Poza granicami - luźne dyskusje na wszystkie sprawy niezwiązane z Przebudzeniem.

Re: - soook -

Post 20 lis 2011, 23:24


Cytat z podanego linku...
......Wróćmy raz jeszcze do perspektywicznego obrazu przyszłości. Podobnie jak kiedyś liczne rośliny zrezygnowały ze swych stałych legowisk w generacji chemicznej i wolno przekształciły się w zdolne do samodzielnych ruchów zwierzęta, tak w czasie przyszłym liczne umysły zrezygnują ze stałych gniazd w generacji zoologicznej i stopniowo przekształcą się w zdolne do bardziej swobodnego działania Nadistoty. Zostawią one za sobą cały gmach naszej cywilizacji technicznej. Ale opuszczą ten gmach zapewne bez żadnego żalu. Życiu samemu bowiem nie zależy wcale na tej pozornie tylko niezbędnej do istnienia Konstrukcji z jakiej tak bardzo jesteśmy dziś dumni, jak drzewo czy koń mogłyby być dumne ze swej imponującej nam wewnętrznej inżynierii, technologii i komunikacji, gdyż życie chce znaleźć tylko najkrótszą drogę do szczęścia. ......

...wiele wyjaśnia i baaardzo mi się podoba :) Logiczne do bólu :D Podziękowania także, a jakże :)

PS
Żeby nie było za słodko, następna cytata :)

...W teorii mojej nie ma nic z naiwnej wizji Raju malowanego przez religie lub futurologów, czasem bezkrytycznych optymistów. Nie wynika z niej również nic gorszego od międzygeneracyjnej walki o byt, trwającej już od zarania dziejów, a w szczególności nie wynika z niej żaden upadek życia ani jego degeneracja. Chociaż umysły swobodne żyć będą dłużej (obecnie giną w momencie śmierci naszych ciał, pozbawione naturalnego środowiska, a nie przystosowane do życia w nowym), choć na czwartym poziomie wyłonią się nowe możliwości poznania, wzrosną napięcia wszelkich doznań i spotęguje się jasność świadomości istnienia - szczęście jest względne: każde stworzenie na nowym poziomie borykać się będzie z kolejnymi, nieopanowanymi jeszcze problemami nowej rzeczywistości. ...
.....Ja zakładam tylko jedno (czego trudno doprawdy nie przyjąć), zakładam mianowicie, iż samo życie trwało będzie nadal. A to już najzupełniej wystarczy do wyrażenia pewności, że będzie się ono doskonaliło nieustannie, dopóki będzie trwało, gdyż do tego właśnie sprowadza się jego jedyny sens. ......

:thumbright:
Pędząc komercyjne życie, pełne monitoringu siebie i otoczenia, zasuwa się truchtem w częstotliwości niewolnicze.
Życia kibic' przeginasz.
mIrna Kobieta
 
Imię: Grażyna
Posty: 202
Dołączył(a): 18 sty 2011, 22:36
Droga życia: 4
Zodiak: kogut/bliźniak

Re: - soook -

Post 21 lis 2011, 00:05

mIrna napisał(a):.wiele wyjaśnia i baaardzo mi się podoba Logiczne do bólu


Popatrz na to :
soook napisał(a): Tak długo i tyle razy "bawili" się zabawkami ,że teraz stoją .

soook napisał(a):://www.snerg.lh2.pl/teorie/teoria_nadistot.html Czytaj pomiędzy wyrazami .

soook napisał(a):ttp://radioamator.elektroda.eu/swiadomosc.html Powodzenia w samodzielnej pracy energią myśli .


Całość jest , w wielu tekstach .
Sama sitem własnego Ja , przesiej informacje .

Ukłony serdeczne :)

.
soook Mężczyzna
Pomocnik moralny. Czas .
 
Imię: Różne
Posty: 209
Dołączył(a): 19 lip 2011, 19:53
Droga życia: 00
Typ: -
Zodiak: -

Re: - soook -

Post 21 lis 2011, 13:09

soook napisał(a):...

Całość jest , w wielu tekstach .
Sama sitem własnego Ja , przesiej informacje .

Ukłony serdeczne :)

.


Tekst z drugiego linku czytałam już wcześniej a teoria nadistot bardzo mi się spodobała :)
Robię to cały czas: przesiewam informacje z netu i życia realnego przez osobiste sito. Tak ma przecież każdy z nas. Teorie, które ze mną rezonują przyjmuję natychmiast, jak np. ta, teoria nadistot.
Nie wiem, jaka jest wartość 'przesianego' materiału, czy trafił się diamencik :) , dlatego proszę o wyrozumiałość, po prostu zapiszę swoje głośne, nieco chaotyczne myśli.

Nadistoty naszych umysłów są bardzo wysoko rozwiniętą technicznie/technologicznie cywilizacją, Rozwój technologii nie szedł w parze z rozwojem duchowym, nastąpiło wyzbycie się uczuć, emocji, zapędzili się w owym rozwoju techniki tak bardzo, że nastąpił u nich deficyt energii, i musieli szukać dawców tejże we Wszechświecie. I tak trafili na Ziemię.
Ludzkość wtedy miała formę adrogyna, jaką nadał jej Stworzyciel, także umiejętności ( telepatia, kreacja ), które stały na przeszkodzie planom założenia hodowli i pozyskiwania życiodajnej dla nich energii, luszu. Z pomocą swoich technologii ( modyfikacja DNA ), przekształcili androgyna w dwa osobniki i tak powstał Adam i Ewa. Sami mianowali się bogiem. Jak egzekwowali swoją boskość, poczytać można w Starym Testamencie, albo w wątku 'Codzienne badanie pism" :wink:
Tu jest miejsce na temat: grzech pierworodny :wink:
Tak więc te Nadistoty zaczęły nas hodować. Aby zwiększyć podaż życiodajnych dla nich emocji, zafundowali ludzkości wojny, religie, politykę/poglądy oraz igrzyska ( idee współzawodnictwa, anty zdrowotny sport wyczynowy, bicie durnych rekordów, oraz - pupilek Nadistot, piłka nożna :? ).
Przeoczyli jedno, że człowiek jest cząstką Boskiego stworzenia, ewoluującą, rozwijającą się wraz ze Wszechświatem, oraz ma całkiem jeszcze niezły umysł, więc zaczął drążyć kim jest, dokąd zmierza, zaczął dążyć do Prawdy. Jego odkrycia były i są jeszcze nadal dewaluowane, wyśmiewane. Mimo tego budzenie się świadomości ludzi nieuchronnie postępuje, więc zaczyna brakować nadistotom pokarmu, a ostatnio też sił na zwiększenie plonów. Ludzie/uprawiana ziemia jałowieje :)
Jeszcze chcą przyciągnąć dusze ludzkie, skierować ich na tory materialistycznych/konsumpcyjnych pragnień coraz to nowymi 'zabawkami' poprzez " musisz to mieć', "jesteś tego warta" a na wypasione auto kredyt od ręki :lol: itd.
A to jest grzech nietrafienia na drodze rozwoju, jaki oni sami popełnili !!!
Do tego śmieciowe jedzenie, które zaśmieca ciało i umysł. Potem trafiasz do służby zdrowia, a raczej do służby chorobie i ...:evil: W tej samej kategorii jest żywność GMO, będąca zagrożeniem także dla różnorodności życia roślinnego na ziemi, jak i samego życia; kiedy wyginą pszczoły ( haarp, opryski, i bogowie wiedzą, co jeszcze ), a już się to dzieje,
http://majortrend.tv/611/up-to-12-milli ... knows-why/
http://www.zmianynaziemi.pl/wideo/ponad ... -florydzie
my mamy tylko kilka lat życia :?

Blokowanie rozwoju wykorzystania nieskończonej, odnawialnej energii i skazanie ludzkości na zabijające nas i Ziemię wydobywanie, przetwórstwo i użytkowanie kopalin, to też Onych idea.

Planeta Ziemia, świadoma istota, także odczuwa boleśnie efekty działalności naszych nadistot ( trzeba przyznać, że naszymi rękami, jako niewolników ), rozpoczęła już oczyszczanie, się :) Czas i na nas :)
Dziękuję :D
Pędząc komercyjne życie, pełne monitoringu siebie i otoczenia, zasuwa się truchtem w częstotliwości niewolnicze.
Życia kibic' przeginasz.
mIrna Kobieta
 
Imię: Grażyna
Posty: 202
Dołączył(a): 18 sty 2011, 22:36
Droga życia: 4
Zodiak: kogut/bliźniak

Re: - soook -

Post 21 lis 2011, 14:15

Teoria nadistot (póki co) nie przemawia do mnie. :D

-rośliny
-zwierzęta
-umysł

a co ponad tym ?? czyli co jest nad umysłem (jaka jest nadistota umysłu) ?

moim zadniem jedynie "iluzoryczny wytwór" umysłu właśnie. umysł, myśl - kreuje. twórca - umysł
[można powiedzieć, że umysł, to świadomość, umysł kreuje także rośliny i zwierzęta, umysł - nie mylić z mózgiem]

to twórca i jego wola decydują o woli kreacji (plus, minus) w "iluzorycznym tworze" umysłu
"iluzoryczny twór" umysłu to nie istota. Istota - istnienie. nieistnienie nie ma (swojej) woli kreacji, posiada wolę kraecji swojego twórcy (tak jak np. android - robot, nie ma swej woli, tylko swego twórcy)

takie moje przemyślenia czyt. bełkot. : :D

soook napisał(a): Tak długo i tyle razy "bawili" się zabawkami ,że teraz stoją .

Jakie mają zabawki ?
:)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: - soook -

Post 21 lis 2011, 15:07

sinsemilla napisał(a):
a co ponad tym ?? czyli co jest nad umysłem (jaka jest nadistota umysłu) ?

:)

A 'umysł latawca, czyj jest? :wink:

Jest coś jeszcze do dopisania, z drugiego, prze ciekawego linku:
...
Fizyka kwantowa...
Czuję że to właściwa droga!
XX i początek XXI w. - Powszechnie w świecie naukowym przyjmuje się teorię, że to mózg jest źródłem świadomości.
jednak jest Eccles, Penrose i Hameroff, którzy twierdzą, że świadomość jest duchowa,
i łączy się z mózgiem za pomocą zjawisk kwantowych, w ten sposób ożywiając ciało.
Dziś nie pali się już ludzi na stosach, jednak w świecie naukowym ich teoria nie ma poparcia.
Był też Hugh Everett III, który twierdził że funkcja falowa nie ulega redukcji,
że wszystkie możliwe jej stany są rzeczywiste i zachodzące, że gęstość prawdopodobieństwa funkcji falowej,
odpowiada gęstości wszechświatów równoległych w których jej poszczególne stany kwantowe się realizują,
że liczba tych wszechświatów może być nieskończona,
i że wszystko co jest możliwe - ma na 100% miejsce gdzieś w multiwszechświecie.
Te "herezje" tylko niewielka część naukowców traktuje poważnie, i to dopiero od bardzo niedawna......

Przypomina mi to definicję chaosu - o jednakowym prawdopodobieństwie spotkania każdej "cząsteczki", zdarzenia, w dowolnym miejscu.
Ostatnio edytowano 21 lis 2011, 16:06 przez mIrna, łącznie edytowano 1 raz
Pędząc komercyjne życie, pełne monitoringu siebie i otoczenia, zasuwa się truchtem w częstotliwości niewolnicze.
Życia kibic' przeginasz.
mIrna Kobieta
 
Imię: Grażyna
Posty: 202
Dołączył(a): 18 sty 2011, 22:36
Droga życia: 4
Zodiak: kogut/bliźniak

Re: - soook -

Post 21 lis 2011, 16:00

Kiedy idzie się , w samo pomyślenie , to :

Kiedy zrozumiesz te słowa ( i coś wiecej ) , zwrócisz na siebie uwagę bogów. Będą próbowali odwrócić twój umysł od wiedzy .Mogą próbować przestraszyć cię lub kupić.

Zachowaj niewzruszoność i przyjmij z humorem to co się wydarzy.

Zrozum - jesteś dla nich zagroożeniem.

Boją się ciebie.

Przyjmij tę prawdę z miłością i współczuciem.

Wystarczy tutaj , i gdzie indziej , załączyć przycisk - repat , i się wie .
Kto zasadza i obsadza , Drzewo Wiedzy , zaroślami . :D



Przytoczyć linki ? Alfabetycznie , nickami ? A więc , na czele jest .....



. :D


.
soook Mężczyzna
Pomocnik moralny. Czas .
 
Imię: Różne
Posty: 209
Dołączył(a): 19 lip 2011, 19:53
Droga życia: 00
Typ: -
Zodiak: -

Re: - soook -

Post 21 lis 2011, 16:15

Albo odpowiedź jest dla mnie zbyt oczywista i nie odpowiem, albo jeszcze nic nie"kleję" i też nie odpowiem :D

I jeszcze, nie rozumiem - przycisk - repat, słowa repat nie rozumiem :oops:
Pędząc komercyjne życie, pełne monitoringu siebie i otoczenia, zasuwa się truchtem w częstotliwości niewolnicze.
Życia kibic' przeginasz.
mIrna Kobieta
 
Imię: Grażyna
Posty: 202
Dołączył(a): 18 sty 2011, 22:36
Droga życia: 4
Zodiak: kogut/bliźniak

Re: - soook -

Post 21 lis 2011, 16:33

soook napisał(a):Kiedy idzie się , w samo pomyślenie , to :

Kiedy zrozumiesz te słowa ( i coś wiecej ) , zwrócisz na siebie uwagę bogów. Będą próbowali odwrócić twój umysł od wiedzy .Mogą próbować przestraszyć cię lub kupić.


Zachowaj niewzruszoność i przyjmij z humorem to co się wydarzy.

Zrozum - jesteś dla nich zagroożeniem.

Boją się ciebie.

Przyjmij tę prawdę z miłością i współczuciem.
.

Kiedy wynurzasz się ponad kolejne lustro jeziora niewiedzy, budzisz potwory, które tam mieszkają.
Tak. Te "poTwory" umysłu chcą miłości, współczucia i akceptacji, nigdy tego nie dostały (skoro się boją).
Z pewnością, wytykanie im "błędów" przeszłości nie jest najlepszym rozwiązaniem :(

soook napisał(a):
Kto zasadza i obsadza , Drzewo Wiedzy , zaroślami . :D
.

Nie wiem. :-k
Pewnie to ja sama - dla siebie :D
Ostatnio edytowano 21 lis 2011, 16:35 przez sinsemilla, łącznie edytowano 1 raz
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: - soook -

Post 21 lis 2011, 16:35

mIrna napisał(a):zbyt oczywista


Nieźle "mózgownica" Twoja pracuje :D Sie wie .

Przekaz i pokaz , we fizyce jest , trudny
W literackiej formie , też
Poezja mówi wiele , ale
Telapaty , jest coś
A wizualizacja przestrzenna , to

Kreacja Obrazu i Dźwięku !

...... matrealizacja jest , mocną szkołą pływania .
We WszeCh Świat a Miłość ahhh .

Jest Hight , dla Truth .


.
soook Mężczyzna
Pomocnik moralny. Czas .
 
Imię: Różne
Posty: 209
Dołączył(a): 19 lip 2011, 19:53
Droga życia: 00
Typ: -
Zodiak: -

Re: - soook -

Post 21 lis 2011, 16:41

soook napisał(a):Jest Hight , dla Truth .


.

Prawda zawsze na WIERZCH wypływa :)

"Głebia ziewa na powierzchni, a powierzchnia okazuje się dnem głębi"
662 Upadki Bunga, czyli Demoniczna Kobieta - Witkacy
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: - soook -

Post 21 lis 2011, 16:57

sinsemilla napisał(a):Prawda zawsze na WIERZCH wypływa


i robi , teraz topless .

Jest czas że , można ze ściągawki skorzystać . I egzamin na uśmiech zaliczony .
Miłość wie wszystko . Impuls myśli jest "ściagawką" w szkole . życia ziemskiego .

sinsemilla , piątka z piwkiem :)


.
soook Mężczyzna
Pomocnik moralny. Czas .
 
Imię: Różne
Posty: 209
Dołączył(a): 19 lip 2011, 19:53
Droga życia: 00
Typ: -
Zodiak: -

Re: - soook -

Post 21 lis 2011, 17:04

Kochane jest Życie !
Miłości Myśli.

Winko otwieram i przybijam szklaneczką piątkę :D

Kocham.
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: - soook -

Post 21 lis 2011, 18:55

soook napisał(a):Kiedy idzie się , w samo pomyślenie , to :

Kiedy zrozumiesz te słowa ( i coś wiecej ) , zwrócisz na siebie uwagę bogów. Będą próbowali odwrócić twój umysł od wiedzy .Mogą próbować przestraszyć cię lub kupić.

Zachowaj niewzruszoność i przyjmij z humorem to co się wydarzy.

Zrozum - jesteś dla nich zagroożeniem.

Boją się ciebie.

Przyjmij tę prawdę z miłością i współczuciem.

Wystarczy tutaj , i gdzie indziej , załączyć przycisk - repat , i się wie .
Kto zasadza i obsadza , Drzewo Wiedzy , zaroślami . :D



Przytoczyć linki ? Alfabetycznie , nickami ? A więc , na czele jest .....



. :D


.


soook kiedy przeczytałam ten twój post powyższy to poczułam,że ty obsadzasz zaroślami. Piszesz, że kiedy dowiem się więcej to
1. zwrócę na siebie uwagę bogów
2. będą próbować bogowie odwrócic moją uwagę od wiedzy
3.mogą bogowie przestraszyć lub kupić mnie
4. mam zrozumieć,że jestem dla nich zagrożeniem

jedno jedyne pytanie: co by się stało gdybym posiadła tę wiedzę ale NIE MIAŁA ŚWIADOMOŚCI O TYM O CZYM PISZESZ, NIKT BY MNIE NIE OSTRZEGŁ, NIKT NIE POWIEDZIAŁ A JA SAMA WIDZIAŁABYM WSZYSTKO, ŻYŁABYM I ROBIŁA WSZYSTKO ISTNIAŁA TYLKO W DOBRU?

Tyle wieków żyjemy, tyle robimy , tyle się dowiadujemy, a wciąż jednego nie potrafimy osiągnąć: raju na ziemii stworzonego przez nas samych, to największy chichot Boga czy Ducha jak go nie nazwiemy. Kolejny raz uważamy,że rok tym razem 2012 przyniesie zmiany ale,że przezyjemy tylko Ziemia się zmieni a i tak jest w tym strach, wierzymy ludziom, którzy opisują z kim się kontaktowali, co widzięli, co poczuli, że jest wielka miłość ale i,że są istoty złe, że świat zmieniając się doceni tylko tych, którzy się rozwijają, jedzą lepiej, dbają o siebie a pozstali będą chorować itd.

A JA wciąż to czytając widzę i czuję to samo- to taki sam punkt widzenia jak przez wszystkie stulecia i wieki naszego zycia.

Ja wybieram wierzyć Ci soook tylko w część dotyczącą miłości, energii, która Ciebie rozwija bo jakakolwiek akceptacja w mojej głowie drugiej złej strony oznacza,że ona się będzie pojawiać w świecie moim, że będzie miała do mnie dostęp.

To nie znaczy,że nie widzę zła które jest obok mnie, że nie doświadczyłam np. kiedyś kradieży mojej torebki czy innych dużo powazniejszych spraw ale jeśli jeszcze uwierzę , że jeść zwierzęta to źle bo przekazują mi swój strach a ryby są lepsze to znaczy,że akceptuje kolejne podziały: świadomość zwierząt a ryb mniejszą a roślin już dużo mniejszą. A przecież gdyby popatrzeć na rośliny jak na każde żyjące stworzenie to tniemy je, urywamy siekamy. Stopniując świat przyrody również uznajemy w jakims momencie,że go nie szanujemy , lub go umniejszamy.

Nawet jesli istnieją równoległe wszechświaty i wszystko co opisane w artykule, który wklejałeś to Ja wole mysleć, że jest tam również tak jak tutaj , że świat jest niedoskonały ale,że Ja przynajmniej myślą wspieram w dążeniu do lepszego świata.
Bo inaczej jedno z podstawowych rzeczy, o której ty też piszesz czyli kreowanie myśla jest psu na budę, bo po co kreować myslą myśląc o istotach gadzich i tym, że ktoś chce nas przestraszyć. Takim sposobem sami nie wyjdziemy z tego świata i postępowania do lepszego.
Ziarenko Kobieta
 
Posty: 443
Dołączył(a): 08 sie 2011, 01:11
Droga życia: 5

Re: - soook -

Post 22 lis 2011, 10:21

mIrna napisał(a):. Aby zwiększyć podaż życiodajnych dla nich emocji, zafundowali ludzkości wojny, religie, politykę/poglądy oraz igrzyska ( idee współzawodnictwa, anty zdrowotny sport wyczynowy, bicie durnych rekordów, oraz - pupilek Nadistot, piłka nożna )


Muzyka Wszechświata , też jest deprawowana . W miejsce sekwencji dźwięku , przyjaznej istocie ludzkiej ,
propagowanie dys harmonii dzwięków .

http://youtu.be/rD2wuL63jPo ....to jeden z wielu przykładów , robienia robotów , dźwiękiem , wizualizacją , nastrojem atmosfery . Smaczna i ma popyt , energia tworzona przez ludzi . Zrodzonych przez ludzi .

Muzyka , dzwięki ,rezonans jest mocnym kluczem .


.
Ziarenko napisał(a):jedno jedyne pytanie: co by się stało gdybym posiadła tę wiedzę ale NIE MIAŁA ŚWIADOMOŚCI O TYM O CZYM PISZESZ, NIKT BY MNIE NIE OSTRZEGŁ, NIKT NIE POWIEDZIAŁ A JA SAMA WIDZIAŁABYM WSZYSTKO, ŻYŁABYM I ROBIŁA WSZYSTKO ISTNIAŁA TYLKO W DOBRU?


Pokochaj , Siebie . Obdarz siebie milością . A , potem , zakochaj się w Miłości

Słoneczne uśmiechy , uściski Ziemi . :D


.
soook Mężczyzna
Pomocnik moralny. Czas .
 
Imię: Różne
Posty: 209
Dołączył(a): 19 lip 2011, 19:53
Droga życia: 00
Typ: -
Zodiak: -

Re: - soook -

Post 22 lis 2011, 12:15

soook napisał(a):...
Poezja mówi wiele ...

.

Kiedyś soook napisał był taki oto wiersz:

Patrzę - nie widzę
Nastawiam ucha - jazgot grających gardeł
Dotykam - palce ślizgają się we szkle
Czy tasujący moją Ziemię to ludzie/
Czy pionowe konstrukcje serca nie mające?
Czekam...

Niewiele z tego wtedy, zrozumiałam, ale sobie wiersz zapisałam :)
No i czekamy :D


A co do muzyki, tyż prawda. Pokażę ten film bliskiej mi osobie, słuchającej, >techno<, niestety.

Pozdrawiam poetę prawdy :)

. :)
Pędząc komercyjne życie, pełne monitoringu siebie i otoczenia, zasuwa się truchtem w częstotliwości niewolnicze.
Życia kibic' przeginasz.
mIrna Kobieta
 
Imię: Grażyna
Posty: 202
Dołączył(a): 18 sty 2011, 22:36
Droga życia: 4
Zodiak: kogut/bliźniak

Powrót do działu „Podwórko”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron