Przekazy od 'wyższych istot', WingMakers, kwestia roku 2012 i związane z tym tematy.

Istota z czasu

Post 14 gru 2011, 08:05

Dzisiaj miłem kontakt z istotą, jakiej jeszcze nigdy nie spotkałem.
Odmienna, nie podobna była do żadnej z mi znanych.
Takiej jeszcze nie spotkałem.
Nie jest z materii, energi, światła, czerni, fal, itd...
Istota owa składa się z czasu.
Wymienialiśmy się spostrzeżeniami.
Zwróciła mi uwage na istnienie istot w samych zagadnieniach.
Prościej: sama myśl może być egzystencją, zjawisko cywilizacją.
Zdarznie, przyczyna, OOBE, forum, itd... Mogą być "obcymi".
Istota naświetlała mi, że osoby, byty, istnienia, mogą istnieć bez formy ( co i tak wiedziałem ).
Niektóre z istot mają taki poziom, że mogą być np: ręcznikiem którym rano się wycieramy, powietrzem, wiatrem, albo wodą w kranie.
Nawet naszą ręką mogą być.
Nie wszystkie cywilizacje są podobne do naszych.
Niektóre z nich są jak chaos, niewiadomego dla ludzkości celu.
Kontakt, który dziś miałem odbył się na poziomie niemożliwym do opisu dla mnie, z tego momętu.
Ostatnio edytowano 14 gru 2011, 13:11 przez Cyborg, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownikaCyborg Mężczyzna
 
Imię: Przemek
Posty: 209
Dołączył(a): 08 maja 2010, 15:15

Re: Istota z czasu

Post 14 gru 2011, 12:31

:-D
ale super!
Uwielbiam.

To mnie spotkałeś we śnie. ;-)
Jestem storzenie - istota o nazwie Teraz :-)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: Istota z czasu

Post 14 gru 2011, 15:32

Ze stwierdzeniem "istota z czasu" po raz pierwszy się spotykam. Do tej pory znałem pojęcia "istota spoza czasu i przestrzeni" oraz "istota istniejąca w czaso-przestrzeni". Czy jesteś w stanie wyjaśnić, co znaczy "istota składająca się z czasu"? Albo, może, jak rozumiesz "czas"?

A propo czasu, niektórzy go przedstawiają jako 4 wymiar. W moim rozumieniu, to nieporozumienie. W 4 wymiarze czasoprzestrzeń, w jakiej my fizycznie żyjemy, jest relatywnie swobodnie dostępna, przynajmniej dla istot posiadających odpowiednio rozwiniętą świadomość. Czasoprzestrzeń jest postrzegana w znacznie szerszym horyzoncie - z wyższego wymiaru (co jest logiczne).

Stąd można by (?) wyciągnąć wniosek, że coś się składa z "czasu", tak jakby ktoś z 3D "wyciął" jeden wymiar i określił go np. jako "wysokość", a następnie stwierdził, że ktoś składa się tylko z "wysokości". Wydaje mi się jednak, że to tylko sztuczne rozumienie, na podstawie sztucznej koncepcji (oderwanego czasu od czaso-przestrzeni); wiele istot nie używa, a nierzadko nawet nie zna, pojęcia "czasu". Chodzi o to, że istnieje generalnie porozumienie co do tego, że istniejemy we wszystkich wymiarach, i wydaje się to całkiem logiczne (nawet, jeśli świadomość została ograniczona do tylko wąskiego wycinka). Gdybyśmy istnieli w jednym wymiarze, a w innym nie, byłoby to dziwne.

(Przy okazji, wymiar to nie wszechświat, ani wszechświat równoległy - to zupełnie różne pojęcia).
“Mom always tells me to celebrate everyone's uniqueness. I like the way that sounds.”
"I've finally found the rhythm of love, the feeling of sound."
- Hilary Duff
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon

Re: Istota z czasu

Post 14 gru 2011, 15:57

"Jestem wysokością" :D
Jestem Bogiem i na kogo spojrzę, tego kocham, ponieważ jestem wszystkim, co widzę i kocham to, czym jestem.
Avatar użytkownikaBobBlunt
Żyć aby kochać, kochać aby żyć
 
Imię: Jestem, który jestem
Posty: 311
Dołączył(a): 11 lut 2011, 00:10

Re: Istota z czasu

Post 28 gru 2011, 12:56

Czas - to coś co sprawia, że wszystko nie dzieje się równocześnie.Choć wszystko dzieje się równcześnie, ale dzięki wprowadzeniu pojęcia czasu odbieramy to jako ciąg następujących po sobie zdarzeń.
To co uznajecie za prawde stanowi wasze ograniczenie, dopiero gdy pozbędziecie się ograniczeń staniecie się wolni.
Avatar użytkownikaPlantator Mężczyzna
człowiek z nikąd
 
Imię: Jarek
Posty: 82
Dołączył(a): 03 wrz 2010, 18:26
Droga życia: 7
Typ: 9w1 - "Marzyciel"
Zodiak: strzelec, smok

Powrót do działu „Channeling”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości