Dyskusje na temat działania serwisu www i forum Przebudzenia - wasze sugestie i propozycje usprawnień.

Usunięcie konta

Post 03 kwi 2006, 17:06

Witam. Mam prośbę do administracji, tym razem oficjalną.

Proszę o usunięcie konta. Nie mogłem się o to doprosić Nazcaina, więc proszę o usunięcie mojego konta przez kogokolwiek z administratorów.

Tu jedno ostrzeżenie.
Każda odmowa, brak odpowiedzi w ciągu 14 dni od daty napisania tego postu, skasowanie tego tematu, czy też próba polemizacji czy negocjacji w sprawie tego, o co proszę - skończy się zakończeniem współpracy z nilfheim.pl, usunięciem z serwisu wszystkich reklam Przebudzenia, a także dożywotni ban na reklamę P. na forum Nilfheim i gdziekolwiek indziej, co jest w serwisie. Obiecuję również (w razie nie wypełnienia prośby) anty-reklamę Przebudzenia gdziekolwiek będę (oczywiście bez podawania adresu).

Myślę, że mam prawo nie używać konta, nie mieć go tutaj. Jeśli nie mogłem się o to doprosić prywatnie Nazcaina, to zrobię to tak, publicznie.
Felyne
 

Post 03 kwi 2006, 18:04

ROTFL xD

Jedno pytanie: czemu Ci tak na tym zależy? xDDDDD
Avatar użytkownikaElther Mężczyzna
 
Posty: 205
Dołączył(a): 10 maja 2005, 20:28

Post 03 kwi 2006, 18:07

Mh, złamanie umowy. (Dzięki temu mój duch stanie się wolny od tego "brzydactwa".)
Felyne
 

Post 03 kwi 2006, 18:16

Yyy, a gdzie tu widzisz brzydactwo Dhost? Znaczy się Kuba. ;p
Uwierz w siebie.
Avatar użytkownikaRedbull Mężczyzna
 
Posty: 28
Dołączył(a): 15 maja 2005, 05:11
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Droga życia: 8
Typ: 1w2
Zodiak: Rak

Post 03 kwi 2006, 19:11

Hmm. Wszystko jest piękne i doskonałe, a to kolejna wymówka, by w końcu opuścić to forum i wybrać drogę. :)
Felyne
 

Post 03 kwi 2006, 19:33

Cóż, powiem tak:

Osobiście nie mogę zrozumieć Twoich motywów. Jedno Twoje konto (na Twoją prośbę oczywiście) zostało już z tego forum usunięte, po czym założyłeś następne. Jako że nikt chyba na tym nie straci - a tak Ci na tym zależy - usunąłem Twoje konto - proszę bardzo. Choć już sama groźba z Twojej strony wydaje mi się wielce oryginalna, dziwna i niestosowna. Pytam: dlaczego? Niech już odpowiesz sobie Ty sam (i inni obserwatorzy, skoro ich w to wciągnąłeś).

Aha, jeszcze jedno: skoro tak sprawiasz sprawę (groźba anty-reklamy "Przebudzenia") - dziękuję Ci za dotychczasową współpracę z naszym e-zinem, która z dniem dzisiejszym została zakończona.
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Post 03 kwi 2006, 23:05

Coz za ultimatum... :shock:
Skoro Ci sie tu tak nie podobalo i juz raz prosiles o usuniecie swojego konta to po kiego (#^!@ sie tu znowu rejestrowales!?! Pozatym nie wiem czy zauwazyles ale takim posunieciem, zaszkodzilbys pozostalym uzytkownikom ktorzy tu sa zarejestrowani, to nie jest posuniecie godne oswieconej, uduchowionej osoby za jaka mam wrazenie sie uwazasz...
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 03 kwi 2006, 23:09

Myślę ze nie ma już o czym gadać. Chciał żeby konto zostało usunięte i jego prośba została spełniona i już. Po co się rozpisywać na ten temat. Lepiej porozmawiać na jakieś bardziej wartościowe tematy i takie które cos wnoszą coś do treści forum.
Avatar użytkownikaGruby Mężczyzna
 
Posty: 32
Dołączył(a): 03 kwi 2006, 17:12

Post 03 kwi 2006, 23:14

Nie chodzi o to ze chcial zeby usunac jego konto ale o jego jakies nonsensowne grozby. Posrednio tyczy to mojego otoczenia w ktorym przebywam dlatego sie wypowiadam.
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 03 kwi 2006, 23:33

Ludzie sa tylko ludżmi. Widzę, że miotają wami jednak takie zupełnie przyziemne emocje.
Aga Kobieta
wiem,że nic nie wiem
 
Imię: Agnieszka
Posty: 43
Dołączył(a): 23 mar 2006, 01:34
Droga życia: 33
Zodiak: Baran

Post 03 kwi 2006, 23:35

Niccer, czytałem. ;) Osobiście Felyne nic mi nie zrobił, a że znam go już jakiś czas, mam o nim pozytywne zdanie. Lecz jako rednacz muszę się do jego - co tu ukrywać - gróźb jakoś ustosunkować. Felyne sam wybrał.

EDIT

Aga, nie oceniaj pochopnie. ;) Kolegą Felyne na pewno nie miotają żadne emocje, bo wykłócaliśmy się już o to usuwanie konta długi czas. :P Ja zaś osobiscie względami emocjonalnymi akurat teraz się nie kieruję, a postąpiłem we własnym mniemaniu właściwie, w odpowiedzi na wypowiedź Felyne.
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Post 04 kwi 2006, 00:49

Ja naprawdę nie oceniam :o Po prostu troszkę zaiskrzyło. Znam kilka Lwów, ale Ty jesteś przykładem stoickiego spokoju.( to nie zarzut). Zastanawiam się tylko, czy w rzeczywistości też taki jesteś?

[W systemie chińskim jestem bawołem, może to coś wyjaśnia. :P - Nazcain]
Aga Kobieta
wiem,że nic nie wiem
 
Imię: Agnieszka
Posty: 43
Dołączył(a): 23 mar 2006, 01:34
Droga życia: 33
Zodiak: Baran

Post 04 kwi 2006, 01:12

Nie wiem o co poszlo ale byla to bardzo uduchowiona prosba o usuniecie posta. :)
_ Mężczyzna
 
Posty: 279
Dołączył(a): 11 maja 2005, 08:58

Post 04 kwi 2006, 12:48

Aga napisał(a):Ja naprawdę nie oceniam


Z Twojego posta można wywnioskować cos innego ;)
Avatar użytkownikaGruby Mężczyzna
 
Posty: 32
Dołączył(a): 03 kwi 2006, 17:12

Post 04 kwi 2006, 13:41

Nie można po prostu nie udzielać się dalej w dyskusjach zamiast kazać się usuwać? Nie wiem co zaszło między Felyne a Nazcainem, ale wydaje mi się że stawiając groźby nieco uniósł się emocjeami.

Ostatnio to forum jest miejscem konfliktów, a tyle się tu mówi o rozwoju i spokoju ducha. :)
PRAWDA ZAWSZE SIĘ OBRONI, JEŚLI NIKT TEGO NIE ZABRONI ANI NIE OGRANICZY
Avatar użytkownikaNightwalker Mężczyzna
Racjonalista
 
Posty: 537
Dołączył(a): 11 maja 2005, 16:26

Powrót do działu „Wszystko o…”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron