Dyskusje na temat działania serwisu www i forum Przebudzenia - wasze sugestie i propozycje usprawnień.

CHAT

Post 02 maja 2011, 13:39

Hej globalny moderatorze!

Może można tu jakiś malutki czacik stworzyć, wiem, że jest to wykonalne, widziałam na innym forum. :D

Takie coby tylko przesłać codzienne pozdrowienie przechodniowi :)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: CHAT

Post 02 maja 2011, 16:08

tak tak rownierz czuje taka potrzebe :D
Eruanis
 

Re: CHAT

Post 03 maja 2011, 15:26

Nie jestem do końca przekonany, czy shoutbox / chat jest tu rzeczywiście potrzebny, ale nie wykluczam, że jeszcze to rozważymy. ;)
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Re: CHAT

Post 03 maja 2011, 17:29

Rozumieć :D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: CHAT

Post 04 maja 2011, 00:02

ej, a nie macie wrażenia, że jak by był chat to byłoby nadmiernie duże zainteresowanie im (chaotyczny shoutbox) i ten chat stałby się główną atrakcją forum przesłaniającą merytoryczną wymianę zdań? :) Zawsze można się wymienić numerami gg a forum zostanie forum :).

Czułam ciśnienie aby wyrazić tą refleksję :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: CHAT

Post 04 maja 2011, 01:46

whatever i tak sie za duzo włócze :P

z calym szacunkiem widzialem forum o wiele bardziej merytoryczne na ktorym byl tez shoutbox ale nic nie ''zaklocal'' 8)
mozliwe ze to przez to ze duza merytorycznosc na to nie pozwalala ... :P
:-))
Avatar użytkownikaArimare Mężczyzna
 
Imię: xxx
Posty: 319
Dołączył(a): 24 lis 2010, 04:29
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc ;>
Droga życia: 1

Re: CHAT

Post 12 mar 2012, 20:20

Na forach na których nie ma shoutboxa(wasz skrypt zdaje sie to umozliwia? phpBB?) rozwijają się wątki o niczym, często w śmietniku, więc na jedno wychodzi, a jakaś przyczyna istnienia takiego czegoś jednak jest prawda?
No i baza nie cierpi, bo to co starsze sie automatycznie kasuje.
Chat jest szybszy, jest w nim coś spajającego, to forum zdaje sie idzie w bardziej "poważnym" kierunku więc sie nie dziwie..konserwatyzm cóż. Jako że jestem "przejazdem" coś mnie tu przyciągneło(ciekawi ludzie) nie ma to narazie dla mnie większego znaczenia, chociaż przyznam działa na niekorzyść.
STAROŻYTNI KOSMICI - http://goo.gl/3cUSG
Avatar użytkownikaConstantine
miszcz
 
Imię: John
Posty: 60
Dołączył(a): 10 mar 2012, 22:01
Lokalizacja: Liverpool
Droga życia: 31
Zodiak: Rak

Powrót do działu „Wszystko o…”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron