- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

Witam Serdecznie (-;

Post 30 wrz 2011, 01:38

Witajcie! Mam na imię Ola i mam 26 lat. Moja przygoda zgłębiania siebie i otaczającego mnie świata zaczęła się gdy byłam dzieckiem, po części za sprawą Taty który zaszczepił mi i bratu po przez swoje sposoby wychowawcze naturalną chęć poznawania i doświadczania rzeczy których na co dzień nie widać i nauczył nas że warto być sobą mimo że czasem wymaga to nie lada wysiłku,burzenia starych systemów, łez i braku akceptacji ze strony innych.
Już jako dzieciak odkryłam po przez podróże astralne że nie jesteśmy tylko kupą mięsa...
Jako nastolatka wielokrotnie doświadczałam proroczych snów i odmiennych stanów świadomości.
W szkole średniej doświadczyłam bardzo dziwnego stanu,coś w rodzaju depresji,która trwała kilka miesięcy,w tym czasie dane mi było zobaczyć czym jest iluzja która nas otacza i jak bardzo jesteśmy uśpieni...
Nie dawno zainteresowałam się metodą Reiki, zrobiłam I stopień , jakie będą efekty ...zobaczymy jak na razie jest całkiem ciekawie.
Interesują mnie takie tematy jak biolokacja,oobe,telepatia,radiostezja,naturale sposoby leczenia,kryształy i wiele , wiele innych.
Umiejętności ''Paranormalne'' które posiadamy traktuję jako cenne dary które są w każdym z nas (każdy może w jakimś stopniu je aktywować) ja natomiast nie chcę by zdominowały moją drogę co nie znaczy że nie będę ich dalej rozwijać.Najważniejszy jest dla mnie rozwój duchowy,oczywiście dróg jest wiele...trzeba znaleźć swoją a ja jestem na etapie poszukiwania.Pragnę przypomnieć sobie kim jestem i jakie jest moje zadanie tu i teraz(-;

Pozdrawiam Bardzo serdecznie wszystkie Istoty na forum
Avatar użytkownikaenergia_milosci
...wszystko jest w Tobie...
 
Imię: Aleksandra
Posty: 76
Dołączył(a): 30 wrz 2011, 00:39
Droga życia: 11
Typ: 4 w 7
Zodiak: Byk

Re: Witam Serdecznie (-;

Post 30 wrz 2011, 13:22

Witaj na forum Olu.
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1

Re: Witam Serdecznie (-;

Post 30 wrz 2011, 13:27

Cześć :D
Miło, że tu jesteś.
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: Witam Serdecznie (-;

Post 01 paź 2011, 00:52

witam reiki bioterapia oraz misy Krzysztof jestem
rysiu Mężczyzna
Hopsa
 
Imię: Ryszard
Posty: 5
Dołączył(a): 06 lis 2010, 21:08
Droga życia: 24
Typ: 2
Zodiak: Ortagon

Re: Witam Serdecznie (-;

Post 01 paź 2011, 01:06

Witaj ;)

Hmmm... Reiki... opowiadaj jak idzie (o ile tylko nie jest to zbyt osobiste ;P ). Ciekawi mnie to, bo od jakiegoś już czasu przyglądam się Reiki jako czemuś co mogłoby mi być przydatne... Chociaż niedawno ktoś potwierdził mi moje wcześniejsze przypuszczenia że chyba posługuję się tą energią i tak, bez inicjacji z moim talentem do energii ;P

A zdolności... Owszem, są cennymi darami, ale jednocześnie potrafią też bywać przekleństwem ;P
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Witam Serdecznie (-;

Post 01 paź 2011, 02:08

Jeśli chodzi o reiki to bardzo długo się zastanawiałam zanim przeszłam inicjację,byłam trochę sceptycznie nastawiona, dziwne było dla mnie to że trzeba przejść jakieś specjalne ceremonie,trochę też martwiło mnie to że zostają ''odblokowane'' pewne czakramy a inne dopiero będą przy kolejnych stopniach bo zawsze myślałam że wszystkie czakramy powinno się rozwijać jednocześnie żeby zachować harmonię.Uważam że mamy w sobie naturalne umiejętności leczenia innych i można samemu dojść do tego ale dzięki inicjacji można to osiągnąć szybciej.W końcu przeszłam inicjację bo uznałam że ogólne przesłanie tej metody jest bardzo czyste i pełne miłości.

Więc tak, proces oczyszczania przechodzę dość gładko, ale zmieniło się sporo rzeczy,jestem bardziej otwarta na innych ludzi,zmienił się mój sposób odżywiania, stałam się bardziej pewna siebie i jestem odważniejsza, rzadziej dopadają mnie lęki i nastroje depresyjne,często się uśmiecham i ludzie w moim otoczeniu również,naprawdę zmiany są super a to dopiero minął miesiąc.

Jeśli chodzi o efekty to : Po kilku sesjach moją mamę przestała boleć głowa a bolała ją prawie od roku(po wypadku)
Gdy robiłam reiki mężowi to podczas gdy pracowałam nad czakrą trzeciego oka on w tym momencie wyszedł na z ciała.
Wszyscy twierdzą że podczas sesji czują energię w postaci ciepła lub wibracji,ogólnie ludzie faktycznie są bardzo zrelaksowani i ja również po seansie.
Na pewno będę dalej praktykować reiki za jakiś czas zrobię II stopień
Avatar użytkownikaenergia_milosci
...wszystko jest w Tobie...
 
Imię: Aleksandra
Posty: 76
Dołączył(a): 30 wrz 2011, 00:39
Droga życia: 11
Typ: 4 w 7
Zodiak: Byk

Re: Witam Serdecznie (-;

Post 01 paź 2011, 23:03

Witam Cię serdecznie Olu, cieszę się że tutaj trafiłaś, zapraszam do włączania się w dyskusje oraz do budowania ciekawych tematów do rozmowy :)
Michał1987 Mężczyzna
Żyjąc w Świetle
 
Imię: Michał
Posty: 76
Dołączył(a): 11 sie 2011, 23:40
Droga życia: 11
Zodiak: byk

Re: Witam Serdecznie (-;

Post 04 paź 2011, 19:54

Dżem dobry.

Olu, co miałaś na myśli pisząc, że podczas depresji zauważyłaś, że to co nas otacza, jest iluzją? Zaintrygowała mnie ta wypowiedź, sama wymyśliłam tylko, że gdy człowiek "wyłącza się ze świata szczęścia" dostrzega dużo więcej brudu na tym świecie, chłodniej patrzy na otaczających nas ludzi i trzeźwiej ocenia sytuację, w której się znajduje. Dobrze kombinuję? I chciałam jeszcze spytać, czego przyczyną była depresja?

Chciałam spytać też o metodę Reiki, cóż to za cudo i czy mogłaby pomóc moim ślepnącym oczom?
Avatar użytkownikakaku Kobieta
 
Imię: KAKU
Posty: 156
Dołączył(a): 22 kwi 2010, 19:11
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: BYK

Re: Witam Serdecznie (-;

Post 04 paź 2011, 20:37

Witaj KAKU . Jeśli chodzi o depresje to lekarze nie odnaleźli przyczyny. Trwała kilka miesięcy. Przyszła nagle. Nie było konkretnego powodu.Zaczęło się od tego że od 5 dni nie spałam-nie mogłam, ciągle płakałam i nie wiedziałam czemu. Bałam się tego stanu bo nigdy wcześniej go nie doświadczyłam. Gdy wyszłam z domu to czułam się jakbym wszystko widziała po raz pierwszy, drzewa, autobusy,ludzie zdawali się być dziwni,dosłownie wszystko było inne.Ze zdziwieniem obserwowałam procesy fizjologiczne które zachodzą w ciele,na co dzień wydają się być normalne chodzi mi o przełykanie śliny,słuch czy oddychanie.Czułam jakby jakaś dziwna siła zmieniła moje ciało i ducha,jakaś nieznana energia o ogromnej sile.Nie miałam myśli samobójczych.
Bez sensu wydawało mi się rozmawianie z ludźmi bo wiedziałam co za chwilę odpowiedzą,czułam się trochę jak w teatrze, byłam bardziej świadoma tego że byłam dotychczas kukiełką tańczącą na scenie, obserwowałam jak większość ludzi wstaje rano po to by powielić kolejny schemat,czułam się jakbym była z innej planety. Wiem że zabrzmi to okrutnie ale widziałam w ludziach maszyny w których nie ma iskry życia ,tak jakby byli umarli za życia,bardzo chciałam żeby ten stan się skończył ale trwał długo...nigdy już nie byłam tą samą osobą którą byłam przed ''depresją''

Reiki Hmm Myślę że to po prostu jedna z wielu dróg którą może iść człowiek,każdy jest innym elementem układanki życia więc dla każdego ta droga może być inna ale i tak każda poprowadzi nas do ''domu'' prędzej czy później.
Wszystko zależy od wiary jeśli naprawdę uwierzymy że możemy leczyć to nie potrzebne nam Reiki teraz tak pomyślałam że moja wiara nie była aż tak silna skoro potrzebowałam inicjacji ale widocznie potrzebowałam tego w tamtym momencie i najważniejsze że wierzę w jej istnienie i dlatego to działa...(-;

Reiki w dużym skrócie to uniwersalna energia która wypełnia wszystko,dzięki niej żyjemy,po przez udrożnienie czakramów po prostu więcej energii jest w stanie przepłynąć przez nasze ciała,organizm zaczyna sam się oczyszczać i uzdrawiać
Avatar użytkownikaenergia_milosci
...wszystko jest w Tobie...
 
Imię: Aleksandra
Posty: 76
Dołączył(a): 30 wrz 2011, 00:39
Droga życia: 11
Typ: 4 w 7
Zodiak: Byk

Re: Witam Serdecznie (-;

Post 04 paź 2011, 20:57

,,Chciałam spytać też o metodę Reiki, cóż to za cudo i czy mogłaby pomóc moim ślepnącym oczom?''
KAKU Jeśli chodzi o to pytanie to ja odpowiem tak:

Czy to może pomóc otworzyć oczy? oczywiście niektórym ludziom tak, dla niektórych natomiast będzie to śpiew ptaka lub obejrzany film,dla innych rozmowa z jakimś człowiekiem lub religia czy jakaś filozofia ,medytacja itd...ale w sumie to wystarczy wyrazić czystą intencje że chcę poznać prawdę i wszystko wkoło ułoży się tak że tak się właśnie stanie, ale może nie być to przyjemne , bo to jest tak jak śpimy w ciepłym łóżku a tu nagle ktoś nas wyciąga i każe wstawać a nam się nie za bardzo chce, a bo za wcześnie albo za zimno itd...ale do czego zmierzam że jeśli poszukujemy prawdy to będą działy się różne rzeczy w naszym życiu i początkowo prawdopodobnie nie zorientujemy się że dane zdarzenia mają cokolwiek z tym wspólnego...
Pozdrawiam
Avatar użytkownikaenergia_milosci
...wszystko jest w Tobie...
 
Imię: Aleksandra
Posty: 76
Dołączył(a): 30 wrz 2011, 00:39
Droga życia: 11
Typ: 4 w 7
Zodiak: Byk

Re: Witam Serdecznie (-;

Post 04 paź 2011, 21:10

Olu, może depresja została wywołana nagłą reakcją organizmu na zło? Mam na myśli, że skoro od dziecka żyłaś z tzw. otwartymi oczami, doświadczyłaś wiele, więc może wtedy przyszedł czas na odwrót sytuacji tak, aby wszystko było pod górkę. Może organizm nie wytrzymał zbyt rozwiniętego ducha, albo wpuściłaś poprzez nieostrożną siódmą czakrę jakieś złe energie? Bardziej stawiam jednak strajk ciała, może "zbyt dużo myślałaś", nie dawałaś mózgowi odpoczynku? Człowiek też ma jakieś cielesne ograniczenia, w końcu nie wszystko spada nam od razu z nieba. Hmm, tak mi się zdaje :)
Avatar użytkownikakaku Kobieta
 
Imię: KAKU
Posty: 156
Dołączył(a): 22 kwi 2010, 19:11
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: BYK

Re: Witam Serdecznie (-;

Post 04 paź 2011, 21:32

Kaku możliwe, faktycznie mogło tak być bo naprawdę konkretnego powodu nie było żeby takie coś na mnie spadło w tak młodym wieku więc może organizm nie wytrzymał napływu informacji bo opętanie wykluczam,albo inaczej moze padłam ofiarą opętania przez własny umysł? ale dobrze że tak się stało bo było to zalążkiem do przemiany i budzenia ale zdałam sobie również sprawę z tego że człowiek jest w stanie doznawać bardzo skrajnych uczuć w różnych okresach swojego życia od potwornej rozpaczy aż po euforie umysł człowieka może działać jak lek i jak trucizna dla jego ,,właściciela''
Avatar użytkownikaenergia_milosci
...wszystko jest w Tobie...
 
Imię: Aleksandra
Posty: 76
Dołączył(a): 30 wrz 2011, 00:39
Droga życia: 11
Typ: 4 w 7
Zodiak: Byk

Re: Witam Serdecznie (-;

Post 04 paź 2011, 22:32

Jestem zdania, że wszystko co nam się przytrafiło- a jesteśmy dobrymi ludźmi o dobrej myśli- było nam pisane i zmieniało bądź naprowadzało nas w życiu na coś bardzo istotnego.
Avatar użytkownikakaku Kobieta
 
Imię: KAKU
Posty: 156
Dołączył(a): 22 kwi 2010, 19:11
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: BYK

Re: Witam Serdecznie (-;

Post 04 paź 2011, 22:37

Zgadzam się z Tobą
Avatar użytkownikaenergia_milosci
...wszystko jest w Tobie...
 
Imię: Aleksandra
Posty: 76
Dołączył(a): 30 wrz 2011, 00:39
Droga życia: 11
Typ: 4 w 7
Zodiak: Byk

Re: Witam Serdecznie (-;

Post 04 paź 2011, 23:24

Witaj!!z tego co tu piszesz,jesteś bardzo ciekawą osobą,fajnie!!!
Avatar użytkownikaAmasunda Kobieta
猿も木から落ちる
 
Imię: Izabela
Posty: 141
Dołączył(a): 23 maja 2011, 17:25
Droga życia: 8
Typ: Rozjemca
Zodiak: Byk,świnia

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości