- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

Uzuli

Post 26 cze 2011, 22:06

Gdzie on jest? Byl i nima:) przeniosl sie do wyzszego wymiaru? ;)
Krzyzak Mężczyzna
 
Imię: Bartlomiej
Posty: 93
Dołączył(a): 22 cze 2010, 22:50
Droga życia: 7
Zodiak: lew

Re: Uzuli

Post 27 cze 2011, 00:56

Właściwie teraz wybiera się do Meksyku, ale w Internecie bywa regularnie.
Jesteśmy tacy sami, myślimy tak samo - mówimy tylko to w innych językach.
http://chomikuj.pl/aver37
Avatar użytkownikaAver
 
Posty: 141
Dołączył(a): 29 mar 2011, 14:53

Re: Uzuli

Post 27 cze 2011, 08:44

WOW, do Meksyku?
Śladami Don Juana .... :D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: Uzuli

Post 27 cze 2011, 14:05

a co chciałeś od niego?
prawdy absolutnej?
sam szukaj w sobie bo każdy inaczej patrzy na tę samą rzecz,,,
Przez pustkę umysłu do miłości bezwarunkowej...
bartezzz Mężczyzna
 
Posty: 121
Dołączył(a): 27 mar 2011, 19:48

Re: Uzuli

Post 27 cze 2011, 14:30

o bartezzz się do nas dołaczył ,dawno cię nie było
Bartłomieju UZULEGO szukaj na innym forum choć tu też zagląda i dogląda naszych spraw,ale czesciej przebywa w wyższych wymiarach ehehhe
tak jak pisze bartezzz pewnie z tych powodów nie pisze u nas UZULI choć zauważyłam ,zę odpowiada nawet ,zakaładając nowe tematy na innym forum,
na nasze troski pytania tu , wystarczy poszukać hehe UZULEK kochany jest :thumbright:
bartez rozwiń tę myśl bardziej ok?
co miałęś na myśli co się tu dzieje >?
Ostatnio edytowano 27 cze 2011, 15:46 przez przebudzona-NIMFA, łącznie edytowano 4 razy
Pokochaj wyraź wdzięczność miłość przyciągniesz serce=instrument poznania Są takie rzeczy w życiu co serce zna powody a rozum ich nie pozna Ile jest spraw co stają się jasne kiedy spojrzysz na nowo MIŁOŚCIĄ
http://www.youtube.com/watch?v=_8lK9Wy4 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=Ec8Yui1P ... ure=fvwrel
http://www.youtube.com/watch?v=WzAPpe75e7o
http://www.youtube.com/watch?v=frv6FOt1BNI
http://www.youtube.com/watch?v=cOGUqAGR ... re=related
Avatar użytkownikaprzebudzona-NIMFA Kobieta
szukam oświeconych NAUCZYCIELI
 
Posty: 212
Dołączył(a): 07 cze 2010, 22:40
Lokalizacja: POLSKA
Droga życia: 11
Typ: ciągle zmienna bo doświadczam

Re: Uzuli

Post 27 cze 2011, 14:38

nie mam zamiaru szukać go gdyż w społeczności oczy andromedy jest on stałym bywalcem.
Poza tym nie szukam u kogoś tylko w sobie
to co tu się dzieje to całkowite zaprzeczenie mojej natury
Kompletny chaos zaprzeczający prawdziwej natury wolnych istot oparty na ciszy/równowadze...
Przez pustkę umysłu do miłości bezwarunkowej...
bartezzz Mężczyzna
 
Posty: 121
Dołączył(a): 27 mar 2011, 19:48

Re: Uzuli

Post 27 cze 2011, 15:06

Krzyzak napisał(a):Gdzie on jest? Byl i nima:) przeniosl sie do wyzszego wymiaru? ;)

Bodajże równowaga-czakry niegdyś pisała, że Uzuli stąd poszedł, bo nie mógł mnie znieść, albo się mnie przestraszył :-D
Nie pamiętam dokładnie :-)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: Uzuli

Post 27 cze 2011, 15:20

bartezzz nie jest przeznaczeniem wszystkich istot stać się oświeconymi skąpanymi w zrównoważonej ciszy mędrcami w tym samym czasie :). Wszystko szukamy, szukanie na zewnątrz również jest przygotowywaniem do szukania wewnątrz gdy będzie się na to gotowym.

Każda istota ma własną prywatną drogę rozwoju i tyle :). Lepiej wytwarzać chaos i szukać, niż być pasywnym konsumentem mainstreamowej wersji rzeczywistości :).
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: Uzuli

Post 27 cze 2011, 15:41

luth napisał(a):Lepiej wytwarzać chaos i szukać, niż być pasywnym konsumentem mainstreamowej wersji rzeczywistości :).

Mi się wydaje, że nie mamy zbytnio innego wyboru jak żyć w chaosie :-)
Im bardziej człowiek chce żyć w "błogim spokoju" i wg. "planu umysłu", tym więcej rozczarowań.

Chaos , według matematyków , jest zbiorem w obrębie którego spotkanie dowolnego elementu w dowolnym miejscu jest jednakowo prawdopodobne.
Ostatnio edytowano 27 cze 2011, 15:43 przez sinsemilla, łącznie edytowano 1 raz
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: Uzuli

Post 27 cze 2011, 15:42

Błogi spokój o którym prawdopodobnie pisał bartezzz, jeśli dobrze go zrozumiałam i o którym wspomniałam ma niewiele wspólnego z 'planem umysłu' :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: Uzuli

Post 27 cze 2011, 15:59

Próbuję zrozumieć..ale jedyne co mi przychodzi do głowy, to błogi spokój, który człowiek czuje po śmierci, oczywiście z perspektywy człowieka żyjącego, wierzącego w rajskie niebo:-)
Przecież nawet słowa "błogi" i "spokój" są wytworem umysłu :-)

A ciszę i spokój można odnaleźć w chaosie i największym hałasie (kto ma dziecko, ten wie, o czym mówię) :-D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: Uzuli

Post 27 cze 2011, 18:27

:) z ostatnim zdaniem się zgadzam :). Nie chcę dalej wchodzić w interpretacje tego co miał na myśli bartezzz, bo być może to ja źle zrozumiałam :). Spokój/ciszę wewnętrzną interpretuję dokładnie tak jak napisałaś - jako ponadczasową ciszę, która jest wewnątrz, nawet jeśli w okół rozlega się chaos :). Natomiast wiele istot poszukujących produkuje chaos wewnętrzny i zewnętrzny, wybebeszając to co nosi w sobie aktualnie :D. I to miałam na myśli mówiąc o chaosie :)
Ostatnio edytowano 28 cze 2011, 07:07 przez luth, łącznie edytowano 1 raz
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: Uzuli

Post 27 cze 2011, 18:44

Wcale się nie dziwię że Uzuli zniknął stąd przy tym jaki kult zaczął się wokół niego tworzyć... Chyba nikt normalny nie powinien chcieć być otoczonym przez grupę która spija z jego ust każde słowo i traktuje go jako wyrocznię oczekując jego wypowiedzi w każdej kwestii jako głosu rozstrzygającego i jedynie słusznego...
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Uzuli

Post 27 cze 2011, 21:02

LOL :D Ja tylko tak sie zapytalem bo dawno sie tu on nie wypowiadal... Po prostu. Ja nic od niego nie chce :D
Krzyzak Mężczyzna
 
Imię: Bartlomiej
Posty: 93
Dołączył(a): 22 cze 2010, 22:50
Droga życia: 7
Zodiak: lew

Re: Uzuli

Post 28 cze 2011, 19:38

luth napisał(a):Błogi spokój o którym prawdopodobnie pisał bartezzz, jeśli dobrze go zrozumiałam i o którym wspomniałam ma niewiele wspólnego z 'planem umysłu' :)


Wszystko jest planem umysłu. To tylko role. Dla umysłu jedna będzie szlachetniejsza, inna paskudna i niegodna.
Wszystkie one są sobie jedne w obliczu serca.
Słowa nie są ważne, to co robisz również.
Czy żyjesz w spokoju i kontemplujesz piękno świata, czy rządzi Tobą poczucie niedostatku i wszystko dlatego niszczysz.
To tylko role.
A my mali aktorzy, chcemy zagrać je jak najlepiej.
Świadomy człowiek wybiera rolę.
Ślepy po prostu godzi się na Swoje życie.
Jeden warty drugiego.
Jeden rytm w każdym sercu.
I AM
 

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości