Psychologia, działanie mózgu.

Poważny dylemat Miłość

Post 15 paź 2011, 12:15

Witam serdecznie
Moim problemem jest to że nie mogę zdecydować się ktorego męzczyznę wybrać moje myśli mi nie pomagają. Mam straszny mętlik bo szukam kogoś na całe życie a wynikła sytuacja że obydwoje są wspaniali lecz chyba ich nie kocham powinnam poznać i dopiero może zrodzi się uczucie ale jeden jest za granicą i mam możliwość tam jechać coś zarobić bo tu w Polsce mam z rodziną same kłopoty :( druga mi osoba jest tu w Polsce hmm... i co myśleć jak sprawdzić kto jest ten.. czy zrezygnować z wszytskiego i radzić sobie sama ...pomóżcie !! pozdrawiam i czekam na informacje jak to widzicie z boku.
Böse Frau
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 paź 2011, 12:08

Re: Poważny dylemat Miłość

Post 15 paź 2011, 12:45

Moze posluchaj serca? tej pierwszej mysli? czasem nadmierna analiza czegos pogarsza tylko sytuacje :)

pozdrawiam
Eruanis
 

Re: Poważny dylemat Miłość

Post 15 paź 2011, 12:56

hmm.. a jeżeli serce nic nie mówi...
Böse Frau
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 paź 2011, 12:08

Re: Poważny dylemat Miłość

Post 15 paź 2011, 13:36

Nie wiem, może pomyśl, z którym chciałabyś sie zestarzeć :D

Co zadecydujesz, weź odpowiedzialność za swoją decyzję oraz pamietaj...

Martw się i zastanawiaj, zanim podejmiesz jakąś decyzję, ale kiedy już to zrobisz, trwaj przy niej wolny od obaw i myśli. Zawsze jeszcze milion innych decyzji przed tobą. Tak wygląda ścieżka wojownika. - C. Castaneda

Czyli jak już podejmiesz decyzję, nie rozpamiętuj...

/Jeżeli chcesz usłyszeć moje zdanie, to ja bym zrezygnowala z wszystkiego i radziła sobie sama :D - zupełnie się tym nie sugeruj /
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: Poważny dylemat Miłość

Post 16 paź 2011, 01:48

Miałam identyczną sytuację kilka lat temu, wybrałam nie właściwą osobę ale wszystko się dobrze skończyło,jestem teraz żoną tego którego wcześniej odrzuciłam.Tak więc myślę że jeśli masz spotkać daną osobę i przeżyć z nią określony odcinek czasu to tak się stanie,po mimo przeszkód.
Najlepiej postaraj się nie przejmować tak mocno i poddaj się doświadczeniu,obojętnie jaką decyzje podejmiesz to pomyśl że jeśli jesteście sobie przeznaczeni to wasze energie(serca) odnajdą się i nie będzie miało znaczenia jak daleko od siebie jesteście
Avatar użytkownikaenergia_milosci
...wszystko jest w Tobie...
 
Imię: Aleksandra
Posty: 76
Dołączył(a): 30 wrz 2011, 00:39
Droga życia: 11
Typ: 4 w 7
Zodiak: Byk

Re: Poważny dylemat Miłość

Post 16 paź 2011, 17:56

sinsemilla napisał(a):.................

Czyli jak już podejmiesz decyzję, nie rozpamiętuj...


to jest dobre . A co do dalszej części wypowiedzi Asi : " Kobieta bez mężczyzny jest jak dom bez dachu " :D - jakoś tak to chyba było . Człowiek najbardziej przyśpiesza swoją ewolucję w związku - samotność to nienaturalny stan ( są oczywiście wyjątki lub konieczne okresy samotności ale przejściowe dla oczyszczenia i poukładania doswiadczeń) .
easy russian
 

Re: Poważny dylemat Miłość

Post 16 paź 2011, 21:35

Nic dodać nic ująć, tak też to czuję.

Wychodzę z założenia, że jak trudno dokonać wyboru (bo każdy wybór jest dobry z perspektywy czasu), warto odpuścić i nie wybierać, a wybór dokonuje się sam wg Woli Boskiej :)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: Poważny dylemat Miłość

Post 16 paź 2011, 21:57

Jest reguła , niechaj to będzie najlepsze dla mnie . To po "linii" energi myśli . Ja kreuję zdarzenia wznoszące siebie .
Myśl , naczelny posłaniec po wszechświatach . Mając wgląd w swoją matrycę u Źródła , idzie podjąć najlepsze .Dla swojej
Iskry .Jest pewne , czasowe działanie i należy poznać indiwidualny zegar . Swój czas w Czasach .
Tak jak , myśl przychodzi , dajmy na to , poetyckie , tak i myśl emitując , powoduję przypływ myśli do mnie .
Myśl niesie informację . Treść . Osobowość bez pleśni na oczach , wie o co biega z myślą .
Myślę , więc jestem . :)

.
soook Mężczyzna
Pomocnik moralny. Czas .
 
Imię: Różne
Posty: 209
Dołączył(a): 19 lip 2011, 19:53
Droga życia: 00
Typ: -
Zodiak: -

Powrót do działu „Psychologia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron