Metody relaksacyjne, wizualizacja, hipnoza, regresing i inne podobne zjawiska.

sposoby poznania

Post 05 gru 2011, 02:51

Witam wszyskich forumowiczów.Moim zdaniem,nie trzeba sięgać po ayahuasce,gdyż szamani zawsze sięgali po środki,które były akurat w pobliżu.Uważam że ayahuasca nie jest wcale najpotężniejsza na ziemi,nie ma na ziemi nic potężniejszego od halucynacji,to jest warunek konieczny.do wejścia w inne światy.Ja robiłem eksperymenty na które mało ludzi w Polsce by się odważyło,dlatego dziwie się że jest tak dużo ludzi chętnych na takowe eksperymenty nie zapominajac o tym że to nie jest zabawa i dla kogoś kto nie miał do czynienia z halucynogenami grożba utraty zmysłów jest wysoka,ja zaczynałem od kleju,póżniej lsd i grzyby.Mój sposób to zjeść 200 grzybów,oczywiście w lesie i do tego trzeba wąchać klej z woreczka.Halucynacje jakie są po tym są porównywane z ayahuascą lub pejotlem.Rozmawia się z duchami przyrody,z duchami mieszkającymi w skałach,widzi się wydarzenia z przeszłości,można się przenieść w czasie,aby osiągnać taki stan trzeba połączyć te dwa składniki gdyż same grzyby są za słabe,to kombinacja dla twardzieli.Jak widzicie nic się nie różni od zjedzenia np pejotla,można się wystraszyć,sam to robiłem,lecz taką jazde się przeprowadza najlepiej raz do roku.Ciekawi mnie czy ktoś w Polsce to próbował.
doktor chichot
doznania astralne
 
Imię: rafał
Posty: 3
Dołączył(a): 04 gru 2011, 21:21
Droga życia: 88
Typ: wesoły
Zodiak: skorpion

Re: sposoby poznania

Post 05 gru 2011, 19:13

Poza używaniem roślinnych "dopalaczy", które na początku promował (zwłaszcza pejotl) Carlos Castaneda, ten sam autor później jednak nie był już takim gorącym zwolennikiem tego podejścia. Twierdził, że identyczne efekty można uzyskać i bez niego - to także jeden ze sposobów poznania. ;)
“Mom always tells me to celebrate everyone's uniqueness. I like the way that sounds.”
"I've finally found the rhythm of love, the feeling of sound."
- Hilary Duff
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon

Re: sposoby poznania

Post 06 gru 2011, 00:21

co za duzo to i swinka nie zje :D
cytat mojej ulubionej pani od matematyki w szkole
Eruanis
 

Re: sposoby poznania

Post 06 gru 2011, 00:41

o rety, ale klej niszczy raczej nieodwracalnie układ nerwowy ...
200 grzybów ? z tego co się orientuję już 60 jest ekstremalną ilością,

... może ten klej na liczenie wpływa ?
Avatar użytkownikasosnowiczanin Mężczyzna
patrzy w horyzont wydarzeń
 
Imię: Bartosz
Posty: 167
Dołączył(a): 04 wrz 2011, 02:55
Lokalizacja: Sosnowieś
Zodiak: Ognisty Tygrys

Re: sposoby poznania

Post 06 gru 2011, 01:56

<wzruszenie ramionami> marihuana też wg. niektórych badań niszczy... Podobnie jak alkohol w większych dawkach... Podobnie jak tytoń wpływający na układ nerwowy, podobnie jak wiele innych substancji zażywanych przez różnych ludzi...
Ale czymże jest przecież zdrowie fizyczne, skoro można jego kosztem osiągnąć moment fałszywego oświecenia? -_-
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: sposoby poznania

Post 06 gru 2011, 11:03

<wzruszenie ramionami> marihuana też wg. niektórych badań niszczy...

tak i tlen i wszystko he he. pogadaj z kilkoma ludźmi palących duużo trawki dużo kleju oraz dużo samych fajek.
są mimo wszystko różnice. :)
Avatar użytkownikasosnowiczanin Mężczyzna
patrzy w horyzont wydarzeń
 
Imię: Bartosz
Posty: 167
Dołączył(a): 04 wrz 2011, 02:55
Lokalizacja: Sosnowieś
Zodiak: Ognisty Tygrys

Re: sposoby poznania

Post 06 gru 2011, 11:21

od kleju wyleca wam zeby sasasa :twisted:
Eruanis
 

Re: sposoby poznania

Post 06 gru 2011, 11:57

Eruanis napisał(a):od kleju wyleca wam zeby sasasa :twisted:


http://www.youtube.com/watch?v=oOKKmyi318Y

Od kleju nie staje!

Nioch, nioch, nioch! xD
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: sposoby poznania

Post 06 gru 2011, 12:33

200 grzybów? Sory ale ja w to nie wierze, sosnowiczanin dobrze powiedział, 60 - 70 to już granica, wtedy tylko astral :D
Jestem Bogiem i na kogo spojrzę, tego kocham, ponieważ jestem wszystkim, co widzę i kocham to, czym jestem.
Avatar użytkownikaBobBlunt
Żyć aby kochać, kochać aby żyć
 
Imię: Jestem, który jestem
Posty: 311
Dołączył(a): 11 lut 2011, 00:10

Re: sposoby poznania

Post 06 gru 2011, 13:22

Wiesz miałem kolegę w technikum, który mówił, że na jednych baletach wypił "chyba z 36 piw"... xD
36 piw to jakby nie było 16 litrów... xD
Nie to że mu nie wierze...
Ale to fizycznie zabawne! xDDD

Zastanówmy się jakim sposobem poznania jest życie powiedzmy takiego kanonowego amerykanina w fastfoodzie.

Bo dodawanie do siebie, [ w jego przykładzie hamburgerów ], doświadczanie poszerza bąbel świadomości.
Fizycznie też to prawda, choć inaczej...
Bo człowiek zamienia się w bąbel i to dosłownie. : P

500kilowy Mistrz Fizyczności! xD

Dla mnie to też jest nie do pomyślenia... a jednak!
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: sposoby poznania

Post 06 gru 2011, 16:31

sosnowiczanin napisał(a):<wzruszenie ramionami> marihuana też wg. niektórych badań niszczy...

tak i tlen i wszystko he he. pogadaj z kilkoma ludźmi palących duużo trawki dużo kleju oraz dużo samych fajek.
są mimo wszystko różnice. :)

Ależ oczywiście że są różnice, znaczne. Choćby dlatego że klej i podobne specyfiki powodują nieodwracalne zmiany organiczne w mózgu (jak najbardziej wykrywalne badaniami) już po paru tygodniach-miesiącach używania. Z drugiej strony, znam osoby które nigdy nie brały nic innego niż trawka, którą paliły w ilościach hurtowych i jak na początku mieli po trawce, tak teraz mają (co prawda w mniejszym stopniu, ale jednak) i bez niej. Badania pokazują też że palenie trawki co najmniej przyspiesza ujawnienie się psychoz u osób z predyspozycjami, jak i mogą być czynnikiem spustowym, a także prawdopodobnie mogą same w sobie zwiększać ryzyko powstania psychozy (to ostatnie jest jeszcze potwierdzane dokładniej badaniami)... Fajki powodują wystarczająco dużo innych, nieneurologicznych skutków - ich palenie zwiększa ryzyko prawie wszystkich nowotworów (może poza 2-3 rodzajami) jakie mogą się rozwinąć w organizmie ludzkim... Nie mówiąc o innych chorobach w połowie których (jeśli nie lepiej) fajki też biorą udział i szkodzą...
Oczywiście że różnice są, każde szkodzi inaczej, z inną szybkością - bo to inne substancje. Ja jednak wolę życie bez dziur w mózgu ;) Za dużo widziałem i rozmawiałem z osobami które używały rozmaitych rzeczy, żeby chcieć choć jednym palcem tykać cokolwiek z tego. Bo potem jakieś 3/4 z nich mówi 'ale ja byłem głupi...'
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: sposoby poznania

Post 06 gru 2011, 18:42

Sinbard napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=oOKKmyi318Y

Od kleju nie staje!

Nioch, nioch, nioch! xD


Czizus, nawet nie pytam skad wiesz xD
Eruanis
 

Re: sposoby poznania

Post 06 gru 2011, 18:52

Eruanis napisał(a):Czizus, nawet nie pytam skad wiesz xD


Nie wiem.
Zmyśliłem to. : )
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: sposoby poznania

Post 06 gru 2011, 18:53

moja kobieta jest mym lekarzem,nie hmm ,sory mój lekarz jest kobietą:D

Odezwij sie Doktorze hihot bo twe wyznanie poruszyło struny w naszych umysłach,jestem zaszczycony ze bede mógł obcowac z takim wytrawnym degustatorem:)
Listen to my muscle memory.
Avatar użytkownikafalko Mężczyzna
wysłuhaj pamięci mych muskułów
 
Posty: 706
Dołączył(a): 13 lip 2007, 19:40

Re: sposoby poznania

Post 06 gru 2011, 19:35

Eruanis
 

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości