Twórczość własna użytkowników oraz dyskusje związane z innymi źródłami wiedzy. Przeczytałeś ciekawą książkę? Znalazłeś wartościową stronę www? Podziel się wrażeniami w tym dziale.
Witam, niedawno natknąłem się na książkę autora Hejal Bobik Uta Hano, pod tytułem "Wszystko jest wibracją". Jest ona darmowa w formie PDF, lub bezpośrednio na stronie w formie bloga. Można też oczywiście zamówić ją na tej samej stronie w twardej okładce, jednak wtedy już trzeba zapłacić - wydawca. :)

Ta książka została napisana przez mężczyznę z polski. Co ciekawe, owy mężczyzna przedstawia się, jako kosmita z Saleinji, który wcielił się w dorosłego człowieka na rzecz misji, zachowując przy tym pamięć i mając częste kontakty ze swoimi rodakami. Hehe, swoją drogą dzień przed natknięciem się na tą książkę śniło mi się, że przyleciał do mnie kosmita, który wyglądał dokładnie tak, jak ci z Saleinji, mimo że przedtem o nich nie słyszałem. Podczas tamtego snu pytałem się tego kosmity o różne ciekawostki, odpowiadał z sensem, ale o tym może kiedy indziej. :P

No więc polecam ją przeczytać, ma około 150 stron, ja pochłonąłem ją w jeden dzień. Ta książka odpowiedziała mi na wiele pytań, mimo, że już jestem po podobnych lekturach. Oprócz samej wiedzy, daje ona też wielką motywację na dalszy rozwój duchowy. :)

No to tyle ode mnie, musiałem się tym podzielić! :P
misterix Mężczyzna
 
Posty: 72
Dołączył(a): 21 lis 2010, 22:57
misterix opowiedz proszę więcej o tym doświadczeniu spotkania z kosmitą we śnie :). O co pytałeś i co mówił?:)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
No dobrze :)

To było takie rzeczywiste i świadome, jednak jak to zwykle mam w tego typu snach (w których mam panowanie nad sobą) - wszystko wydaje mi się prawdą, mimo, że nie wygląda zupełnie tak samo.
Byłem u siebie w domu, jednak mój pokój wyglądał tak, jak kilka lat temu :) Patrzyłem przez okno, jak to czasami mam w zwyczaju, żeby popatrzeć na niebo i poszukać ufo (w rzeczywistości widziałem coś takiego ze 2 razy :P).

W pewnym momencie zacząłem widzieć takie fioletowe wirujące światełka, poruszające się dość szybko. Zaczęły się zniżać, okazały się być one częścią pewnego fioletowo-niebieskiego pojazdu, który bardzo szybko posunął się wprzód. Za nim poleciał jakiś wojskowy F16, czy coś w tym guście. Tych pojazdów pojawiało się coraz więcej, a ja się temu przyglądałem.

Po chwili pojawił się niedaleko mnie niski kosmita, bardzo ostrożnie do mnie podchodził. Czułem, że jest przyjaźnie nastawiony. Miał na sobie kombinezon i taki śmieszny kask, wyglądał jak hobbit, ale miał większe oczy. Niewiele z tej rozmowy pamiętam, ale jestem pewien, że zadałem mu takie pytanie - czy kosmici są wokół ziemi (w swych pojazdach)? Czy jest ich wielu?
On odpowiedział, że nie. Rzadko kiedy coś takiego ma miejsce, nie muszą tego robić. Powiedział, że obserwują i mają wiedzę o nas z innego źródła (powiedział dokładniej, lecz nie mogę sobie przypomnieć, co). Zadałem też chyba pytanie o to, kim byłem w poprzednim wcieleniu - odpowiedział, że kobietą, lecz sam nie pamiętam dokładnie co dalej. Zadawałem też inne pytania, jednak nie były one istotne, skoro ich w ogóle nie pamiętam. Później nastąpiła akcja rodem z ET :D Agenci wkroczyli do mojego domu, by złapać kosmitę, a ja chciałem mu pomóc, więc złapałem go i pobiegłem z nim do mojego pokoju, by w końcu wyrzucić go przez okno do jego pojazdu! :D Nie pamiętam niestety większości... :(

Zawsze jednak myślałem, wkułem to sobie nawet w podświadomość, że kosmici nas obserwują latając dookoła swoimi spodkami, ten sen dał mi na to nieco inne spojrzenie. ;D

Co ciekawe, to co powiedział mi ten kosmita we śnie jest w zgodzie z tym, co jest napisane w książce :) Ale może to tylko przypadek, hehe.
misterix Mężczyzna
 
Posty: 72
Dołączył(a): 21 lis 2010, 22:57
Odradzam czytanie tej książki, również odradzam Misję.

Procesy sądowe na Saleinji

:lol:
phillip
 

Powrót do działu „Rozmaitości i media”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron