Dyskusje na temat działania serwisu www i forum Przebudzenia - wasze sugestie i propozycje usprawnień.
Odnośnie tematu viewtopic.php?p=34677#34677

Czyli chcesz powiedzieć że masz uczulenie na rzeczywistość :D

Wiesz użyłem tam 4 kolorów (nie licząc standardowego czarnego i nagłówkowy Różowy), czyli tak: czerwony, zielony, niebieski (RGB) oraz fioletowy który się wyłania zaraz po czarnym...

Cala szkoła jest o używani swego Jestestwa, o działaniu w każdej chwili, by do tego dojść trzeba najpierw zaakceptować siebie, akceptacja zaczyna się od pokochania siebie jakim jest, potem uwolnienia się od oceny i oczekiwania, czyli szacunku do wszelkiej ekspresji kreacji, a następnie od uwolnienia się od wszelkich koncepcji umysłowych, które są ograniczeniami doświadczania tego...
praktyka jest wyborem, impulsem i się dzieje...

Szanuje twój wybór, więc nie będe tego jeszcze raz umieszczał, gdyż szanuje też siebie i swą ekspresje, więc nie mogę zmienić swej twórczości pod kogoś.
To jest twoje podwórko i masz pełne prawo do takich działań, wiesz jakie są tu warunki, jacy użytkownicy, dlatego ufasz swym odczucia, i to jest właściwe. Temat mój nie jest chwilowo właściwy na to forum...

pozdrowionka :)

P.S: kto chce sie zapoznac z tematem to znajdzie go na blogu, link w podpisie...
http://www.youtube.com/watch?v=b1VpyER3 ... re=related

Na jaką Kulkę chcesz poświęcić Swą uwagę? Ty też jesteś kulką...
http://www.sam-jestemjakijestem-mas.blogspot.com
Avatar użytkownikaSAM
Niema NIC Smiejszego....
 
Imię: Szczęście
Posty: 200
Dołączył(a): 10 sie 2010, 09:44
Droga życia: 1
Typ: bzdura
Zodiak: bzdura
Temat mój nie jest chwilowo właściwy na to forum...

No tak, jakoś to sobie trzeba tłumaczyć...
Zwróć uwagę, drogi użytkowniku, że cała Twoja szkoła jest jedynie konceptem mentalnym, od których uwolnienia próbujesz "uczyć".
Nazcain zwrócił Ci uwagę na FORMĘ Twej ekspresji jednocześnie dopuszczając przekazanie jej TREŚCI. Jeśli aparycja liczy się dla Ciebie bardziej niż zawartość... to cóż, życzę powodzenia w zderzeniu z rzeczywistością.
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1
Heheh popieram co napisał leaozinho :).

Bardzo mnie rozbawiła ta kwestia

Wiesz użyłem tam 4 kolorów (nie licząc standardowego czarnego i nagłówkowy Różowy), czyli tak: czerwony, zielony, niebieski (RGB) oraz fioletowy który się wyłania zaraz po czarnym...


Nagłówkowy różowy <turla się>

Wszyscy się uczymy wzajemnie od siebie i nikt nie jest mistrzem absolutnym, fajnie że tworzysz treści które mogą nam pomóc uwolnić się od 'konceptów mentalnych' jak to określił leaozinho.

Zwróć uwagę, że w zasadzie to co zrobił Nazcain nie musi być kłodą rzucaną pod nogi, a wręcz przeciwnie. Przypuszczam że wiele użytkowników zrezygnowało by z czytania TeksCikU z NagLowkOwyM RoZoWyM i CzTEroMa InnYmi z palety RgB :). Dzięki uwadze Nazcaina masz możliwość dotrzeć do większej liczby osób łatwym do czytania tekstem :). Czy też nie o to chodzi w naukach wyzwalania się z umysłu by nie osądzać przez pryzmat ego, tylko widzieć wiele aspektów każdej sytuacji? :)))

Pozdrówki :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
No tak, jakoś to sobie trzeba tłumaczyć...

No tak nie ma jak powiedzieć, że ktoś coś sobie coś tłumaczy...
No i masz racje!
Ja też Ja też mam racje że dostrzegłem inną warstwę tej samej rzeczy... ,której możesz puki co nie widzieć.

Zwróć uwagę, drogi użytkowniku, że cała Twoja szkoła jest jedynie konceptem mentalnym, od których uwolnienia próbujesz "uczyć".

Jeśli aparycja liczy się dla Ciebie bardziej niż zawartość... to cóż, życzę powodzenia w zderzeniu z rzeczywistością.

Ciekawe nie, to chyba jakaś pętla... :)

Nagłówkowy różowy <turla się>

No i widzisz jaka pożyteczna ta szkoła jest... :D

Wszyscy się uczymy wzajemnie od siebie i nikt nie jest mistrzem absolutnym, fajnie że tworzysz treści które mogą nam pomóc uwolnić się od 'konceptów mentalnych' jak to określił leaozinho.

:)
Zwróć uwagę, że w zasadzie to co zrobił Nazcain nie musi być kłodą rzucaną pod nogi, a wręcz przeciwnie. Przypuszczam że wiele użytkowników zrezygnowało by z czytania TeksCikU z NagLowkOwyM RoZoWyM i CzTEroMa InnYmi z palety RgB :). Dzięki uwadze Nazcaina masz możliwość dotrzeć do większej liczby osób łatwym do czytania tekstem :).

No tak pisze o tym by nie oczekiwać, by ufać sobie i miał bym zacząć negocjować i oczekiwać. przecież nie po to to robie, jedynie chce sie podzielić, a używam takiej ekspresji jaka jest moja kreacja, gdyż sam ją stworzyłem...
Przeczyta ten co ma to przeczytać, bez znaczenia jest jaka forma...
RGB=Rzeczywistosc 8)
tak jak są ci co nie przeczytają, tak są i ci co przeczytają, każdy ma wybór...

Czy też nie o to chodzi w naukach wyzwalania się z umysłu by nie osądzać przez pryzmat ego, tylko widzieć wiele aspektów każdej sytuacji? :)))


Pytanie gdzie ty tu widziałaś osąd?
Ja wyraziłem pełne zrozumienie dla całej sytuacji. Oraz widziałem też wiele warstw tej samej rzeczy...

Więc jest jak jest i jest ok:)

Pozdrowionka:)
To o czym mówie jest
http://www.youtube.com/watch?v=b1VpyER3 ... re=related

Na jaką Kulkę chcesz poświęcić Swą uwagę? Ty też jesteś kulką...
http://www.sam-jestemjakijestem-mas.blogspot.com
Avatar użytkownikaSAM
Niema NIC Smiejszego....
 
Imię: Szczęście
Posty: 200
Dołączył(a): 10 sie 2010, 09:44
Droga życia: 1
Typ: bzdura
Zodiak: bzdura
leaozinho napisał(a):Nazcain zwrócił Ci uwagę na FORMĘ Twej ekspresji jednocześnie dopuszczając przekazanie jej TREŚCI. Jeśli aparycja liczy się dla Ciebie bardziej niż zawartość... to cóż, życzę powodzenia w zderzeniu z rzeczywistością.


Dobry użytkowniku.
Więc ja zwracam ci uwagę na twoją niebywałą ignorancję, oraz na to, że masz taki a taki kolor skóry a twój palec środkowy jest dłuższy dłuższy od wskazującego.

Czy...
Drogi użytkowniku dla mojego widzimisię...
Upierdzielimy ci głowę równo z szyi, bo MOIM zdaniem do niczego wartościowego jej nie używasz.
I zetniemy palce aby żaden nie wystawał ponad inne, bo lubię jak wszyscy mają równe szanse.

Prawo do decydowania.
Bzdura wyssana z palca.
Nie ważne, że ktoś dał sobie prawo do decydowania, nie ważne jak pięknie sobie to umotywował.
Nie ważne jak wybitnego strażnika, wykreował w głowie, przed TYM ZŁYM.
Bo to prawo od samego korzenia jest zepsute i zgniłe.
Jest tak idiotyczne i niesprawiedliwe, że w ogóle to słabnę widząc taką farsę.
Jak czyjeś życie, w jakiejkolwiek skali czy formie, może zależeć od czyjegoś zdania?
Czyjegoś widzimisię?
A jak ktoś miał gorszy dzień?
Mam układać wszystko tak cichutko, żeby nie obudzić złego niedźwiedzia?
Odjebało Ci? [Nie wyrażamy się tak na forum, ok? - N.]
Zajrzyj do Konstytucji.
Nawet tam jest napisane, że JESTEŚ WOLNY.
Żeby każdy, nawet skończony idiota, mechanicznie tą wolność otrzymał.
Jest to tak ważne prawo, tak jak prawo do życia.
Wiążą się ze sobą.
Ale koniec końców.
To prawo właśnie stwarza złodziei.
A ludzie kradli dlatego powstało prawo.
Samo zaciskająca się pętla.
Wytwór chorego człowieka.
Niedowartościowanego.
Krótkowzrocznego.
I chcącego na siłę udowodnić swoją wartość.
I czuwa.
I patrzy co robią "źle".
Decyduje!
Oj jaki on potężny!

Ja nigdy nie odważyłbym się skasować, zakazać czy ująć w jakikolwiek inny sposób czyjejś wolności.
Jest mi smutno i przykro.
Mimo tego, że wiem, że nic nie jest warunkiem mojego szczęścia.
Nie przeszkadza mi to jednak posiadać uczucia.
Jestem człowiekiem.
I nie kłóci się to z moim ziarenkiem boskości.
Smutek to normalna część życia.
Cierpienie go to opcja.
Dlatego wybaczam.
Posiadam możliwość kompletnego przebiegunowania rzeczywistości.

I być może dla Ciebie kochany użytkowniku rzeczywistość jest z czymś z czym można się zderzyć.
Może Ty mierzysz się z każdym dniem.
Może Ty czujesz radość gdy mówisz "dobrze ci tak".

Apeluję!
Nie wychylaj się k****!
A jakże!
Miej popularne poglądy!
A co!
Mów to co łatwo zrozumieć!
Tak rób!
I podziwiaj jak stoisz dalej w tym samym punkcie.
Głuchy na piękno i nieskończoną paletę emocji.

Zazwyczaj gdy słyszałem NIE.
Szukałem tych, którzy będą mówili mi TAK.
Rzeczy się zmieniły.
Rzeczywistość zakreśliła krąg.
Przyszedłem jako dziecko.
Znosiłem życie jak wielbłąd.
Rozszarpywałem je jako lew.
26.III.2011
Znów Jestem Dzieckiem.
Płaczę i śmieję się.
Ja Jestem.
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok
Skoro administracje tak rażą kolory, to może najlepiej będzie zlikwidować możliwość wyboru koloru czcionki i wszyscy bedą zadowoleni.
To co uznajecie za prawde stanowi wasze ograniczenie, dopiero gdy pozbędziecie się ograniczeń staniecie się wolni.
Avatar użytkownikaPlantator Mężczyzna
człowiek z nikąd
 
Imię: Jarek
Posty: 82
Dołączył(a): 03 wrz 2010, 18:26
Droga życia: 7
Typ: 9w1 - "Marzyciel"
Zodiak: strzelec, smok
Plantator napisał(a):Skoro administracje tak rażą kolory, to może najlepiej będzie zlikwidować możliwość wyboru koloru czcionki i wszyscy bedą zadowoleni.


Hie hie :D

O tym samym pomyślałam. :D
Ale wstyd mi było pisać o tak dziecięcym rozwiązaniu problemu :)

/bez obrazy Plantator/
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
Więc ja zwracam ci uwagę na twoją niebywałą ignorancję,

Cóż, każdy ma pewien jej zasób.
na to, że masz taki a taki kolor skóry a twój palec środkowy jest dłuższy dłuższy od wskazującego.

Oczywiście ma to jakiś konkretny powód i cel. Nie zmienia to jednak faktu, że w swej esencji jesteśmy tożsami - bez względu na kolor skóry czy długość poszczególnych członków.
Upierdzielimy ci głowę równo z szyi, bo MOIM zdaniem do niczego wartościowego jej nie używasz.

MY upierdzielimy? Czy może TY upierdzielisz, skoro jest to, póki co, jedynie TWOJE zdanie? W obu przypadkach - zapraszam serdecznie do prób, choć nie gwarantuję powodzenia :P
Prawo do decydowania.
Bzdura wyssana z palca.

Każdy plan ma swoją legislację, swoje prawa, którymi się rządzi i których należy przestrzegać - niezależnie czy nam się one podobają, czy też nie. Łamanie tych praw wiąże się z konkretnymi konsekwencjami. W przypadku, o którym tu sobie gaworzymy, prawo tego forum stanowi administrator, co stoi czarno na białym w regulaminie. Przytaczana przez Ciebie konstytucja też jest zbiorem takich praw, jak również obowiązków. Inną sprawą jest, że wolność, o której mówisz, jest de facto złudzeniem. Przyjmijmy jednak, czysto teoretycznie, że jest rzeczywistością tego planu i tego forum. Podobnie jak w konstytucji naszej kochanej Ojczyzny, w regulaminie tego forum są określone zasady zachowania w jego obrębie. Jeśli jakaś sprawa nie jest poruszona w regulaminie, oczywistym jest, że rozstrzygający głos ma administracja. Nazcain podjął decyzję oraz stosowne działania. Takie jego prawo, a użytkownicy winni się don dostosować, co poniekąd kolega SAM uczynił, choć w szerszym niż konieczny - zakresie.
Jak czyjeś życie, w jakiejkolwiek skali czy formie, może zależeć od czyjegoś zdania?
Nie wyolbrzymiajmy sprawy. Nie chodzi o czyjeś życie, lecz o autoreklamę kolegi SAMa, który ma jakiś pomysł i stara się do niego zachęcić różnych ludzi, trafiając czasem na takich, którzy nie podskakują wesoło na widok różowego nagłówka i przypiętej do niego pseudo-filozofii.
Mam układać wszystko tak cichutko, żeby nie obudzić złego niedźwiedzia?
Wystarczy tylko nie machać mu tuż przed nosem kolorowymi szmatkami. Kiedy krzyczysz, musisz liczyć się z tym, że usłyszy Cię nie tylko niedźwiedź ale też reszta lasu.
Odjebało Ci?

Bynajmniej.
Zajrzyj do Konstytucji.
Nawet tam jest napisane, że JESTEŚ WOLNY.
Jak już pisałem wyżej - jest to jedynie iluzja.
To prawo właśnie stwarza złodziei.

Błąd. To niedostatek tworzy złodziei. Prawa wynikają z ogólniejszych zasad.
Ja nigdy nie odważyłbym się skasować, zakazać czy ująć w jakikolwiek inny sposób czyjejś wolności.
Dlatego też nie stanowisz praw. Chyba, że jedynie na swoim skrawku podłogi...
być może dla Ciebie kochany użytkowniku rzeczywistość jest z czymś z czym można się zderzyć.
Może Ty mierzysz się z każdym dniem.
Owszem. Jest nawet na to określenie: odpowiedzialność za swoje myśli, słowa i czyny.
Może Ty czujesz radość gdy mówisz "dobrze ci tak".
Nikomu źle nie życzę.
I podziwiaj jak stoisz dalej w tym samym punkcie.
Względem siebie samego - faktycznie się nie poruszam...
Głuchy na piękno i nieskończoną paletę emocji
Najwyraźniej mamy różne koncepcje co do nieskończoności.
Zazwyczaj gdy słyszałem NIE.
Szukałem tych, którzy będą mówili mi TAK.
Rzeczy się zmieniły.
Rzeczywistość zakreśliła krąg.
Przyszedłem jako dziecko.
Znosiłem życie jak wielbłąd.
Rozszarpywałem je jako lew.
26.III.2011
Znów Jestem Dzieckiem.
Płaczę i śmieję się.
Ja Jestem.

Ładne nawet. Widziałem też inny Twój tekst - również mi się podobał.
Pozdrawiam.
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1
: D
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok
leaozinho napisał(a): Inną sprawą jest, że wolność, o której mówisz, jest de facto złudzeniem.

leaozinho, rozwiniesz tą myśl? :)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
http://www.youtube.com/watch?v=CNrQxCT4o0I

napisze tu coś by niezostalo to usuniete wegług zasa, wiec coś napisalem... :D

P.S: nie zmęczyły was te zasady? :D
http://www.youtube.com/watch?v=b1VpyER3 ... re=related

Na jaką Kulkę chcesz poświęcić Swą uwagę? Ty też jesteś kulką...
http://www.sam-jestemjakijestem-mas.blogspot.com
Avatar użytkownikaSAM
Niema NIC Smiejszego....
 
Imię: Szczęście
Posty: 200
Dołączył(a): 10 sie 2010, 09:44
Droga życia: 1
Typ: bzdura
Zodiak: bzdura
SAM napisał(a):P.S: nie zmęczyły was te zasady? :D

Nie. :D

ale może jakiś wspólny blog czy coś zrobimy ?
Bez zasad :D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
O możan, a czemu nie! :D
http://www.youtube.com/watch?v=b1VpyER3 ... re=related

Na jaką Kulkę chcesz poświęcić Swą uwagę? Ty też jesteś kulką...
http://www.sam-jestemjakijestem-mas.blogspot.com
Avatar użytkownikaSAM
Niema NIC Smiejszego....
 
Imię: Szczęście
Posty: 200
Dołączył(a): 10 sie 2010, 09:44
Droga życia: 1
Typ: bzdura
Zodiak: bzdura
To ja też będę tańczył na tym blogu jak na róże!
Tańczył, że hej! :D
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok
ale może jakiś wspólny blog czy coś zrobimy ?
Bez zasad
Zachowajcie choć zasady poprawnej pisowni, żeby dało się to przeczytać bez ciągłych ataków śmiechu :D

sinsemilla napisał(a):
leaozinho napisał(a): Inną sprawą jest, że wolność, o której mówisz, jest de facto złudzeniem.

leaozinho, rozwiniesz tą myśl? :)

Nie chcę tu zbytnio offtopować. Po krótce już o tym pisałem wyżej: każdy plan (duchowy, energetyczny, materialny, imperialny) ma swoje zasady i prawa, wg których funkcjonuje. Przeciwstawianie się tym prawom zawsze skutkuje konsekwencjami - czasem przykrymi, które trzeba ponieść prędzej czy później. Idea wolności jest więc zamknięta w granicach tychże praw i zasad. Nie jest więc absolutna. Jest to zwłaszcza dobrze widoczne na planie materialno-społecznym. Zabierasz czyjąś własność (albo coś, co uznaje on za swoją własność) - ryzykujesz, że ta osoba lub tzw "siły porządkowe" zwrócą się do Ciebie, w mniej lub bardziej grzeczny sposób o zwrot tejże własności oraz "zadośćuczynienie". Złorzeczysz komuś publicznie - ryzykujesz, że poniesiesz za to karę z ramienia wspomnianych już "sił porządkowych" lub, po prostu - dostaniesz po zębach z siłą odwrotnie proporcjonalną do długości karku obrażanej osoby. Inny przykład: jesteśmy niewolnikami całego szeregu przyzwyczajeń i uwarunkowań. Czy to są warunki wolności? Oczywiście nie. Daje się nam POZORY wolności, maskując w ten sposób rzeczywistą sytuację tej planety, która ma więcej wspólnego z obozem koncentracyjnym niż zielono-błękitnym rajem. Ktoś kiedyś powiedział: "wolność, to krótki moment pomiędzy dwoma więzieniami" oraz inny tekst: "prawdziwa wolność jest jedynie dla tych, którzy oddają się jej w pełni". Do przemedytowania :)
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1

Powrót do działu „Wszystko o…”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron