Prądy religijne, wielkie religie i małe nurty. Sekty, założyciele, wiadomości.
Tak, nie ja to napisałem. Wrzuciłem by każdy mógł skonfrontować. Kurcze, nie każ mi szukać linka, to było w tamtym roku.
W sumie nawet nie muszę dawać, wystarczy wpisać w google.
Ostatnio edytowano 14 gru 2011, 21:15 przez BobBlunt, łącznie edytowano 1 raz
Jestem Bogiem i na kogo spojrzę, tego kocham, ponieważ jestem wszystkim, co widzę i kocham to, czym jestem.
Avatar użytkownikaBobBlunt
Żyć aby kochać, kochać aby żyć
 
Imię: Jestem, który jestem
Posty: 311
Dołączył(a): 11 lut 2011, 00:10
Bóg.
Lucyfer.

To są zmyślone rzeczy.
One nie istnieją.
Istnieją tylko w głowie.
Nigdzie indziej.
Nie ma ich na pewno "poza" Tobą.

Czy słowa Jezusa "Wszyscy jesteśmy dziećmi Boga".
A słowa Lucyfera "Ty jesteś Bogiem"...
Nie wiem...
Naprawdę nie widzisz, że to się nie kłóci?
Naprawdę musi być albo, albo?
Że jedno wyklucza drugie?

Pogłaskaj się po głowie.
Bo ją nadwyrężasz.
Zerknij serduszkiem.
Bo zanudzi się na śmierć. : )
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok
prawdziwe chrześcijastwo zakończyło się dawno temu ,teraz po manipulacjach co zostało ?
tak walka O PRAWDY BOGA TRWAŁY I TRWAJĄ NADAL na nieświadomych te manipulacje działają bo są w hipnozie
Trwa TERAZ zawzięta walka Lucyfera z wszelkimi przejawami chrześcijaństwa i wszystkie religie chrześcijańskie są szczególnym celem sił szatańskich. Zgodnie z przypowieścią Jezusa o siewcy, (Łukasza 8:4-8) szatan umieszcza swoich przekupnych pastorów/księży oraz za pomocą rządów kontroluje on w dużym stopniu wszystkie religie chrześcijańskie świata!

Trwa zacięta walka o nasze sumienia!

Efezjan 6:11 Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła. 12 Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich.
JAK TO ROZUMIEĆ ?sami badajcie
Walka toczy się w sferze duchowej. Walczymy przeciwko Lucyferowi oraz z wszelkimi jego sługusami, od demonów począwszy po szatańskich sług na ziemi.,
demony chcą aby ludzie nie poznali prawdy i drOgi do BOGA tylko aby błądzili W FAŁSZU w złudnym poczuciu szczęscia aby uzależniali się pili ,ćpali ,tracili czas na rozrywki ,fałszywą zgubną wiedzę ,rozpustę ,chciwość ,wojny ,kłamstwa
itd..
Mateusza 5:3 Błogosławieni ubodzy w duchu, albowiem do nich należy królestwo niebieskie.


.
http://www.zbawienie.com/falszywi-prorocy.htm
warto poczytać


TIL to ,że ludzie piją wino i inne alkohole ponad 2000 lat nie znaczy ,że robili super i ,że Bóg im to zalecał lub JEZUS podawał do picia, to oczywista bzdura ,
błąd w tłumaczeniu ,wystarczy poszperać w oryginalnych tłumaczeniach lub poznać kogoś kto ma dostęp do pism oryginalnych ,ja mam dostęp WIĘC KOCHANY MOŻESZ MI TYLKO ZAUFAĆ O:) ty też możesz mieć do prawd BOGA JEZUSA

TIL SERIO JA NIE KŁAMIĘ takie samo miało znaczenie wino jak i sok winogronowy
jest to gdzieś nawet w necie wpisz słowa kluczowe w google udowadniać nie będę ani linkować za mało tu miejsca na to ,
sami szukajcie i tak ktoś w hipnizie tego nie zaczai, NIE ZAUFA sami szukajcie jak dojśc do prawdy obecnie to łatwe podpowiedzi daję

a skoro ludzie bładzą w halucynacji /hipnozie zbiorowej i woleli się upijać to wpisał tłumacz na ich zgubę w tłumaczeniiu WINO ,że JEZUS zamienił wodę w wino {niskowibracyjne szkodliwe dla DUCHA}bzdura :evil: .
a nie
ZGODNIE Z PRAWDĄ W SOK WINOGRONOWY {wysokowibracyjny dobry dla DUCHA} O:) , i tak bez poczucia winy WSZYSCY się upijali księża itd,... potem pijani gwałcili kogo się dało w tajemnicy lub nawet tych orgii nie pamiętali w pijackim amoku/agresji
OBECNIE masowo księża jeżdzą na odwyki skąd wiem ?/wiem

,tak samo jest bzdurą wystarczy poszukać w oryginalnych prawdziwych tłumaczeniach
,że księża muszą żyć w celibacie też błąd w tłumaczeniu wystąpił ,ABY CZULI SIĘ WINNI =aby mieli blokady na czakrze z poczucia winy na karku WYNIK aby nie mieli połaczenia z DUCHEM I BOGIEM
na księży zgubę nieświadomych ,a mogli mieć żony ,sex z miłości i bez poczucia winy płodzić z miłości dzieci i nauczać słowa BOŻEGO bez poczucia winy masz lepsze połącznie z BOGIEM bo nie masz blokad na czakrach


Jest mase takich błedów które całkowicie zmieniają sens wynikających z braku prawdziwej wiedzy i z braku możliwości rozpoznania fałszu
nie tylko w BIBLII wywołując niesłuszne poczucie winy a tym samym czycie się nie godnym to też blokuje połącznie z BOGIEM itd.



JEST WIELE TAJEMNIC ukrywanych przed ludzmi ,zatajanych prawd o zagrożniach dlaczego?jak rozpoznawać prawdę np dla niesłusznego poczucia winy wtedy robi się blokada na czakrze i połaczenie z DUCHEM ŚWIĘTYM BOGIEM się blokuje

wiadomo dlaczego księża nie uczą rozpoznawania technik poznania fałszu ,
aby nie mieć połączenia z BOGIEM OSOBIŚCIE TYLKO PRZEZ posredników KOŚCIÓŁ KSIĘŻY nie masz dostepu do prawdziwej wiedzy od BOGA płacisz za wszystko za odpuszczenie grzechów {sam możesz się pozbyć poczucia winy ,znając konsekwencje ,nie robiśz błedów więcej /grzechów ,czujesz na dłoniach co jest złe a co dobre ,co kłamstwo co prawda metody uwalniania się od blokad w 3 miejsca kłądziesz swoją dłoń i sam odpuszczasz sobie grzechy,oczyść się zrównoważ sam }
a tak jak nie znasz jak ?płać za wszystko
za to za tamto i masz złudne poczucie odpuszczenia winy i nadal jesteś odciety od BOGA i nadal nie wiesz co to prawda co nie


Ludzie nie wiedzieli dawniej ani obecnie niewielu to wie na temat ponownych narodzin , { więcej tu szukaj http://sahajayoga.pl/?page_id=153 }
ani nic nie wiedzą o en.kundalini czyli o ponownych narodzinach ,o Duchu o duszy kościół , tego nie uczy
nic o tym czym /kim jest DUCH ŚWIĘTY I JAK SIĘ PRZEJAWIA ta 3 =cia tajemnica FATIMSKA miała być wyjawiona nagłośniona przez kościół dawno temu i nic czemu ?BO NIE SĄ OD BOGA JUŻ przeszli na ciemną stronę i nie chcą iść do BOGA
co dobrego ci zrobił kościół ?czego nie mógłbyś zrobić sobie sam lepiej

przecież to proste ludzie obecnie są na wyższym poziomie świadomości więc sami szUkają i poznają czym jest i jak sie przejawia DUCH ŚWIĘTY co jest prawdą co nie,
jak to sprawdzić
np tu czytaj w linku mój post

jeszcze-inne/ochrona-dzieci-t3763-15.html

jest wiele ksiąg tym podbnych z niedokończoną wiedzą ,nie do końca dobrze prawidłowo wyjaśnioną i ludzie wpadają w pułapki złudne

, inne złe tłumaczenia religinje jakie są w INDIACH np brednia o kastach czyli o pochodzeniu o narodzeniu w bogatej lub biednej rodzinie tu jest zła interpretacja ,tłumacz nie mając pojecia przetłumaczył ,że tak w jakiej rodzinie się urodzisz w takiej bedziesz żyć i tu bez sensu powstały KASTY i BŁĘDNE poczucie niższości ,wyższości ,poczucie winy itp obciążenia
a sam JEZUS był synem cieśli pochodził z klasy robotniczej i mówił ,aby nie oceniać ludzi po tym w jakiej rodzinie się urodzili bo można przeoczyć ŚWIĘTEGO
takie błędne ocenianie ludzi obecnie grasuje na ZIEMI szczególnie TV /reklamy FILMY miesza już nawet dzieciom małym w głowie,
a to przenosi się do szkół szpanowanie itp , nie liczy się dobroć itp dobre CECHY BOSKIE tylko jaki kto jest bogaty i co ma
to prowadzi do chciwości ,uzależnień zakupoholizmu niepotrzebnych rzeczy,pracoholizmu ,straty czasu ,przywiązywania się cenienia bardziej rzeczy martwych niż ludzi
Pokochaj wyraź wdzięczność miłość przyciągniesz serce=instrument poznania Są takie rzeczy w życiu co serce zna powody a rozum ich nie pozna Ile jest spraw co stają się jasne kiedy spojrzysz na nowo MIŁOŚCIĄ
http://www.youtube.com/watch?v=_8lK9Wy4 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=Ec8Yui1P ... ure=fvwrel
http://www.youtube.com/watch?v=WzAPpe75e7o
http://www.youtube.com/watch?v=frv6FOt1BNI
http://www.youtube.com/watch?v=cOGUqAGR ... re=related
Avatar użytkownikaprzebudzona-NIMFA Kobieta
szukam oświeconych NAUCZYCIELI
 
Posty: 212
Dołączył(a): 07 cze 2010, 22:40
Lokalizacja: POLSKA
Droga życia: 11
Typ: ciągle zmienna bo doświadczam

Powrót do działu „Religie i wierzenia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości