Poza granicami - luźne dyskusje na wszystkie sprawy niezwiązane z Przebudzeniem.
energia_milosci napisał(a):
Ja od bardzo dawna często słyszę piski , buczenie
Podczas eksterioryzacji (oobe) również słyszę tę dźwięki z tym że o wiele głośniejsze więc może to być coś całkowicie naturalnego, związanego z naszą energetyką.


Ty też kochana? Ile ich słyszysz? ja jak się skupię to słyszę 3 dźwięki. Pisk, takie jakby drapanie i odgłos jakby malutkiego silniczka elektrycznego. Zacząłem to słyszeć po paru tygodniach praktykowania medytacji, jak zacząłem być bardziej świadomy swojego ciała. Przy moich próbach oobe też je słyszę i jak mówiłaś o wiele głośniejsze. Wręcz rozwalające bębenki. Ale czy to są dźwięki dochodzące z zew. które odbieramy zmysłem słuchu, czy dźwięki, które już są w głowie tego nie wiem.
Jestem Bogiem i na kogo spojrzę, tego kocham, ponieważ jestem wszystkim, co widzę i kocham to, czym jestem.
Avatar użytkownikaBobBlunt
Żyć aby kochać, kochać aby żyć
 
Imię: Jestem, który jestem
Posty: 311
Dołączył(a): 11 lut 2011, 00:10
Dzieki Luth :)


Ja tez, z reguly przed snem slysze buczenie, piski no i zawsze po lewej stronie czestotliwosc ktora sie zmienia, raz jest bardzo wysoka a raz niska. Co moze byc tego zrodlem jesli pare osob doswiadcza tego samego? i tak jak powiedzial bob, czy ta dzwieki wrzechswiata, czy naszej glowy? A moze jedno nie wyklucza drugiego?
Eruanis
 
Też słyszę takie dźwięki, czasem, jak się na nich skupię. Gdy ruszam np. ręką i przykładam ją do głowy, częstotliwość dźwięków zmienia się. Zawsze myślałam ,że te dźwięki wydaje ciało energetyczne (astralne), tj. słychać przepływ energii (Energii Miłości !), i tego się trzymam :D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
Ty też kochana? Ile ich słyszysz? ja jak się skupię to słyszę 3 dźwięki. Pisk, takie jakby drapanie i odgłos jakby malutkiego silniczka elektrycznego. Zacząłem to słyszeć po paru tygodniach praktykowania medytacji, jak zacząłem być bardziej świadomy swojego ciała. Przy moich próbach oobe też je słyszę i jak mówiłaś o wiele głośniejsze. Wręcz rozwalające bębenki. Ale czy to są dźwięki dochodzące z zew. które odbieramy zmysłem słuchu, czy dźwięki, które już są w głowie tego nie wiem.


Również słyszę kilka ale najgłośniej to chyba pisk, są też trzaski,, jakby ktoś radio stroił'', no i takie jakby buczenie, warczenie.
Często też widzę różnego rodzaju energię, wiry, pasy energii, spirale, fale i wydaje mi się że są one połączone jakoś z tymi dźwiękiem ale mogę się mylić.

Eruanis napisał(a):Ja tez, z reguly przed snem slysze buczenie, piski no i zawsze po lewej stronie czestotliwosc ktora sie zmienia, raz jest bardzo wysoka a raz niska. Co moze byc tego zrodlem jesli pare osob doswiadcza tego samego? i tak jak powiedzial bob, czy ta dzwieki wrzechswiata, czy naszej glowy? A moze jedno nie wyklucza drugiego?


Faktycznie przed snem dźwięki się nasilają ale może to być związane z tym że w nocy jest ciszej i łatwiej je usłyszeć i my jesteśmy bardziej wyciszeni.
Avatar użytkownikaenergia_milosci
...wszystko jest w Tobie...
 
Imię: Aleksandra
Posty: 76
Dołączył(a): 30 wrz 2011, 00:39
Droga życia: 11
Typ: 4 w 7
Zodiak: Byk

Powrót do działu „Podwórko”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron