Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.

Ciało bolesne

Post 23 maja 2011, 21:27

U Junga cień indywidualny. E Tolle mówi o potencjale rozwojowym jaki ma tzw ciało bolesne. Generalnie chodzi o tranformacje i akceptacje... jak to sie jednak robi. Czy ktos wie coś na ten temat
2Jacks Mężczyzna
 
Posty: 111
Dołączył(a): 15 lis 2010, 15:57

Re: Ciało bolesne

Post 24 maja 2011, 05:43

Nie lubie takich nazw ale chyba wiem o co chodzi, wiedza nie przyda się tutaj a bynajmiej na niewiele się zda, emocje i uczucia rozrastają się do takich rozmiarów ze nie jesteś juz ich w stanie zdusić w sobie i następuje "wielki wybuch".
Conan Barbarzynca Mężczyzna
 
Imię: Grzegorz
Posty: 240
Dołączył(a): 28 paź 2010, 21:26
Droga życia: 8
Zodiak: Lew

Re: Ciało bolesne

Post 24 maja 2011, 15:26

Ja mam To pisząc I AMki. :)
Ale nie tylko wtedy.
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: Ciało bolesne

Post 24 maja 2011, 19:41

2Jacks To nie kwestia "jakt so sie robi" , czytales, sluchales zapewne wykladu Tolla , cala sila , szmoc polega na puszczeniu na "poddaniu sie"(zaprzestania wewnetrznej walki,oporu)/ fizycznie mozesz nawet kopac i bic sie lub konika bic ; p , ale nie takim "poddaniu" ze pomyslisz sobie ze chcesz sie poddac i oczekujesz czekasz na efekty bo to sztuczka umyslu i programow aktywujacych sie i aktywnych podczas pobytu tutaj(konstrukt myslowy, "pudelko") , w momenice bycia w "teraz" doslownie w teraz jestes obecny i przytomny , bedac obecnym i przytomnym "uswiadamiasz" sobie co jest co , i to nie jest nastepny konstrukt myslowy z "rozwiazaniem problemu" , to jest bardziej "wenwetrznie wiem i kropka' ; ) , przestajesz sie motac .walczyc z urojeniami i zaczynasz zyc i ekslpororwac to co napotykasz , doswiadczasz w danym momencie bez oczekiwan sztuczek umyslu/ego jakie byc powinno a jakie nie : ) .. Dlatego kazdy sam moze sobie pomoc , nikt za nikogo nie wyreczy w rozwiazaniu swoich "problemow" kazdy sam w sobie wie , kwestia uswiadomienia sobie tego , a to kazdy "moze" zrobic sam :) ( odnosnie "egregora" i nie tylko [odpowiedzialnosc]), .
Nie zawsze jest "łatwo" , "zycie to wyzwanie" , a odnalezienie "siebie" w tym "padole" to sztuka.

pozdro

btw niezly smietnik sie zrobil na tym forum , trolownia ma snie w najlepsze ... miłego :)


styka tych editow sory za bledy .. : p
papa
Avatar użytkownikanagu Mężczyzna
 
Imię: Michał
Posty: 146
Dołączył(a): 06 lis 2010, 00:10
Typ:

Re: Ciało bolesne

Post 25 maja 2011, 00:29

Chyba macie racje, że nie da sie tego "zrobić".
2Jacks Mężczyzna
 
Posty: 111
Dołączył(a): 15 lis 2010, 15:57

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron