Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.
dawno się już zbierałam zeby założyć ten temat WARTO ZEBRAĆ TE INFORMACJE W JEDNYM MIEJSCU TUTAJ .
Niektórzy ludzie nie mają pojęcia o takich rzeczach ,Ja nie widzę żadnych duchów czy bytów astralnych i na razie nie jestem gotowa ich widzieć i nie mam pojęcia o takich bytach które okradają ludzi z ich energii życiowej ,i nie wiem ,czy nawet jeśli nie jestem świadoma tego ,ich to one mogą się podłączać jakoś do mnie i mnie okradać z mojej energii życiowej ?\
jak ja jako laik moge temu zapobiec ,?
macie jakieś swoje sprawdzone sposoby na unikanie takich kradzieży ?doradżcie ,lub podawajcie linki do rad sprawdzonych z dobrych żródeł
JAKIE ZNACIE INNE NAZWY NA te byty czy to sa też tzw.MAGOWIE ?DUCHY wampiry energetyczne wpisujcie co macie ciekawego na ten tema i jak je rozróżniać ?
Ostatnio edytowano 17 mar 2011, 02:07 przez równowaga-czakry, łącznie edytowano 7 razy
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2
Toż na samym tym jednym forum sposobów jest tyle, ze można się potknąć i zęby wybić :P Całkiem niedawno bardzo ładnie przejrzyści i solidnie luth o tym pisała.
Nie trzeba zapobiegać, wystarczy nie dopuszczać do kradzieży energii.
Avatar użytkownikaAniszai Kobieta
nigdziebądź
 
Imię: Anna
Posty: 149
Dołączył(a): 13 lis 2010, 14:52
Droga życia: 1
ANIU kochana wiem ,że ty widujesz byty różne astralne ale teraz nie mogę tego znaleźć nawet ,żeby poczytać ,wiem ,że można znaleźć to na forum ,ale jak pisałam chciałam zebrać takie rady w jednym miejscu tytaj , bo jak się wpisze w wyszukiwarkę u nas nic nie ma, kilka zdań nic fajengo na ten temat ,1-na stona jest tylko o bytach
search.php?keywords=byty+astralne&terms=all&author=&sc=1&sf=all&sr=posts&sk=t&sd=d&st=0&ch=300&t=0&submit=Szukaj
JESTEM OSOBĄ PODEJŻLIWĄ nie ufam nikomu sama tego nie doświadczyłam więc jest mi trudno zaufac komu kolwiek ,jak mi powie ,że robic to czy tamto bez poparcia dowodami ,lub jakimiś zwięzłymi jasnymi rozwiązaniami ANISZAJ ten wątek nei założyłam tylko dla mnie ale i dla innych poszukujących takiej wiedzy
A jak ktoś nie wie nawet ,że jest okradany to jak ma nie dopuszczać do czegoś o czym nie ma nawet pojęcia jak ma nie dopuszczać ? oczekuję rad oczywiście od osób znających temat , rady prosze bardziej rozwinąć o tym co robić jak unikać i dlaczego to czy tamto robić
ANISZAI wiem ,że wiesz coś na ten temat więc podziel się ?opisz to ANIU ŁADNIE proszę jak ty to robisz ?lub podaj linki do tych informacji :-k nie chcę żeby jakieś wycinki zdaniowe płątały się miedzy innymi tematami ,przejrzyściej będzie poczytać o tym w jednym miejscu
W jaki sposób osoby nieświadomym takiego zjawiska ,moga oddawać lub nie oddawać tej energii :?: bytom złodziejom,
JAK ROZPOZNAĆ TAKIE ZJAWISKO ,ŻE jesteśmy okradani ?przez byty ,i inne szkodniki i
co odstrasza takie byty ?napiszcie
Ostatnio edytowano 17 mar 2011, 19:44 przez równowaga-czakry, łącznie edytowano 2 razy
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2
Rady są proste:
-nie afirmować, szczególnie tych w obcych językach;
-nie modlić się do "bogów" jakichkolwiek;
-nie przywoływać opiekunów, aniołow stróżów;
-nie pozwalać grzebać w swojej energetyce w celu "oczyszczenia" czakr czy tez pobudzenia energii.
Ci którzy popadli w niewolę i uzależnienie powinni wyrazić swoja wolną wolę odłączenia się od istot penetrujących lub pobierających ich energie.

Wolność to wyrażanie wolnej woli i bycie suwerennym bytem.
Ostatnio edytowano 16 mar 2011, 21:47 przez irina, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownikairina Kobieta
wolna wola
 
Imię: Irin
Posty: 140
Dołączył(a): 01 lis 2010, 16:01
pochwalam pomysł uporządkowania wiedzy :) .... sam niewiele wiem o sposobach walki z taki bytami .. ale chyba wiem o, którą wypowiedź Luth chodziło .... wkleję poniżej.

Luth napisał(a):~~*~~
Jeśli chodzi o byty astralne, które podsysają energię, "astralnych milionerów energetycznych" hehe, chciałabym dodać, że b. takie zjawisko wynika z naszej gotowości by tą energię oddawać.

Tak naprawdę pytanie być może nie powinno brzmieć jak się BRONIĆ przed nimi, tylko jak uzyskać wewnętrzną spoistość, która uniemożliwi ingerencję istot z zewnętrz w naszą energetykę. Teoretycznie to prawie to samo, jednak słowo bronić się nastawia nas na zewnętrzne działanie, otaczanie się kokonami-powłokami etc, a w gruncie rzeczy są to jałowe działania, bo jedyne trwale skuteczne jest skupienie się w sobie, oczyszczenie swojej energetyki i zrozumienie jak potężną istotą jest się w swoim wnętrzu. Żaden byt astralny nie ma możliwości naruszyć naszej spoistości jeśli nie ma w nas przyzwolenia (zazwyczaj jest to nieświadome przyzwolenie) by mógł to uczynić.

Takie przyzwolenie zazwyczaj jest nieuświadomionym wzorcem/programem myślowym, są to rzeczy typu poczucie winy, brak poczucia godności do czegoś, brak poczucia wewnętrznej mocy, brak poczucia wewnętrznego potencjału działania, brak poczucia wewnętrznego bezpieczeństwa i stabilności wobec zmiennych - cokolwiek co robi luki energetyczne przez które energia ucieka szukając poczucia bezpieczenstwa, mocy, potencjału działania, poczucia godności, poczucia słuszności na zewnątrz, zamiast skierować poszukiwania do środka gdzie to wszystko się znajduje od zawsze.

Nie wiem czy jasno to napisałam, ale uważam, że właśnie taki jest mechanizm braków energetycznych i uważam to za szalenie ważne, również w obliczu obecnych przemian, w obliczu coraz szybszej transformacji świadomości.

Uważam to za ważne dlatego, ponieważ zmienia to naszą percepcję z kategorii "walki z czymś" (umysł chce walczyć) i obwiniania kogoś za podkradanie energii (umysł chce obwiniać) na kategorię pracy nad sobą i budowania uczucia holizmu w sobie.


a to link do topicu z wypowiedzią Podróż w rok 2012:
inne-inne/podroz-w-rok-2012-i-jakie-zmiany-zajda-t1496-180.html
Bedwyr Mężczyzna
 
Imię: Rafał
Posty: 50
Dołączył(a): 06 sty 2011, 01:19
Droga życia: 7
Typ: 1w2
Zodiak: rak, smok
:P CO O TYM SĄDZICIE ?
Anonim napisał(a): .
Jedna osoba podłącza sie pod drugą i jak wampir ciągnie energię, a wtedy pojawiaja sie braki na tym polu , za jakie jest odpowiedzialna czakra pod która sie podczepi taki wampir energetyczny.

Dla przykładu - pewnej kobiecie ktoś nizej wibracyjny od niej postanowił uszczknać sobie od niej troszka energii podpiąwszy sie pod czakre splotu słonecznego. Owa kobieta jakby straciła poczucie nazywan to " chcenia" . Wyrażania własnej woli, chęci, tego co lubi, potrzebuje. Wszystkiego za co jest odpowiedzialna czkra splotu słonecznego. Tu była dusfunkcja. Co za tym poszło - nie miał checi wyrażania myślą, to i słowem nie szło,bo nałożyła się blokada na czakre gardła. Po prostu przestała wyrażać siebie. Ludzie przestali ją w jej odczuciu rozumieć, bo nie komunikowała tego co chce , wiec w rezultacie tego, czakra podstawy też blednąc zaczęła , w pracy przestało sie układać, straciła stanowisko, przeniesiono na mniej eksponowane. Niższe wynagrodzenie, straciła poczucie, ze stoi mocno na ziemi. Zaczęła sie dołować i blaknąć.

Poprzez zdjęcie blokady energetycznej odwróciła sie sytuacja.

Chce powiedzieć, że zaburzenie energii w jednym miejscu powoduje objawy w zupełnie innym miejscu w ciele, w psychice człowieka.


Jak sie wejdziw w takie błedne koło , to na prawde trzeba sily , żeby z tego wyjśc. Ale jak ktos mi kiedys powiedział madry - opiekunowie nigdy nie dadza człowiekowi więcej niz może unieść.

W każdej chorobie i niepowodzeniu trzeba znaleźć przyczynę tego stanu. Czesto cofnąć się w czasie do samego początku. Do momentu kiedy sie to zaczęło dziać., a często wystarcza zmiana sposobu myślenia, tzw niedoszukiwanie sie na sile złych rzeczy. Bo myśl naładowaną niskowibracyjna energią ściąga się byty o podobnej polaryzajcji.

Podobnie jest ze schorzeniem bardzo cieżkim jak shizofrenia. ćzesto chory po odłączenu i usunięciu wieloletnich " lokatorów" staje sie zdrowy. Nikt juz myśli nie podsyła, zapachów, dźwieków, znika drażliwośc, . Duchy doczepiaja sie i podsylaja myśli swoje, a człowiek nieswiadomy bierze je za własne.

depresje w większości przypadków biorą sie z braku równowagi energetycznej. Człowiek jest zalewany niskowibracyjna energią, poddaje sie temu , bu nie umie sobie poradzić. Magowie walą wtedy czernia w człowieka, że aż dymi. Ból głowy, niechęć do jakiegokolwiek działania i inne uczucia się pojawiają. Pojawiaja sie choroby ciała fizycznego. Każda dysfunkcja ciała jest związana z zaburzeniem przepływy energii przez system energetyczny człowieka
.
ANKA AUTOREM TEGO POWYŻEJ POSTA JEST Anonim wpisz w wyszukiwarkę przebudzenia ,nie jest to WŁODEK
JAK się dowiedzieć ,czy ma się takie podłączenia ?jakie są objawy ?
jak zwykły człowiek może sobie takie coś diagnozować ?
czy wampiry energetyczni to ludzie ,?którzy świadomie ciągna taką energię z ludzi ?
z nieświadomych ludzi ?
KIM SĄ MAGOWIE i te byty i jak się chronic przed nimi ?jedni piszą ,że robić to inni ,że nie robić tego ,Znacie KOCHANI może jakichś mistrzów w necie jakieś stronki o tym lub wykłady,polecacie. JA nie jestem łatwowierna i nikomu nie ufam jak słysze 2 -e rozbierzne wersje ,nie poparte niczym mądrym jasnym ,nie ufam ,nie mam żadnych guru tutaj ANiSZAI TY SIĘ uważasz za guru w tym temacie =D> ?znam kilku takich tu i tam pewnych guru,co mi napletli głupot nastraszyli , których chcę abyście ocenili co o tym sądzicie i dlaczego, ale to za jakiś czas najpierw chcę zebyście sami opowiedzieli co na ten temat sądzicie tylko bez alegorii ,prosto,jasno długo i na temat poprosze ,żeby wszsycy nieznający tematu mogli pojąć od razu O:) BUŹKA
Ostatnio edytowano 17 mar 2011, 21:40 przez równowaga-czakry, łącznie edytowano 5 razy
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2
Ano sądzę, że cytowany piewca zarazy, to Twój guru i jego pytaj o rady na pw.
Nie przychodź jednak potem z płaczem- jak to miało miejsce w wydaniu innych pokrzywdzonych - bo człek rozumny ma to do siebie, że czyta ze zrozumieniem i uczy na błędach innych.
Pozdrawiam i życzę jasności spojrzenia.
Avatar użytkownikaAniszai Kobieta
nigdziebądź
 
Imię: Anna
Posty: 149
Dołączył(a): 13 lis 2010, 14:52
Droga życia: 1
równowaga-czakry napisał(a):KIM SĄ MAGOWIE i jak się chronić przed nimi ?


Magowie to dzieci w piaskownicy walczące z innymi o więcej piasku.
Jak się bronić?
Wyjść z piaskownicy.
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27
Widzę, że opcja bycia wampirzonym jest bardzo pobudzająca i powoduje dużo emocji, więc pozwolę sobie rozwinąć post który zacytował Bedwyr {merci <3} i darować sobie pobłazliwe komentarze, nie każdy musi wiedzieć wszystko w każdej możliwej kwestii.

równowaga-czakry napisał(a):JAK się dowiedzieć ,czy ma się takie podłączenia ?jakie są objawy ? jak zwykły człowiek może sobie takie coś diagnozować ?

Jeśli jest odczuwalny stały niedobór energii, osłabienie, stałe uczucie zmęczenia, brak sił witalnych, podatność na niżowe stany emocjonalne, jest b. duże prawdopodobieństwo, że ma miejsce wyciekanie energii na boki, nawet niekoniecznie w kierunku istoty nazywanej "wampirem energetycznym", tylko nawet ku rzeczy/sytuacji/agregorowi - cokolwiek do czego jest odczuwalne niezdrowe przywiązanie i uczucie zależności :). Pieniądze/bogactwo też są taką rzeczą, czy np. szczupła sylwetka - jeśli ma miejsce przywiązanie do tych rzeczy.

równowaga-czakry napisał(a):czy wampiry energetyczni to ludzie ,?

Wampirem energetycznym może być zarówno istota ludzka jak i nieludzka, to nie ma znaczenia :). Tak naprawdę wszyscy czasem dopuszczamy się lekkiego wampirzenia, wymiana energetyczna jest b. częsta :).

równowaga-czakry napisał(a):z nieświadomych ludzi ?

Niestety większość ludzi jest nieświadoma, świadomych trzeba ze świecą szukać :).

równowaga-czakry napisał(a):KIM SĄ MAGOWIE

Magami nazywa się istoty, które celowo wykorzystują brak spoistości energetycznej istot by czerpać korzyści z ich wyciekającej energii.

równowaga-czakry napisał(a):i jak się chronic przed nimi ?


Irena już odpowiedziała:
irina napisał(a):Ci którzy popadli w niewolę i uzależnienie powinni wyrazić swoja wolną wolę odłączenia się od istot penetrujących lub pobierających ich energie.

Wolność to wyrażanie wolnej woli i bycie suwerennym bytem.


Ewuś, nie potrzebujesz nic by się bronić przed nimi, ponieważ nic Ci nie grozi :). Jesteś potężną, boską istotą, która sama decyduje o sobie :). Przywiązanie do świata zewnętrznego powoduje wycieki energetyczne - wniosek - nie przywiązywać się i siedzieć spokojnie na tyłku w sobie i w chwili obecnej - tutaj nic nie może nam się stać, bo to jedyna niezmienna i wieczna konfiguracja w całym tańcu wcieleń i doświadczania :).

Chciałam dodać, że b. często jest tak, że następuje wyciek energetyczny i nikt na tym nie korzysta, np. z istotą Sherargetu doświadczaliśmy wspólnych wycieków energetycznych :D "wampirzyliśmy" na sobie - dopuszczaliśmy do wycieku energetycznego - jednak żadne z nas nie korzystało z energii drugiego, ponieważ energia uchodzi najwyraźniej w coś innego :).

Podobny mechanizm następuje podczas np. stresu przed sesją, albo rozmową o pracę - wycieka z nas mnóstwo energii z powodu przywiązania do korzystnego wyniku i obawy przed niekorzystnym, jednak nikt na nas nie wampirzy, tylko my dopuszczamy do wycieku :)

:) zresztą też jestem czasem wesołym wampirkiem, podbieram energię z mężczyzn :D haha, poza tym prawdopodobnie Ty Ewuś też jesteś takim typem haha :D.
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
niedobór energii, osłabienie, stałe uczucie zmęczenia


pytanie jakich energii...

posiadając stare wzorce to się było przystosowanych do starych energii, jednak gdy sie człowiek otwiera na nowe wyższe, to tum samym musi się zmienić jego wiązanie z węglowego na kryształowy, więc takie stany nie muszą oznaczać zaraz wysysania, lecz zmianę DNA...
Magami nazywa się istoty, które celowo wykorzystują brak spoistości energetycznej istot by czerpać korzyści z ich wyciekającej energii.

Magia to nic innego jak umiejętność posługiwania się energią, też transmutacja, czy jej transformacja. Znając to to zawsze jest świadomość swego działania, jednak mając dostęp do tego całego spektrum nie jest potrzebne wysysanie kogokolwiek, posiada się własną moc, wtedy jest ważna intencja z jaką się działa, to tu można rozróżnić na białe i czarne, jednak jest jeszcze intencja ponad tymi, bezwarunkowa...

Więc kwestia interpretacji słów... 8)
http://www.youtube.com/watch?v=b1VpyER3 ... re=related

Na jaką Kulkę chcesz poświęcić Swą uwagę? Ty też jesteś kulką...
http://www.sam-jestemjakijestem-mas.blogspot.com
Avatar użytkownikaSAM
Niema NIC Smiejszego....
 
Imię: Szczęście
Posty: 200
Dołączył(a): 10 sie 2010, 09:44
Droga życia: 1
Typ: bzdura
Zodiak: bzdura
luth napisał(a):Chciałam dodać, że b. często jest tak, że następuje wyciek energetyczny i nikt na tym nie korzysta, np. z istotą Sherargetu doświadczaliśmy wspólnych wycieków energetycznych :D "wampirzyliśmy" na sobie - dopuszczaliśmy do wycieku energetycznego - jednak żadne z nas nie korzystało z energii drugiego, ponieważ energia uchodzi najwyraźniej w coś innego :).


:shock: "sodomia i gomoria" :D

luth napisał(a)::) zresztą też jestem czasem wesołym wampirkiem, podbieram energię z mężczyzn :D haha, poza tym prawdopodobnie Ty Ewuś też jesteś takim typem haha :D.


O tak! a jak wszystkie dostępne sposoby wysysania energii zawiodą, wyciągacie asa z rękawa i zaczynacie płakać.
:D
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27
luth napisał(a):Magami nazywa się istoty, które celowo wykorzystują brak spoistości energetycznej istot by czerpać korzyści z ich wyciekającej energii.


Nie zgadzam się z tym ;P
O ile co to jest wampir energetyczny czy wampir emocjonalny większość wie i w zasadzie nazwa jest samowyjaśniająca się, to kim/czym jest mag już jest kwestią definicji. Ja na przykład uważam że magiem jest każda osoba (i istota) zmieniająca materialną i niematerialną rzeczywistość świadomie swoją wolą. Ja jestem magiem, trochę osób z tego forum na pewno jest magami a sporo dąży do tego albo nawet jest na początkowych stadiach... Ale ani ja, ani jak podejrzewam żadna albo prawie żadna z osób tu piszących nie czerpał energii z innych ludzi (pomijając równoważne wymiany jakie zachodzą między ludźmi bliskimi sobie - to nie kradzież energii, bo oddaje się tyle samo ile się dostaje)...

Owszem, są magowie którzy wolą wybierać tą łatwą ścieżkę zdobywania energii, mocy... Nie życzę żadnemu żeby znalazł się kiedyś w moim towarzystwie. Ja też wiem świetnie jak wyssać kogoś z energii, nawet prawie do zera, a jednak tego nie robię, bo wiem co się wtedy dzieje i z wysysanym i z wysysającym... I nikomu tego nie życzę...
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
Dokładnie. Pewien mag, który nazywał siebie Aleisterem Crowley, stwierdził, że:

Magyia jest nauką i sztuką powodującą zmiany zgodne z Wolą.


Niektórzy magowie tego nie rozumieli, więc kłócili się, że magia to jednak coś innego. Ja widzę, że jednak Crowley miał rację: to, co robimy zgodnie z wolą na dowolnym poziomie istnienia, jest właśnie magią. Z tym, że inni magowie postrzegają niektóre przejawy woli za "cudowne" (i do nich chcieliby ograniczyć "magię"), a inne za "zwyczajne".

Tak czy inaczej, równowago-czakry, jeśli nie widzisz duchów ani magów, które/-rzy okradają Cię z energii, to skąd wiesz, że to robią? A jeśli nie wiesz tego, to po co szukać sobie problemów, których nie masz?

Jeśli nie widzisz czegoś, może tak być z wielu powodów. Może jednak warto dostroić się umysłem do bardziej pozytywnych rzeczywistości (astralnych czy nie), niż od razu stawiać się w roli ofiary wojen energetycznych? :P

Na temat magii oraz innych poziomów chciałem napisać dzisiaj na forum, ale stwierdziłem, że za dużo musiałbym wetknąć na jeden raz, i nikt tego nie przeczyta :P Tym bardziej nie przeczytałby, gdybym podzielił to na części, więc daruję sobie. Kto szuka, na pewno znajdzie. Krótko tylko napiszę, że czasami "brak granic" nie jest w cale najbardziej optymalnym wyborem - uważam, że czasem właśnie najmądrzejszym wyjściem jest postawienie sobie granicy w strategicznym obszarze po to, by pozwolić dojść do głosu temu, czemu przeszkadzało nasze przekonanie o nieograniczoności... ;)
“Mom always tells me to celebrate everyone's uniqueness. I like the way that sounds.”
"I've finally found the rhythm of love, the feeling of sound."
- Hilary Duff
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon
piszcie jaśniej
nuntisunya81 napisał(a):
równowaga-czakry napisał(a):KIM SĄ MAGOWIE i jak się chronić przed nimi ?


Magowie to dzieci w piaskownicy walczące z innymi o więcej piasku.
Jak się bronić?
Wyjść z piaskownicy.

NAPISAŁĘŚ w stylu wiem ale nie powiem #-o BO NIE UMIEM albo nie chce mi się, tak tylko se pisze i tak temat rozmywa się w kupe ,zamiast w coś konkretnego
\pewnie wiedzących i znających temat doskonale ,było by to jasne i z sensem ale dla mnie i dla innych nie znających , jest to bez sensu mini ALEGORIA fajnie ,że piszecie niejasno nic mi to nie mówi w jakim pisaku ?jakie dzieci ?pisz bez alegorii
gdzie są ci magowie na ziemi czy w astralu manipulują lub chcą próbować coś robićmożesz rozjasnić to bardziej ,tu nie jest temat dla znających temat ,tylko próba rozjaśnienia dla nieznających tematu ,więc proszę jaśniej nie jednym zdaniem ,


Aniszai napisał(a):Ano sądzę, że cytowany piewca zarazy, to Twój guru i jego pytaj o rady na pw.
Nie przychodź jednak potem z płaczem- jak to miało miejsce w wydaniu innych pokrzywdzonych - bo człek rozumny ma to do siebie, że czyta ze zrozumieniem i uczy na błędach innych.
Pozdrawiam i życzę jasności spojrzenia.

ANIU pisałaś uczy na błędach innych
ty na razie nic mnie nie nauczyłaś szkoda, a ja właśnie chcę kogoś czytającego może kiedyś to, nauczyć na błedach innych ,szkoda ze ty nie chcesz się podzielić wiedzą
ANIU też nie wiem o co chodzi dlaczego tyle zajadłości i zgryzliwości w tobie , pisz do kogo piszesz ...
ANISZAI O jakiej zarazie piszesz? ,dlaczego mam przychodzić do ciebie do was z płaczem nie ufam obcym ,NIGDY NIE PŁACZĘ {najszybciej do ALICJI przyjdę bo znamy się osobiście ,ona jedyna się nie przemądrza i posyła a szukaj sobie sama bo gdzieś tam jest nie guruje swoim EGO jaka to ona mądra, tylko jasno z sercem chce pomagać dzielić się wiedzą ,stara się rozjasnić temat EGO SCHOWAŁA SOBIE DO SZAFY }
ANIA i jakich innych pokrzywdzownych masz na myśli ? o jakich błędach piszesz?jak pisałam ,nie tylko dla mnie załozyłam ten temat więc proszę pisać tylko rady jasne a nie opiepszać mnie, żebym czytała tak czy inaczej,co ja wiem to wiem ale tu się pyta jeszcze moja znajoma .o innych rzeczach niedotyczących tego tematu prosze mi na maila pisać , lub zakłądać nowy temat i tam pisać za dobre jasne rady dziekuję bardzo. O:)ANKA myślałąm ,ze jesteś mądra NIE DAJESZ ŻADNYCH RAD DO TEMATU i każesz mi szukać po całym necie info o tym,piszesz ,że ja nie czytam uważnie a sama nie widzisz ,ze to ty zacytowałąm aUtora nazywa się anonim jak chcesz się czegoś dowiedzieć kto napisał to wpisz w wyszukiwarkę tu na forum anonim i jak masz jakieś pytania nie związane z tematem to pisz mi na maila nie na forum ok NO WŁAŚNIE WIDZISZ TERAZ JAKIM BEZSENSEM JEST CZYTANIE całego przebudzenia w poszukiwaniu prawdy skoro nie wiadomo kto taką prawdę prawi a kto pisze brednie,lub wyczytane czytanki bez doświadczeń , dlatego uważam ,że warto teraz w tym temacie wszystko wyjąsnić przez wiedzących z doświadczenia =więcej , obnażając głupie texty pomyleńców i nie wiadomo komu wierzyć a komu nie wierzyć ale autorytetów szukam,DOPISUJCIE CO WIECIE Z PEWNYCH ŻRÓDEŁ
Ostatnio edytowano 18 mar 2011, 00:47 przez równowaga-czakry, łącznie edytowano 5 razy
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2
Droga równowago napisałam odwiedź pod Twoim postem więc jednoznaczne jest to z tym, że zwracam się do Ciebie. Inaczej cytowała bym.
Do rzeczy:
Zasadą jest, że jeśli kogoś cytujesz, podjesz autora i źródło. Domyślam się kim jest autor Twojej wlepki - owa zaraza. Wstydzisz się tego cytatu, czy autora? Podaj autora tej nonsensownej epistoły celem weryfikacji i będzie po kłopocie.
Egocentryzmem jest zakładanie topiku pod szlachetnym sztandarem pomocy innym, gdy tymczasem wynika ono z własnego lenistwa. Podobnie jak owo udawane lub nie niezrozumienie - z niechęci czytania. Założyłaś topik, zażądałaś odpowiedzi, które dostałaś - prościej i jaśniej niż napisała Ci Irina się nie da - Ty je - odpowiedzi poddajesz ocenie i bierzesz jako atak na siebie :shock: Skoro masz upatrzone osoby na forum, które są dla Ciebie wiarygodne, to zwracaj się bezpośrednio do nich. Wykluczy to zbędna według Ciebie polemikę.
Jeśli zaś liczyłaś na proste i szybkie recepty to nie tu. Bo zwyczajnie ich nie ma. Tak samo jak guru.
Avatar użytkownikaAniszai Kobieta
nigdziebądź
 
Imię: Anna
Posty: 149
Dołączył(a): 13 lis 2010, 14:52
Droga życia: 1

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość