Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.
sinsemilla napisał(a): Wylosowałaś ją i gdzie położyłaś? Określ dokładnie miejsce. w swoim domu..
No chyba, że włożyłaś spowrotem do talii, to już po ptokach :D


Wylosowałam elektronicznie z pasjansa i ta karta znajduje się w mojej głowie :)
Potraktujcie to jako lekki eksperyment. Nie chcę nikomu nic udowadniać, bo już przestałam się zastanawiać nad takimi rzeczami. Dla mnie liczy się konkretny efekt, nie staram się wyjaśniać jak to działa, grunt, że działa i już. Energia umysłu to moc.
Vela Kobieta
 
Posty: 60
Dołączył(a): 13 paź 2010, 11:34
Droga życia: 8
Typ: 4w5
Zodiak: koziorożec
Vela napisał(a):
sinsemilla napisał(a): Wylosowałaś ją i gdzie położyłaś? Określ dokładnie miejsce. w swoim domu..
No chyba, że włożyłaś spowrotem do talii, to już po ptokach :D


Wylosowałam elektronicznie z pasjansa i ta karta znajduje się w mojej głowie :)
Potraktujcie to jako lekki eksperyment. Nie chcę nikomu nic udowadniać, bo już przestałam się zastanawiać nad takimi rzeczami. Dla mnie liczy się konkretny efekt, nie staram się wyjaśniać jak to działa, grunt, że działa i już. Energia umysłu to moc.


Kurczę, chciałam wpaść do Ciebie na chatę, ale do głowy nie chcę Ci wchodzić :lol:

Nie wezmę udziału, nie mam szczęścia w grach, za to mam szczęście w Miłości :D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
ja potrafie okiem otworzyc piwo.. :wink: a reszta to rzeczywiscie bzdury wymyslone na potrzeby kompleksow ... :P
:-))
Avatar użytkownikaArimare Mężczyzna
 
Imię: xxx
Posty: 319
Dołączył(a): 24 lis 2010, 04:29
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc ;>
Droga życia: 1
Arimare napisał(a):ja potrafie okiem otworzyc piwo.. :wink: a reszta to rzeczywiscie bzdury wymyslone na potrzeby kompleksow ... :P


Poka filmik! :shock:
Vela Kobieta
 
Posty: 60
Dołączył(a): 13 paź 2010, 11:34
Droga życia: 8
Typ: 4w5
Zodiak: koziorożec
Vela napisał(a):
Arimare napisał(a):ja potrafie okiem otworzyc piwo.. :wink: a reszta to rzeczywiscie bzdury wymyslone na potrzeby kompleksow ... :P


Poka filmik! :shock:

takiego jeszcze nie robilem xd mam ponoc lepsze w zanadrzu :lol:
:-))
Avatar użytkownikaArimare Mężczyzna
 
Imię: xxx
Posty: 319
Dołączył(a): 24 lis 2010, 04:29
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc ;>
Droga życia: 1
Ok. Nadszedł czas... -_-
Ta karta toooooooooo... 9 kier! :wink:
Vela Kobieta
 
Posty: 60
Dołączył(a): 13 paź 2010, 11:34
Droga życia: 8
Typ: 4w5
Zodiak: koziorożec
haha, probowalam zgadnac tez, ale nic, klapa ;)
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5
Z kartami zenera wychodzi znacznie łatwiej :)
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby
Zagramy jeszcze raz?:D <lol>
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Z chęcią. : )
Teraz bardziej się przyłożę. : )
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok
Ok. Możemy zagrać, ale wyluzować mi się tu! :) Naprawdę traktuję to jako eksperyment, nie chcę nikomu nic udowadniać, więc nie ma się czego bać. Z resztą myślę, że praktyka czyni mistrza. Może powinniśmy po prostu ćwiczyć i umieszczać tego typu zabawy, jako odskocznię od dyskusji. Następnym razem też chcę się znaleźć wśród "zgadujących". Fakt faktem, że coś jest w tych praktykach. Kiedyś kombinowałam z kostką do gry, by się nauczyć telekinezy :P no i przyznam, że przez miesiąc codziennego rzucania kością wyniki się wyraźnie (procentowo) poprawiły - robiłam notatki w zeszycie. Raz nawet wyszło mi 5/5 rzutów przewidzianych (np. chciałam 3 to ją wyrzucałam)! Tylko, że to mega długa droga, jeśli chodzi o takie paranormalne efekty, może wymagałoby to roku albo i kilku lat (zapał jakoś wygasł). Grunt w tym, że w naszej europejskiej świadomości są pewne zakodowane w umyśle absurdy i ciężko to mentalnie przełamać. Oczywiście nadal jestem sceptyczką i byłabym chętna do regularnych grupowych eksperymentów z energią w realu (okolice 3-miasta), bo jeśli już to łatwiej będzie przesunąć szpilkę w 10 osób. Póki co, pobawmy się w sieci. Mata 3 dni (do środy) na odgadnięcie kolejnej karty... Tyk tak, tyk tak...
Vela Kobieta
 
Posty: 60
Dołączył(a): 13 paź 2010, 11:34
Droga życia: 8
Typ: 4w5
Zodiak: koziorożec
Ale postaraj się też często koncentrować na tej karcie, będzie łatwiej przechwycić jej obraz :)
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby
Właśnie teraz o niej myślę! >_<
Vela Kobieta
 
Posty: 60
Dołączył(a): 13 paź 2010, 11:34
Droga życia: 8
Typ: 4w5
Zodiak: koziorożec
P.S. Napiszę może jakim sposobem próbuję odgadnąć kartę. Najpierw kolor - czerwony lub czarny (ciepły-zimny), potem kształt, a na końcu cyfrę bądź figurę. 2 razy w życiu udało mi się odgadnąć pełną kartę (!), ale zwykle udaje mi się zgadnąć sam kolor i kształt. Niektórzy z Was wysyłają mi odpowiedź na priva. Może umieściłam tę "zabawę" pod złym topikiem, który pewnie odstrasza ludzi, bo boją się kompromitacji, a należałoby się wyluzować i tyle. Może za ostro zaczęłam, bo może powinniśmy zacząć od czegoś prostszego np. losowanie cyfr od 1-10 albo zgadywanie podstawowych cech charakteru lub wyglądu osoby. Nie wiem. Sami możecie też coś zaproponować. Kto jest za tym żeby prze-teleportować się do nowego działu "gry i zabawy"? Tylko zaznaczam, że nie chcę być główną organizatorką, czasem też będę chciała być uczestnikiem Waszej gry.
Vela Kobieta
 
Posty: 60
Dołączył(a): 13 paź 2010, 11:34
Droga życia: 8
Typ: 4w5
Zodiak: koziorożec
:duckie: Jac(e)k z dzwonkiem :D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron