- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

Swiateczne porzadki

Post 03 gru 2011, 22:22

Z pewnych przyczyn zostalem zmuszony do zjecia tego posta, za klopot jak najbardziej przepraszam! Bywajcie
Ostatnio edytowano 03 gru 2011, 23:20 przez mysticalhunter, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownikamysticalhunter
 
Posty: 2
Dołączył(a): 03 gru 2011, 21:30

Re: Swiateczne porzadki

Post 03 gru 2011, 22:43

Witaj.

Ja bym się zbytnio nie przejmował etykietką 'dzieci indygo' (czy dowolną inną), bo to tylko jakieś takie dziwne pudełko które ktoś wymyślił nie wiedzieć po co - pewnie żeby podbudować ego mamom cudownych dzieci...
Ktoś albo ma jakąś zdolność albo jej nie ma. Może mieć wysoką inteligencję albo nie mieć, może mieć świetną pamięć, albo nie mieć, może mieć zdolności parapsychiczne albo nie... Natomiast każdy jest inny i ma trochę inną kombinację różnych cech i zdolności, więc te etykietki są bardzo sztuczne i niepotrzebne ;)
Jeśli ktoś ma otwarty i chłonny umysł, trochę wytrwałości, silnej woli, to świat leży przed nim otworem i niezależnie co sobie zamierzy, osiągnie sukces, niezależnie czy nazwie się dzieckiem indygo, dzieckiem kryształowym, magiem, psionikiem, przebudzonym, czy w dowolny inny sposób - są tysiące różnych nazw tworzonych przez umysły ludzkie z poczucia przynależności...

A tak ogólnie, ładna muzyka. Musisz mieć świetny słuch muzyczny i właśnie bardzo dobrą 'chłonność umysłu' skoro udało ci się tak szybko nauczyć, chociaż mniemam że trudniejszych kawałków różnych kompozytorów nie zagrałbyś po 12 godzinach (chociaż jako że jak rozumiem grasz na gitarze to jest ciut inaczej kiedy ktoś już grał na innym instrumencie, tym bardziej że klawisze są stosunkowo łatwe do opanowania w podstawach - klawiatura jest dość prosta i jasna ;)
Ale gratuluję nauczenia się gry, z którym wiele osób ma problemy ;)
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Swiateczne porzadki

Post 04 gru 2011, 13:28

cos Ty plyty kompozytorow coveruje w pol godziny ze sluchu. tak samo jak rockowe, metalowe kapele. Oni siedza nad tym polroku i duzej, a to jest zabawa na minuty. Aktualnie to strasznie mnie to nudzi.
Avatar użytkownikamysticalhunter
 
Posty: 2
Dołączył(a): 03 gru 2011, 21:30

Re: Swiateczne porzadki

Post 04 gru 2011, 20:57

Tak patrzę na to zdjęcie...
I myślę, że ten pan to chyba jakiś androgen. xD
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: Swiateczne porzadki

Post 04 gru 2011, 21:05

Til napisał(a):Witaj.

Ja bym się zbytnio nie przejmował etykietką 'dzieci indygo' (czy dowolną inną), bo to tylko jakieś takie dziwne pudełko które ktoś wymyślił nie wiedzieć po co - pewnie żeby podbudować ego mamom cudownych dzieci...
Ktoś albo ma jakąś zdolność albo jej nie ma. Może mieć wysoką inteligencję albo nie mieć, może mieć świetną pamięć, albo nie mieć, może mieć zdolności parapsychiczne albo nie... Natomiast każdy jest inny i ma trochę inną kombinację różnych cech i zdolności, więc te etykietki są bardzo sztuczne i niepotrzebne ;)
Jeśli ktoś ma otwarty i chłonny umysł, trochę wytrwałości, silnej woli, to świat leży przed nim otworem i niezależnie co sobie zamierzy, osiągnie sukces, niezależnie czy nazwie się dzieckiem indygo, dzieckiem kryształowym, magiem, psionikiem, przebudzonym, czy w dowolny inny sposób - są tysiące różnych nazw tworzonych przez umysły ludzkie z poczucia przynależności...

A tak ogólnie, ładna muzyka. Musisz mieć świetny słuch muzyczny i właśnie bardzo dobrą 'chłonność umysłu' skoro udało ci się tak szybko nauczyć, chociaż mniemam że trudniejszych kawałków różnych kompozytorów nie zagrałbyś po 12 godzinach (chociaż jako że jak rozumiem grasz na gitarze to jest ciut inaczej kiedy ktoś już grał na innym instrumencie, tym bardziej że klawisze są stosunkowo łatwe do opanowania w podstawach - klawiatura jest dość prosta i jasna ;)
Ale gratuluję nauczenia się gry, z którym wiele osób ma problemy ;)


Til podpowiedz mi bo nie czaje, dlaczego zacząłeś o dzieciach indygo chociaż w temacie nic nie ma o tym?
Jestem Bogiem i na kogo spojrzę, tego kocham, ponieważ jestem wszystkim, co widzę i kocham to, czym jestem.
Avatar użytkownikaBobBlunt
Żyć aby kochać, kochać aby żyć
 
Imię: Jestem, który jestem
Posty: 311
Dołączył(a): 11 lut 2011, 00:10

Re: Swiateczne porzadki

Post 04 gru 2011, 21:08

Ja Ci odpowiem bąbelku o imieniu Boby.
Bo pan Myśliwy usunął post.
/tadam!

XD
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: Swiateczne porzadki

Post 04 gru 2011, 22:29

Dokładnie, założyciel tematu usunął poprzednią treść. W związku z tym zamykam temat, bo nie ma teraz sensu.
mysticalhunter, jeśli zmienisz zdanie, napisz do mnie na PW, wtedy odblokuję wątek.
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron