Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.

Mandale

Post 21 lis 2011, 20:45

Witam, czy mogę zaproponować dyskusję w temacie.
Czym są mandale to chyba każdy wie, jednak co dają, jak je ''używać'' i skąd zdobyć odpowiednie?
Treści zawarte w tym poście odnoszą się do odczuć i wiedzy w chwili obecnej. Nie mogą być wiążące wcześniej lub później.
Avatar użytkownikavan_halsing Mężczyzna
Ja tylko pytam
 
Imię: Arkadiusz
Posty: 110
Dołączył(a): 21 lis 2011, 19:31
Zodiak: Aries

Re: Mandale

Post 21 lis 2011, 21:43

Ja maluję coś w podobie choć nie są to typowe mandale ale czasem je przypominają, bardziej obrazy energetyczne.
Dla mnie to jest terapia kolorami i kształtami, malowanie ich przynosi mi wiele radości a jeszcze więcej gdy rozdaje je ludziom.
Robię to intuicyjnie i czuję jakbym w każdym obrazie oddawała kawałek siebie.
Gdy patrzę na taki obraz to się uspokajam i wyciszam, zatrzymuję się na chwilę...
Avatar użytkownikaenergia_milosci
...wszystko jest w Tobie...
 
Imię: Aleksandra
Posty: 76
Dołączył(a): 30 wrz 2011, 00:39
Droga życia: 11
Typ: 4 w 7
Zodiak: Byk

Re: Mandale

Post 31 sty 2012, 13:12

Witaj,

Tak sie sklada ze znam swietna osobe, ktora maluje przepiekne mandale.
Moze namalowac ogolna i naergetyzowac "ogolnie" dla mniej znanej osoby, ale mozesz sie z nia skontaktowac i razem dobierzecie temat, styl, kolory na podstawie tego, czego potrzebujesz.

Przyklady mandali mozesz zobaczyc na stronie:
www.natura24.pl

lub kliknac bezposrednio tutaj:
http://natura24.pl/go/_category/?idc=id ... ng&lang=pl

Na glownej stronie bedzie banner z informacja o mandalach, po kliknieciu otwieraja sie zdjecia juz dostepnych mandali.
Jesli jednak nie znajdziesz nic, co mogloby Cie zainteresowac, po prostu napisz maila z zapytaniem na:

leo_h@interia.pl

Polecam jak najbardziej, sama mam 2 mandale w domu: pieknego motyla, ktory zostal namalowany z mysla o rozwoju mojej duszy, druga to znak zodiaku, "na droge" :-)

Mam nadzieje, ze bylam pomocna.

Pozdrawiam!
La_Verita
Risveglio
 
Imię: O
Posty: 1
Dołączył(a): 31 sty 2012, 01:09
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Strzelec

Re: Mandale

Post 05 mar 2012, 15:03

Mandale to wibracje energetyczne, przelozone na obraz, rownie dobrze moga byc to takze dzwieki. Dla mnie sa obrazem Wszechswiata... pamietam gdy kiedys podczas medytacji przywedrowala do mnie jakas mandala, i zanurzylam sie w niej, doslownie rozplynelam... niezapomniana chwila
Ayalen
 

Re: Mandale

Post 06 mar 2012, 21:07

Takie mandale można zaprogramować tak samo jak amulety, kamienie
Tak naprawdę wszystko jest wibracją więc nie zależnie od tego czy to będzie obraz czy coś innego, to będzie to działało jeśli w to wierzymy.
Avatar użytkownikaenergia_milosci
...wszystko jest w Tobie...
 
Imię: Aleksandra
Posty: 76
Dołączył(a): 30 wrz 2011, 00:39
Droga życia: 11
Typ: 4 w 7
Zodiak: Byk

Re: Mandale

Post 06 mar 2012, 23:02

Hmm...na temat wiary dyskutowalabym, sadze ze mandale dzialaja na tych ktorzy wierza poniewaz nie wiedza w jaki sposob to dziala, ale i na tych ktorzy nie wierza poniewaz nie wiedza w jaki sposob...itd.
Mam taka swoja swieta zasade: niczego nie odrzucam, w nic nie wierze. Wole wiedziec
Ayalen
 

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron