłownie kilka godzin później miała miejsce kolejna emisja energii o nieco zmniejszonej mocy w klasie M. Podczas docierania do ziemskiej atmosfery naładowanych cząsteczek energii z pierwszego wybuchu, dzisiaj w nocy miał miejsce o wiele potężniejszy od poniedziałkowego wybuch klasy X. Nasze kochane Słońce, które jest najważniejszym źródłem Życia na Ziemi oczyszcza nas ze wszystkich blokujących nas wzorców, przemienia strukturę naszych ciał, co powoduje coraz wyższe stany Świadomości, które tworzą odpowiednie dla każdego z nas linie czasowe. W tej chwili i przez co najmniej 2 następne dni powinniśmy poczuć duże zmiany w naszej Świadomości i samopoczuciu.

Wszystko też zmierza do tego, że nasilające się coraz bardziej burze magnetyczne, spowodowane wybuchami na Słońcu wyłączą wszelkie urządzenia oraz satelity, które utrzymują łączność typu: internet, telefonia, telewizja itp. Może to wydawać się nawet groźnie, ponieważ możemy zostać pozbawieni możliwości czerpania energii elektrycznej, której źródłem są należące do Systemu elektrownie opierające się na skomputeryzowanej technologii. Jednak nie musimy mieć powodów do najmniejszych obaw, gdyż wszystko to, co musi odejść zostanie zastąpione niezależnymi od Systemu źródłami darmowej energii. Jest już coraz więcej przebudzonych ludzi, którzy posiadają niezbędną do tego wiedzę. Więc pewne jest, że System traci swoją moc, ponieważ wszystko co opiera się na łączności satelitarnej, internecie i komputerach zostanie wyzerowane lub wymazane z pamięci. Bankowość, finanse, fiskus, zniewalające nas prawo oraz wszelkie trzymające nad nami władzę instytucje, przestaną istnieć w sposób naturalny, ponieważ nie będą już miały możliwości do kontroli nad nami. Również i ludzie, którzy będą próbowali walczyć z coraz bardziej rozprzestrzeniającym się Światłem zostaną naturalnie wyzerowani ze swoich dotychczasowych emocji, lub odejdą do miejsc, gdzie nadal będą mogli doświadczać Życia w trzech wymiarach. Rozumiem, że to co piszę może wydawać się dla niektórych trudne do zrozumienia , ale możemy głębiej się nad tym zastanowić i poczujemy, że wszystko zmierza TERAZ właśnie w tym kierunku. Transformacja Ziemi przechodzi wielkie i nieodwracalne zmiany, które przynoszą nam naprawdę cudowne i możliwe, że trudne do wyobrażenia warunki dla naszego Życia.

Ostatnio poddajemy się wielu emocjom, czytając różnego rodzaju informacje, które zostały stworzone głównie w celu wyprowadzenia nas z drogi prowadzącej do Wzniesienia. Jest i będzie ich teraz coraz więcej. Jeśli wpadamy w euforię z powodu czytania takich informacji, czując przy tym zadowolenie, to tworzymy w ten sposób świat dualny i nieświadomie ściągamy w dół nasze wibracje. Zamiast obejmować Światłem naszych “wrogów”, których sami wykreowaliśmy, to popieramy wymierzanie im kary, przy czym sami dla siebie chcielibyśmy zbudować świat będący poza wszelkimi ograniczającymi nas prawami. W ten sposób zaprzeczamy Miłości, stajemy się tacy sami jak nasi “wrogowie” oraz pogrążamy jeszcze bardziej w niewoli Umysłu, który zamiast tworzyć JEDNOŚĆ, nadal dzieli i osądza to co jest “dobre” albo “złe”. Dlatego tak bardzo istotne jest, aby utrzymywać się właśnie TERAZ w wysokich wibracjach Miłości, ponieważ czas pomiędzy naszą myślą a manifestacją jest z każdym dniem coraz krótszy. Nie musimy czekać na wypełnienie obietnic zawartych w takich informacjach. Wszystko już się odbywa i to co miało nadejść już nadeszło. Gdy staramy się wyobrażać, że jeszcze jest coś przed nami, to jesteśmy poddani iluzji czasu i to również jest celem tych, którzy puszczają do obiegu tego typu informacje. Nasza intuicja staje się coraz bardziej czujna i jestem przekonany, że poradzimy sobie w rozpoznaniu prawdziwych informacji, które zawierają w sobie wibracje mające moc wznoszenia nas do wyższych wymiarów Życia. Bezgraniczne i niepodzielne TU oraz wieczne i nieskończone TERAZ posiadają w sobie wszystko to, czego potrzebujemy…

Z Miłością i Światłem do Nas Wszystkich…
Miracle
 
Posty: 82
Dołączył(a): 05 sty 2012, 14:38

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron