Dyskusje na temat działania serwisu www i forum Przebudzenia - wasze sugestie i propozycje usprawnień.
Witam, rozchodzi się o to że napisałem pierwszy post w pewnym temacie i nie został on dodany, o co tu chodzi? Po co te przeszkody ?
skipio
 
Posty: 6
Dołączył(a): 03 sty 2012, 23:26
Pierwsze posty nowych użytkowników podlegają pod wymóg ręcznej akceptacji przed admina. Chciałbym, aby obyło się bez tego, ale na razie nie możemy sobie na to pozwolić (mamy pewnego agresywnego trolla, który co jakiś czas daje o sobie znać). :)
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół
Nazcain napisał(a):mamy pewnego agresywnego trolla, który co jakiś czas daje o sobie znać


Masz na myśli tego bota, który wszędzie "wpycha" swój zegar śmierci? :P A nie wystarczyłoby, aby po prostu użytkownikom, którzy np. nie mają co najmniej 10 postów, zablokować możliwość dodawania linków? ;) Sądzę, że jak się pogrzebie w panelu administracyjnym to jest taka opcja. Myślę, że takie rozwiązanie też by skutecznie się pozbyło tegoż bota :)
Avatar użytkownikaRay88 Mężczyzna
 
Imię: Łukasz
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2010, 21:11
Lokalizacja: Włocławek
Droga życia: 1
Zodiak: Koziorożec
Masz na myśli tego bota (...)

Nie, to człowiek i nie dodaje linków (niestety). :P
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół
Noo...moje tez gina w niebycie. Nie zebym byla nadmiernie przywiazana do nich, ale...czy ja wygladam na trolla?
Ayalen
 
Ayalen, nie giną, nie giną, już są. :)
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół
Tak, zauwazylam. Dziekuje
Ayalen
 
Również to zauwazyłem fajnie że ktoś już to poruszył, bo miałem obawy że na tym funkcjonują zasady podobne jak w walce z terroryzmem, wszystko co powiesz, przechodzi przez system kontroli :)
Ile postów należy uzbierać żeby zdjąć ten kaganiec?
STAROŻYTNI KOSMICI - http://goo.gl/3cUSG
Avatar użytkownikaConstantine
miszcz
 
Imię: John
Posty: 60
Dołączył(a): 10 mar 2012, 22:01
Lokalizacja: Liverpool
Droga życia: 31
Zodiak: Rak
Constantine napisał(a):Ile postów należy uzbierać żeby zdjąć ten kaganiec?

Nie jestem pewien w tej chwili, ale najprawdopodobniej jest to 5 postów. Niestety, Twoje posty trochę poleżały w kolejce do zaakceptowania - przepraszam.
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Powrót do działu „Wszystko o…”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron