Poza granicami - luźne dyskusje na wszystkie sprawy niezwiązane z Przebudzeniem.

SAMOISTNY SMRÓD W MIESZKANIU.

Post 17 kwi 2011, 16:54

Witam.

Moja znajoma niedawno spotkała na dworcu dwóch bezdomnych.
Okropnie się przeraziła gdy poczuła od nich charakterystyczny , nieprzyjemny zapach.
Wróciła do domu a ten zapach..........razem z nią !
Od tamtej pory ten smród się utrzymuje w mieszkaniu i co gorsza, czuje to też jej 6 letnia córeczka !
Nie pomaga sprzątanie, mycie, pranie, szorowanie, nawet kupiła pachnące hiacynty ale nadal smierdzi !
Co to może być?
Dodam jeszcze,że ona utrzymuje się z pomocy OPS i przyznała mi się że miała mysli o własnej bezdomnosci, że ją również to kiedys czeka !
Jest samotną matką, z poważnym uszkodzeniem słuchu a jej córeczka to po niej odziedziczyła, obydwie muszą nosić aparaty słuchowe ( jesli to cokolwiek wnosi do sprawy ).
Czy to jakies opętanie, zły duch, projekcja umysłu ?

Bardzo chcę jej jakos pomóc więc dlatego napisałam , może ktos podrzuci jakis pomysł ?

Czekam i z góry dziękuję :)
tulsi Kobieta
tulsi
 
Imię: tulsi
Posty: 20
Dołączył(a): 11 cze 2009, 20:26
Droga życia: 9
Zodiak: panna
smród jaki to smród
spalenizny , siarki czy czego innego
merkaba Mężczyzna
czas ucieka-wiecznosć czeka
 
Imię: krzysztof
Posty: 95
Dołączył(a): 31 paź 2010, 11:46
Droga życia: 33
Zodiak: smok
tulsi napisał(a):Od tamtej pory ten smród się utrzymuje w mieszkaniu i co gorsza, czuje to też jej 6 letnia córeczka !

Tulsi, czy ten zapach w mieszkaniu poczuł ktoś poza Twoją znajomą i jej córką?
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
Smród bezdomnego człowieka, merkabo !
Nie czułas nigdy jaki straszny zapach wydzielają bezdomni ( kloszardzi ) ?

Czuje go moja znajoma i jej córeczka , we dwie tylko mieszkają, tatus wyniósł się zaraz po urodzeniu małej.
A ja mieszkam zbyt daleko od nich aby pojechać i sprawdzić, ale skoro czuje to również ( a zwłaszcza dziecko) to chyba mojej znajomej nie pokićkało się w głowie ? :oops:
tulsi Kobieta
tulsi
 
Imię: tulsi
Posty: 20
Dołączył(a): 11 cze 2009, 20:26
Droga życia: 9
Zodiak: panna
tulsi napisał(a):
Czuje go moja znajoma i jej córeczka , we dwie tylko mieszkają, tatus wyniósł się zaraz po urodzeniu małej.
A ja mieszkam zbyt daleko od nich aby pojechać i sprawdzić, ale skoro czuje to również ( a zwłaszcza dziecko) to chyba mojej znajomej nie pokićkało się w głowie ? :oops:

To jeszcze zależy jak to było?
Czy Twoja znajoma zapytała się swej córeczki, czy ona czuje w domu smród bezdomnego? A córka odpowiedziała, że tak? Nie wiem czy 6-letnie dziecko potrafi rozróżnić w tłumie zapachów 'zapach bezdomnego', ale raczej w to wątpię ...
A może ta córka sama wyczuła i powiedziała mamie, nie wiedząc o tym, ze mama także to czuje?

Sugerowałabym pojechać i sprawdzić, bo tak to trudno rozwikłać tą zagadkę :)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
Ja proponuję aby znajoma zapytała jakiejś innej znajomej. Dziecko 6 letnie umie rozróżnić zapach, jestem tego pewna, dzieci są mądre i niedoceniane :).

Myślę, że to projekcja umysłu napędzana strachem, wyluzować trzeba, zdjąć wkrętkę umysłu i powinno zniknąć :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Dziękuję Wam dziewczyny za odpowiedzi ale sprawa nie jest taka prosta !
Pojechać nie mogę z różnych względów aby osobiscie to sprawdzić :( :(

A po drugie: ta jej córeczka była razem z matką na tym przystanku więc również widziała tych bezdomnych i czuła ich zapach więc nie mogła sobie niczego pomylić, 6 lat to już spore dziecko .

Więc w dalszym ciągu oczekuję podpowiedzi :oops:
tulsi Kobieta
tulsi
 
Imię: tulsi
Posty: 20
Dołączył(a): 11 cze 2009, 20:26
Droga życia: 9
Zodiak: panna
ja myślę ,że bezdomni mieli jakieś byty podłaczone do aury pomijając smród bytów nie widac ani nie czuć raczej ,ale te byty potrafią się przemieszczać z osoby jednej na drugą ,jak znajooma się przeraziła, lub miała dziury w aurze mogło się coś przyplatać
poczytaj polecam niżej klikaj i daj znajomej do poczytania niech sobie sama zdiagnozuje lub zapyta osobiście kogos kompetentnmego w te kocki

inne-inne/byty-astralne-kradna-nam-energie-jak-chronic-sie-od-maga-t2910.html
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2
Dziękuje Ci Pema, przesyłam znajomej od razu tego linka :)
tulsi Kobieta
tulsi
 
Imię: tulsi
Posty: 20
Dołączył(a): 11 cze 2009, 20:26
Droga życia: 9
Zodiak: panna
Przydałoby się zrobić u tej osoby w mieszkaniu jakieś praktyki oczyszczające. Może to wykonać np jakiś adept Reiki lub ktokolwiek inny, kto ma doświadczenie w takich sprawach. Jakby to było we Wrocławiu, sam nawet bym się podjął. Nawet sama mogłaby pochodzić z dzwonkiem (byle nie kościelnym) po mieszkaniu, zapalić świeczkę + ewentualnie kadzidełko z mocną intencją oczyszczenia przestrzeni i odcięcia się od nieproszonych gości :)
"Miłość którą powstrzymujesz jest bólem, który nosisz w sobie, z życia na kolejne życie” - Vissaseus do Alexa Colliera http://www.alexcollier.pl
Avatar użytkownikaKot Wasyl Mężczyzna
 
Imię: Kot Wasyl
Posty: 33
Dołączył(a): 11 mar 2011, 01:17
Lokalizacja: Wrocław
Droga życia: 11
Typ: 4w5
Zodiak: byk/wąż

Powrót do działu „Podwórko”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron