Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.

Anioły

Post 16 lis 2009, 17:56

wierzycie w Anioły ? widzieliście kiedyś anioła a może rozmawiacie ze swoim ? chce się tylko dowiedzieć czy ta strona http://ask-angels.blogspot.com jest prawdziwa ? z góry pozdrawiam
Gabriel@ Mężczyzna
Prawda cie wyzwoli
 
Imię: Radosław
Posty: 31
Dołączył(a): 15 sie 2009, 14:21
Droga życia: 5
Typ: 4w3
Zodiak: Rak/małpa

Re: Anioły

Post 16 lis 2009, 22:11

Szczerze? Nie słyszałem o tych aniołach o których tam piszą. Nie znam tych imion. Z drugiej strony... Zazwyczaj, to w co się prawdziwie wierzy, spełnia się, działa...

Jeśli chcesz znaleźć swojego anioła stróża, swojego opiekuna, swoje zwierzę totemiczne, albo czuwającego nad tobą przodka, nie szukaj w internecie, książkach... Poszukaj wewnątrz siebie. Wsłuchaj się, zapytaj, poczekaj w wewnętrznym milczeniu na odpowiedź. Słowa-myśli które nie są twoimi własnymi, najprawdopodobniej dobiegną właśnie od tego który jest w tobie i czuwa nad tobą.

Sięganie po moce zewnętrzne bez poznania swojego wnętrza nie jest dobrym rozwiązaniem...
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Anioły

Post 18 lis 2009, 21:04

Zgadzam się z tym, co napisał Til
Czasami podpowiedzi otrzymujemy nie w formie głosu - bo te zagłuszamy z obawy, że grozi psychiatryk. Akle warto wyciszyć się, zadać pytanie i czekać na odpwiedź. W koncu przyjdzie, a głos, nie będzie Twoim głosem, bedzie pochodził z wewnątrz a jednicześnie z zewnątrz - dziwne prawda? Ale bedziesz wiedzieć, bo odpowiedź bedzie na Twoje pytanie - tylko musisz tego chcieć, tylko tyle, bez zadnego czary-mary i róznych takich tam...
Avatar użytkownikaRadunia Kobieta
 
Posty: 250
Dołączył(a): 05 wrz 2007, 09:08
Droga życia: 5
Zodiak: Strzelec/Bawół

Re: Anioły

Post 09 mar 2010, 22:46

A czemu miała by nie być prawdziwa ?
Na pytanie czy wierzę - tak wierze, bardzo mocno, ale wiem, że ich nie ma.
I tak zdarzyło mi się ze swoim rozmawiać.

Czemu pytasz ? Czy to tylko spamo-reklama tejże strony ?
Parsifal_ Mężczyzna
 
Imię: Michał
Posty: 35
Dołączył(a): 05 mar 2010, 23:23
Lokalizacja: Katowice
Typ: 7w8
Zodiak: Lew

Re: Anioły

Post 21 mar 2010, 14:05

Strona jest prawdziwa - w końcu wisi w necie i działa :P tyle, że treści dosyć naiwne...
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1

Re: Anioły

Post 13 maja 2010, 19:31

Na pytanie czy wierzę - tak wierze, bardzo mocno, ale wiem, że ich nie ma.


Jeśli w coś wierzysz to staje się to prawdą!
Anioły istnieją, są wokół nas. Dają nam znaki i pomagają. Krążą między nami nieustannie. Co to stronki: nie wierzyłabym w to co tam piszą... mam swoich Aniołów i wyrobione zdanie na ich temat. A jeśli chcesz dowiedzieć sie czegos na ich temat...porozmawiaj ze swoimi.
Doll Kobieta
 
Posty: 16
Dołączył(a): 12 maja 2010, 19:24

Re: Anioły

Post 14 maja 2010, 23:55

wierzę w Anioły, bo wierzę w Boga ;) każdy ma swojego Anioła Stróża, Ty też :) w chwilach,gdy się boję, zawsze modlę się do Anioła Stróża i Świętego MIchała Archanioła i to mi pomaga-jestem spokojniejsza :)
Martyna93 Kobieta
 
Posty: 16
Dołączył(a): 16 kwi 2010, 22:44
Droga życia: 1

Re: Anioły

Post 31 lip 2011, 09:00

Chciałbym dodać coś od siebie mimo iż temat jest nieeksploatowany. Moje przekonania zazwyczaj nie wywodzą się z wiedzy wyuczonej ,staram się cedzić wiedzę przekazywaną. Często jest tak ,że najpierw coś czuje o czymś myślę staram się wejrzeć w siebie dopiero później z ciekawości czytam lub rozmawiam na dany temat. Oczywiście nie mogę całkowicie odciąć się od wiedzy przekazywanej od przekonań innych ale odkąd pamiętam zawsze byłem tego świadomy. "Życie" doświadczało mnie w różnoraki sposób jeszcze będąc pacholęciem w ciężkich chwilach "przywoływałem" anioła czasem lżyłem ,czasem dziękowałem, prosiłem. Wiele razy wątpiłem ale to wątpienie zawsze było podszyte wiarą ,było nieszczere. Dziś nadal nie mam poukładanego świata rzeczy których nie mogę pojąć nie pojmuje. Wiem natomiast ,że anioł pomógł mi wiele razy w prostych błahych sprawach ,prowadzi mnie gdy o to proszę ,otwiera mi oczy gdy tego pragnę. Ciężko to wyrazić w słowach po prostu wiem ,że jest. Spełnia moje prośby oczywiście te "mądre i nienaruszające wolnej woli". Obecnie staram się słuchać ,żyć tak aby nie oddalać się od tego co dobre. Medytuje podczas medytacji wnoszę intencje prośby by być otwartym na prawdę i aby chronił mnie przed złem... Nie wiem czy słowo Anioł określa te istoty całkowicie czy nadaje im przymiotniki które są im tożsame. Czuje czym są i to mi wystarcza ,podobnie jest ze słowem Bóg... Życzę wam jak najlepiej i obyście podążali właściwą ścieżką czego i sobie życzę.
Avatar użytkownikaFix Mężczyzna
 
Imię: Fix
Posty: 11
Dołączył(a): 01 lip 2011, 21:12
Droga życia: 9
Typ: 5-4
Zodiak: Waga

Re: Anioły

Post 01 sie 2011, 01:06

Dziękuję :-)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: Anioły

Post 13 sie 2011, 13:56

Doll napisał(a):
Na pytanie czy wierzę - tak wierze, bardzo mocno, ale wiem, że ich nie ma.


Jeśli w coś wierzysz to staje się to prawdą!
Anioły istnieją, są wokół nas. Dają nam znaki i pomagają. Krążą między nami nieustannie. Co to stronki: nie wierzyłabym w to co tam piszą... mam swoich Aniołów i wyrobione zdanie na ich temat. A jeśli chcesz dowiedzieć sie czegos na ich temat...porozmawiaj ze swoimi.


Sama wiara bez energii, uwagi, nic nie stworzy ;)
-----------------------------------------------------------------------------------
Crede quod habes, et habes...
Avatar użytkownikaKymerion Mężczyzna
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 sie 2011, 13:16
Droga życia: 3

Re: Anioły

Post 13 sie 2011, 18:19

Kymerion napisał(a):Sama wiara bez energii, uwagi, nic nie stworzy ;)

Niby nie, ale energia płynie za koncentracją, a jak w coś się wierzy, w pewnym stopniu poświęca się temu swoją uwagę ;)
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron