Mentalne poszukiwania świata Wschodu i Zachodu.

ROZNORODNOSC:)

Post 26 cze 2011, 21:59

Co jesli oprocz naszych wymiarow istnieja kompletnie inne, takie o ktorych nie mamy zielonego pojecia, ktorych zasady i prawa fiziki sa calkowicie odmienne od naszych. Chodzi mi o to, ze wszystko to co wiemy jest tylko niczym innym,a tym co wiemy:) Wiem , ze moze to brzmi troche skomplikowanie, ale moja wyobraznia zanosi mnie czasem na takie poziomy, ze ho ho:)
Np. jesli zalozmy, ze reinkarnacja jest ''tutaj '(nasz wszechswiat i inne wymiary w naszej rzeczywistosci) jedna z zasad obejmujacych, to co jesli istnieja inne kompletnie odmienne rzeczywistosci, w ktorych kazda swiadomosc nalezy do calkowicie innych praw :) Nie ma czakr, nie ma smierci, nie ma wymiarow, nie ma nawet fizycznosci :) Po prostu cos calkowicie odmiennego niz to wszystko co wiemy :)
ps: sory mam nadzieje, ze wiecie o co mi chodzi:)
wszechmogaca swiadomosc moze wszystko nie?
pozdro
Krzyzak Mężczyzna
 
Imię: Bartlomiej
Posty: 93
Dołączył(a): 22 cze 2010, 22:50
Droga życia: 7
Zodiak: lew

Re: ROZNORODNOSC:)

Post 27 cze 2011, 05:44

Informacje, z których wynika, że czegoś nie wiemy też są interesujące, ponieważ wiemy, że - jak wiadomo - są rzeczy, o których wiemy, że o nich wiemy. Wiemy też, że są znane niewiadome, to znaczy, że są rzeczy, o których wiemy, że nic o nich nie wiemy. Ale są również nieznane niewiadome - takie, o których nie wiemy, że o nich nie wiemy.
To co uznajecie za prawde stanowi wasze ograniczenie, dopiero gdy pozbędziecie się ograniczeń staniecie się wolni.
Avatar użytkownikaPlantator Mężczyzna
człowiek z nikąd
 
Imię: Jarek
Posty: 82
Dołączył(a): 03 wrz 2010, 18:26
Droga życia: 7
Typ: 9w1 - "Marzyciel"
Zodiak: strzelec, smok

Re: ROZNORODNOSC:)

Post 27 cze 2011, 15:29

Myślę, że na pewno tak jest, jeśli przyjmiemy wersję że zawiera się w nim wszystko. Łącznie z tym, czego nie możemy sobie wyobrazić, a może raczej, zwłaszcza to, czego nie możemy sobie wyobrazić, przebywając w obecnych formach :).
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Powrót do działu „Filozofie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron