Dyskusje na temat działania serwisu www i forum Przebudzenia - wasze sugestie i propozycje usprawnień.

Co mi się podoba na forum

Post 23 gru 2011, 00:41

Sinbard mówi:

Podobają mi się śnieżynki na górnym pasku
Dziękuję. : )
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: Co mi się podoba na forum.

Post 23 gru 2011, 15:23

:)
Jestem na tym forum najdłużej - i to mi się podoba :D

Milionów śnieżynek tej zimy życzę :)
Pędząc komercyjne życie, pełne monitoringu siebie i otoczenia, zasuwa się truchtem w częstotliwości niewolnicze.
Życia kibic' przeginasz.
mIrna Kobieta
 
Imię: Grażyna
Posty: 202
Dołączył(a): 18 sty 2011, 22:36
Droga życia: 4
Zodiak: kogut/bliźniak

Re: Co mi się podoba na forum.

Post 23 gru 2011, 15:47

Z całą pewnością twierdzę, iż jest to najlepiej napisane forum, jakie kiedykolwiek widziałam. Ma olbrzymią funkcjonalność, nie sypie się, jest rozwijane i aktualizowane zgodnie z potrzebami użytkowników. Administrator realnie istnieje i w razie potrzeby wprowadza zmiany, konsultując je z użytkownikami. Interfejs graficzny jest estetyczny, minimalistyczny i intuicyjny. Nie ma reklam. Cudo.

Także użytkownicy tutejsi są prześwietni. Sympatyczni i tolerancyjni. Nie ma bezsensownych kłótni, nikt nikomu nie stara się nic udowadniać. Nawet jeśli ktoś tu pojawia się, by pokrzyczeć i pomachać łapkami w ramach zauważenia, że istnieje, nie zwymyśla się go, a traktuje się go serio, z należytą uwagą. Nie ma równych i równiejszych, a raczej da się wyczuć atmosferę pełną akceptacji;).

Naprawdę, pisać tu jest czystą przyjemnością.
Avatar użytkownikaAletheia
 
Imię: Aletheia
Posty: 289
Dołączył(a): 27 paź 2011, 23:17
Droga życia: 33
Typ: 9w1

Re: Co mi się podoba na forum.

Post 23 gru 2011, 16:47

To też chciałem powiedzieć, ale śnieżynki mnie "obezwładniły". xD
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: Co mi się podoba na forum.

Post 27 gru 2011, 23:59

Aletheia, to szalenie motywujące. Mogę zapewnić, że ze swej strony nie tylko będę podtrzymywał istnienie forum, ale i "pchał" je do przodu. :)
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Re: Co mi się podoba na forum.

Post 29 gru 2011, 07:09

Aletheia napisał(a):Z całą pewnością twierdzę, iż jest to najlepiej napisane forum, jakie kiedykolwiek widziałam. Ma olbrzymią funkcjonalność, nie sypie się, jest rozwijane i aktualizowane zgodnie z potrzebami użytkowników. Administrator realnie istnieje i w razie potrzeby wprowadza zmiany, konsultując je z użytkownikami. Interfejs graficzny jest estetyczny, minimalistyczny i intuicyjny. Nie ma reklam. Cudo.

Także użytkownicy tutejsi są prześwietni. Sympatyczni i tolerancyjni. Nie ma bezsensownych kłótni, nikt nikomu nie stara się nic udowadniać. Nawet jeśli ktoś tu pojawia się, by pokrzyczeć i pomachać łapkami w ramach zauważenia, że istnieje, nie zwymyśla się go, a traktuje się go serio, z należytą uwagą. Nie ma równych i równiejszych, a raczej da się wyczuć atmosferę pełną akceptacji;).

Naprawdę, pisać tu jest czystą przyjemnością.

Podpisuję się po tym, i dodam od siebie że
czytać tu jest czystą przyjemnością.
To forum ma moc! Moc całej ekipy. To jedyne takie miejsce w necie :thumbright:
Pozdrawiam
Treści zawarte w tym poście odnoszą się do odczuć i wiedzy w chwili obecnej. Nie mogą być wiążące wcześniej lub później.
Avatar użytkownikavan_halsing Mężczyzna
Ja tylko pytam
 
Imię: Arkadiusz
Posty: 110
Dołączył(a): 21 lis 2011, 19:31
Zodiak: Aries

Re: Co mi się podoba na forum.

Post 29 gru 2011, 11:10

Zatem i ja z wielką przyjemnością się dołączę., Z wielką - bo z głębi serca i bez cienia "wazeliniarstwa " mogę napisać ,że jest to pierwsze miejsce w necie w którym czuję się mile witany , zapraszany niejako przez gospodarzy . Tak to ujmę .

Zajrzałem w tej chwili do sieci by dopisać coś do działu .. będę go nazywał " swojego " dla łatwości -uprzedzam tym samym jakieś posądzenia o tyranię :D ale to już mamy załatwione chyba ( wyjaśnione ) . Otóż to co za chwilę napiszę bardzo koresponduje z myślą jaką za chwile postaram się w temacie "Słowiańskie ...." .

Bywałem i bywam na kilku forach . Spotkały mnie różne rzeczy - od traktowania autorytarnego ( czy wręcz grubiańskiego ) po wymienione przez Aletheia problemy techniczne . Mam chyba jakiś uraz już na tym tle i bywam w związku z tym przesadnie ostrożny . Nie chcę po prostu po raz kolejny angażować się w jakąś przestrzeń w której moje istnienie zostanie jakoś nadmiernie ograniczane . Oczywiście ramy ogólnie przyjęte społecznie czy też ramy regulaminowe szanuję i popieram . To oczywiste - pewne zasady być muszą , co pięknie ostatnio ujawniło się w temacie z ankietą . Temat --jeśli dobrze pamiętam- nosił nazwę :" czy ważniejsza jest wolność czy zawartość merytoryczna forum ?" .

Nie paplając więcej : techniczna sfera wzorowa - to daje olbrzymi komfort . Strefa administracji : wszyscy na bardzo wysokim poziomie ( gdzieś ostatnio zniknął kolega mający fikającego murzyna w awatarze , to chyba też jeden z adminów ) . Przytoczę (ciągnąc zasłużone pochwały dla adminów ) moje przygody na przykład z Til- em . Przyznam,że po kilku poważnych różnicach jakie się ujawniły w pewnych rozmowach sądziłem ,że prędzej czy później " zetniemy się " - tak bywało w innych miejscach netu . Tutaj przemiłe rozczarowanie . Z wielką satysfakcją doświadczam szacunku i zrozumienia i porozumienia z człowiekiem z którym miewam dość rozbieżne poglądy na wiele spraw . To bardzo rzadkie w dzisiejszym czasie na Ziemi .

Serdeczności i sukcesów dla wszystkich czytających.
easy russian
 

Re: Co mi się podoba na forum.

Post 09 lut 2012, 11:13

Polecam całym sercem moją nową pieśń "Prawda" jako artykuł na frontową stronę forum. :')))
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: Co mi się podoba na forum.

Post 09 lut 2012, 11:34

Sinbard napisał(a):Polecam całym sercem moją nową pieśń "Prawda" jako artykuł na frontową stronę forum. :')))
nie jestem masochistą -dziękuję postoję. :)
easy russian
 

Re: Co mi się podoba na forum.

Post 09 lut 2012, 12:09

haha czekałem na to :)
Jestem Bogiem i na kogo spojrzę, tego kocham, ponieważ jestem wszystkim, co widzę i kocham to, czym jestem.
Avatar użytkownikaBobBlunt
Żyć aby kochać, kochać aby żyć
 
Imię: Jestem, który jestem
Posty: 311
Dołączył(a): 11 lut 2011, 00:10

Re: Co mi się podoba na forum.

Post 11 mar 2012, 15:25

Podoba mi się strona główna i bardziej wizualnie niż tematycznie, dalej jest już zwyczajnie bez fajerwerków, śnieżynki mi się nie podobają podobałoby mi się przeniesienie tego stonowanego, ale jednak kolorowego motywu na forum.

Na start nie podoba mi się (odnosze takie wrażenie) własnościowy charakter prowadzenia forum, posty dodane zostaną po akceptacji, temat zostanie usunięty bez ostrzeżenia, nieznane intencje autora do celu prowadzenia forum jakiś taki komercyjny klimat zarówno prowadzenia jaki i sporej grupy piszących(liczne ogłoszenia komercyjne..tak wiem coś większego wymaga organizacji a ta nakładów finansowych), podoba mi się za to otwartość, więcej forumowego życia niż to z którego przybywam.

Spodobały mi się pierwsze przeczytane posty użytkownika który wydał mi sie dość kontrowersyjny w odbiorze dla innych, właściwie z tego względu zdecyfowałem sie zarejestrować i pierwsze wrażenie że to nie jest forum ezo ale coś bardziej ogólnego, szersze spojrzenie na otaczający świat.
Jednak po chwili aktywności mam obawy że jest to forum bardzo ezotematyczne.
STAROŻYTNI KOSMICI - http://goo.gl/3cUSG
Avatar użytkownikaConstantine
miszcz
 
Imię: John
Posty: 60
Dołączył(a): 10 mar 2012, 22:01
Lokalizacja: Liverpool
Droga życia: 31
Zodiak: Rak

Re: Co mi się podoba na forum.

Post 18 mar 2012, 11:01

Constantine napisał(a):komercyjny klimat zarówno prowadzenia jaki i sporej grupy piszących(liczne ogłoszenia komercyjne..tak wiem coś większego wymaga organizacji a ta nakładów finansowych)

Forum jest w 100% niekomercyjne (i być może jako jedno z nielicznych w zupełności utrzymuje się od początku bez reklam). Z ogłoszeń nic nie mamy. Ich obecność tutaj właściwie wynika z niedokładnego ustalenia zasad akceptacji takich tematów (i w zasadzie nie odsiewamy prawie żadnych komercyjnych ogłoszeń).
Pracuję nad nową, odświeżoną wizualnie wersją forum. Oprócz nowej szaty graficznej, będę chciał wprowadzić kilka innych zasadnicznych zmian, które powinny poprawić jakość korzystania z forum. Jedną z nich jest usunięcie komercyjnych ogłoszeń. :) Będą również bardziej przejrzyste zasady moderowania.
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Re: Co mi się podoba na forum.

Post 18 mar 2012, 11:10

Nazcain napisał(a):
Constantine napisał(a):komercyjny klimat zarówno prowadzenia jaki i sporej grupy piszących(liczne ogłoszenia komercyjne..tak wiem coś większego wymaga organizacji a ta nakładów finansowych)

Forum jest w 100% niekomercyjne (i być może jako jedno z nielicznych w zupełności utrzymuje się od początku bez reklam). Z ogłoszeń nic nie mamy. Ich obecność tutaj właściwie wynika z niedokładnego ustalenia zasad akceptacji takich tematów (i w zasadzie nie odsiewamy prawie żadnych komercyjnych ogłoszeń).
.................
ale odsiewacie niepochlebne komentarze na tematy poruszane w ogłoszeniach bądź niewygodne dla ogłaszających . Cały temat państwa ......hm , zapomniałem nazwiska , tych co to niby tantry uczą zniknął gdy ośmieliłem się nieco ironicznie wspomnieć ,że tych państwa nie stać by było na nauki tantry u mnie. Wyjaśniam,że było to zdanie w prowadzonej rozmowie jaka się wywiązała - dziewczę co wie wszystko ( w awatarze jakaś postać z głową lisa) zasugerowało by zaprosić tych państwa do mnie na wieś.
easy russian
 

Re: Co mi się podoba na forum.

Post 18 mar 2012, 11:57

easy russian napisał(a):ale odsiewacie niepochlebne komentarze na tematy poruszane w ogłoszeniach bądź niewygodne dla ogłaszających

Nie pamiętam dokładnie treści tych postów, ale z tego co kojarzę, były to raczej kpiące komentarze pod adresem autorów (mogę się mylić) i sam temat żadnej wartości nie przedstawiał, dlatego zdecydowałem się go usunąć. Przyznaję, że w pewnych przypadkach zdarza mi się usuwać całe tematy bez podania do wiadomości przyczyny, ale wiem, że nie jest to przykład dobrych praktyk. Myślę, że można będzie ten problem odpowiednio rozwiązać. :)
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Re: Co mi się podoba na forum.

Post 18 mar 2012, 13:51

Nazcain napisał(a):Forum jest w 100% niekomercyjne (i być może jako jedno z nielicznych w zupełności utrzymuje się od początku bez reklam). Z ogłoszeń nic nie mamy. Ich obecność tutaj właściwie wynika z niedokładnego ustalenia zasad akceptacji takich tematów (i w zasadzie nie odsiewamy prawie żadnych komercyjnych ogłoszeń).


W takim razie troche szkoda bo darmowość reklam powoduje że jest ich sporo a forum nic z tego nie ma.
Nie podobało mi się to nie ze względu na ich obecnośc ale przytłoczyły dział ogłoszenia i odniosłem wrażenie że jest to tylko jakaś komercyjna tuba, a znikneły mi w tym relacje ze zlotów. Fajniej gdyby to było jakoś oddzielone. Oddzielny dział nasze spotkania.

Śnieżynki - zima już nie wróci, tymczasowo wystarczą jakieś kwiatuszki i będzie spoko.
Ide na dwór zmienić łańcuch w rowerze..

PS Wrażenia.. po tygodniu obserwacji już mam inne, bardziej pozytywne.
Ale wrażenie jest wrażeniem i mysle że wielu początkujących moze mieć podobne.
Po zastanowieniu - akceptacja pierwszych postów jako filtr wcale nie jest głupia i odciąża moderacje w późniejszym czasie, ale jak to zwykle bywa - co wygodne dla moda nie jest zachęcające jeśli się człowiek rejestruje i bach..trafia do klatki bezpieczeństwa.
STAROŻYTNI KOSMICI - http://goo.gl/3cUSG
Avatar użytkownikaConstantine
miszcz
 
Imię: John
Posty: 60
Dołączył(a): 10 mar 2012, 22:01
Lokalizacja: Liverpool
Droga życia: 31
Zodiak: Rak

Powrót do działu „Wszystko o…”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron