Psychologia, działanie mózgu.
Hmm ja nie jestem w stanie zrozumieć jak można zakochać się w kimś kto nam się nie podoba wizualnie? Jak to możliwe? :?
kalinaa
 
Posty: 7
Dołączył(a): 12 wrz 2011, 09:14
napewno dla kobiet bardziej mozliwe niz dla facetow :lol:
:-))
Avatar użytkownikaArimare Mężczyzna
 
Imię: xxx
Posty: 319
Dołączył(a): 24 lis 2010, 04:29
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc ;>
Droga życia: 1
Czy ja wiem? Są i faceci, i kobiety dla których wygląd fizyczny nie jest najważniejszy... Prawda - jeśli jest dobry jest miłym dodatkiem, ale nie priorytetem samym w sobie... Nie wydaje mi się żeby to była kwestia płci ;P
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
Til napisał(a):Czy ja wiem? Są i faceci, i kobiety dla których wygląd fizyczny nie jest najważniejszy... Prawda - jeśli jest dobry jest miłym dodatkiem, ale nie priorytetem samym w sobie... Nie wydaje mi się żeby to była kwestia płci ;P


na kobiety bardziej dziala np zapach , barwa glosu - ton wypowiedzi , gestykulacja ( oczywiscie ta swiadczaca o pewnosci siebie ) , pol zartem pol serio ;D stanowisko ( zasobnosc portfela :P ) itp
wiadomo ze zawsze znajda sie wyjatki od regoly.. ale chcac lub nie chcac caly czas jestesmy '' zwierzaczkami'' ;)
:-))
Avatar użytkownikaArimare Mężczyzna
 
Imię: xxx
Posty: 319
Dołączył(a): 24 lis 2010, 04:29
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc ;>
Droga życia: 1
Ale czy to czasami nie jest tak,że jak się w kimś zakochamy to uważamy ,że to najfajniejsza i najpiękniejsza osoba na świecie???? :?:
kalinaa
 
Posty: 7
Dołączył(a): 12 wrz 2011, 09:14
Różnicą jest czy się w kimś zakochamy, czy kogoś kochamy... Pierwsze jest czysto chemiczną reakcją sprawiającą że dana osoba wydaje się cudowna. Jeśli kogoś kochamy, robimy to umysłem, nie hormonami... Z medycznego punktu widzenia zwykle burza hormonalna kończy się po około 1,5 roku związku, dlatego właśnie związki najczęściej się rozpadają w tym okresie, a potwierdzanie związku w jakikolwiek formalny sposób przed tym okresem jest zwyczajnie głupie ;P
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
Świadomość generuje obraz, to znaczy, to co widzimy.
Idę widzę " fajna młoda, szczupła, dziewczyna idzie ( ideał ) z paskudnym, otyłym grubasem ( dlaczego go tak określam pomimo, że nie posiadam uprzedzeń, [ takie myśli mi napłyneły niezależnie ode mnie ] ) .
Ano dlatego, że ona widzi co innego niż ja.
Nasze widzenie różni się, nie widzimy tego samego. Lub widzimy to samo w różny sposób.
Avatar użytkownikaCyborg Mężczyzna
 
Imię: Przemek
Posty: 209
Dołączył(a): 08 maja 2010, 15:15
pas72 napisał(a):
honorata napisał(a):spacerowaliśmy gdzieś uliczkami i nagle zobaczyłam nasze odbicie, to mnie załamało..


To zdanie pokazuje cały problem honoraty...
Konkurs: kto pierwszy nazwie to "po imieniu"?


To zdanie jednoznacznie wskazuje, że nieszczęsnej problemem jest wyłącznie to, że on nie podoba się innym.
Dla niego pewnie będzie lepiej, jak zwiąże się z mniej destruktywną osobą.
pas72
 
Imię: Paweł
Posty: 8
Dołączył(a): 16 wrz 2011, 22:00
Droga życia: 6
Zodiak: strzelec
Hmmm czyli po prostu problem leży w TOBIE, nie w tym biednym chłopaku. Zależy Ci bardziej na tym jak inni was odbieraja,że wstyd sie z nim pokazać =D>

Przykro mi ,ale moim zdaniem to nie jest prawdziwa miłość, w miłosci musi byc zarówno chemia jak i uczucie, samo uczucie nie wystarczy niestety.

proponuję żebyś zostawiła biedaka w spokoju i znalazła kogoś na "swoim poziomie" :thumbright:




P.S. Polecam Ci stronkę http://www.senniki24.com.pl
kalinaa
 
Posty: 7
Dołączył(a): 12 wrz 2011, 09:14
Mysle,ze nie ma takiego podziału na zycie uczuciowe i estetykę(jak w tytule) bo sama estetyka jest już uczuciem.
Listen to my muscle memory.
Avatar użytkownikafalko Mężczyzna
wysłuhaj pamięci mych muskułów
 
Posty: 706
Dołączył(a): 13 lip 2007, 19:40

Powrót do działu „Psychologia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron