Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.
Witam Was Wszystkich...

Właśnie wkraczamy w ostatnią falę przemian, przed całkowitym Wzniesieniem Ziemi do wyższego wymiaru Życia i będzie to się odbywało głównie w polu naszej świadomości i ciał fizycznych. Według różnych starożytnych kalendarzy, ta fala rozpoczyna się w dzień wiosennej równonocy 20 marca 2012, a kończy w zimowe przesilenie 21 grudnia 2012. Jednak same daty są tylko pewnymi „magicznymi” punktami i wcale nie decydują o tym, czy właśnie w tych dniach nastąpią jakieś wielkie czy szczególne wydarzenia. Są one jedynie pomocą w celu maksymalnego zestrojenia i przeskoku naszej świadomości zbiorowej do Złotej Ery (Ery Wodnika) w którą zgodnie z naturalnym cyklem wchodzi już TERAZ nasza Ziemia. Powinniśmy wiedzieć, że samo Wzniesienie będzie dla każdego z nas bardzo indywidualne i niekoniecznie powinniśmy oczekiwać tego, iż w jednym momencie nastąpi jakaś wielka zmiana dla wszystkich.

Często nawiązuję do tego tematu tylko dlatego, ponieważ jest to najbardziej istotny moment całego naszego Życia i wielu tysięcy inkarnacji w trójwymiarowym i śmiertelnym ciele fizycznym. Dlatego osoby, które wejdą w ten proces z pełną świadomością, będą w stanie zwiększyć swój potencjał do niewyobrażalnych rozmiarów. Osoby nieświadome będą odczuwały to w zdecydowanie mniejszym stopniu. Jestem jednak przekonany, że nasze Światło będzie jaśniało coraz bardziej i dzięki temu będziemy w stanie samą tylko naszą obecnością rozświetlać umysły i serca nawet tych najbardziej „uśpionych”. Jesteśmy wszyscy ze sobą połączeni i świadomość JEDNOŚCI, którą byliśmy od zawsze, zaczyna się uaktywniać dopiero wtedy, gdy jesteśmy w stanie pokochać całym sercem samych siebie, czyli Boga naszego JESTESTWA. Właśnie gdy Miłość Do Samego Siebie zostanie w nas odpowiednio zasiana i zaczyna wydawać owoc, to następuje działanie tej Miłości na cały otaczający nas Wszechświat, którego jesteśmy środkiem, czyli punktem centralnym. Wówczas zaczyna się też się „uzdrowienie” w całym tym naszym zewnętrznym świecie, tej JEDNOŚCI, którą sami tworzyliśmy w czasie naszych „zmagań” w tej trójwymiarowej rzeczywistości.

Gdy jesteśmy już świadomi tego, że to właśnie Miłość Do Samego Siebie jest kluczem do całkowitego przebudzenia naszej świadomości, to jesteśmy w stanie dokonać Wzniesienia, zabierając ze sobą nasze udoskonalone i nieśmiertelne ciała fizyczne oraz pomóc w tym innym ludziom, którzy poprzez nasze Światło i Moc tej Miłości dokonują w sobie dokładnie tego samego. Jesteśmy naprawdę w niczym nieograniczeni i ta nieograniczoność zaczyna się już TERAZ coraz bardziej manifestować. Będąc w tej nieograniczoności jesteśmy w stanie przemienić ten stworzony przez nas świat w taki sposób, że 100% ludzkości dokona również tego Wzniesienia i będzie to czymś całkiem zwyczajnym i naturalnym. Jest to możliwe tylko dlatego, ponieważ Przebudzenie z iluzji dwoistości, czyli naszego nieustannego dzielenia rzeczywistości na „dobro” i „zło” uruchamia w nas ponownie nieśmiertelność naszych ciał fizycznych oraz Pełną Moc Boską, która jest w stanie tworzyć dosłownie wszystko, a także przemieniać nasz świat w dowolny sposób.

Z Miłością...

P.S. Załączam ciekawy filmik, którego tematem są dokonujące się właśnie zmiany w naszych ciałach fizycznych.

http://www.youtube.com/watch?v=omV-3Wgd ... re=related
Miracle
 
Posty: 82
Dołączył(a): 05 sty 2012, 14:38
Ciekawe czy wstrzyma to wojne, ktora zbliża się małymi krokami :D

Niemniej ciekawy art (czy jak to nazwać ;p)
jay-z Mężczyzna
 
Posty: 34
Dołączył(a): 12 sie 2011, 15:36
Ja cie rozumiem Miracle i z ciekawością czekam na nowe posty i cieszę że znalazłem to forum bo wiem że nie jestem już sam
kimba
 
Imię: Sławek
Posty: 2
Dołączył(a): 19 lut 2012, 21:58
Zodiak: koziorożec

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron