Przekazy od 'wyższych istot', WingMakers, kwestia roku 2012 i związane z tym tematy.
Witajcie,
Znalazłam taki oto channeling. Co o tym sądzicie?

http://www.youtube.com/watch?v=fIadevnA1WU

Niezwykły channeling od Istoty która była Człowiekiem jeszcze w 1996 roku i żyła pod imieniem Libero Berozzi. Przesłanie to zostało przekazane za pomocą pisma automatycznego poprzez medium Giordan A

Istota z wyższych Wymiarów w kilku przekazach odpowiada na pytania szczególnie ważne dla nas przed rokiem 2012, przed tzw Kosmiczną Konwergencją, w czasie zachodzącego właśnie na naszych oczach Podniesienia Matki Ziemi.
Opowiada między innymi o transferze dusz, naszym Wyższym JA, o przewodnikach duchowych tzw Mistrzach, prawach związanych z ponownymi narodzinami, o innych planetach i ich mieszkańcach którzy inkarnuja również na Ziemi, o handlarzach Dusz, o miejscu które jest odpowiednikiem raju, o tym co dzieje się z istotą po jej fizycznej śmierci.
Uchylił również rąbka tajemnicy czego możemy się spodziewać w najbliższym Czasie tu na Ziemi i co jest związane z tzw Boskim Planem samego Stwórcy...

Opracowała i tłumaczyła Joanna Burakowska
adriel Kobieta
podróżnik porzucając wiezienie
 
Imię: Inka
Posty: 99
Dołączył(a): 30 paź 2010, 11:28
Lokalizacja: k/ Kalisz
Droga życia: 4
Zodiak: koza
CIEKAWE PRZESŁANIE \
nie można dostać się do wyższych poziomów bez oczyszczenia i ewolucji także przez bolesne doświadczenia ci którzy nie zostali oczyszczeni nie ewoulują bo nie wszyscy kochają światło, bo światło by ich oślepiło
Aby móc osiągnąć zupełną charmonię wiedzieć i widzieć potrzebana jest odpowiednia doza duchowej dojrzałości czystości serca i mysli oraż rozumu
1 zasada aby móc osądzać należy posiadać odpowiednie duchowe zdolnosci i boskie poznanie kto tego nie posiada niech osądza tylko siebie .
2 zasada dotyczy dumy własnego ja ,wszyscy czują się własnym ja ,jęśli nie mają nic do powiedzenia wymyślają ję sobie
3 zasada dotyczy miłości do innych i do samych siebie każdy z was może zbadać samego siebie do głębi i ujrzeć dzieki temu błedy które powinien naprawić
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2
Bylo tam powiedziane, ze nasze Wyższe JA nie jest Bogiem w nas, no chyba, ze coś źle zrozumialam...
adriel Kobieta
podróżnik porzucając wiezienie
 
Imię: Inka
Posty: 99
Dołączył(a): 30 paź 2010, 11:28
Lokalizacja: k/ Kalisz
Droga życia: 4
Zodiak: koza
to dlaczego tego nie zacytowałś tylko nas się pytasz trzeba bylo cofnąć i zapisać tutaj jak tam mówiono
ale jak pamietam to chodziło raczej ,ze my na ziemi myslimy uważamy naszego najwyższego najważniejszego ducha jako boga a to jest nasze wyższe ja w nas duch nasz ,nie chce mi się tego teraz szukac ale ja tak to zaczaiłam
adriel napisał(a):Bylo tam powiedziane, ze nasze Wyższe JA nie jest Bogiem w nas, no chyba, ze coś źle zrozumialam...
Ostatnio edytowano 20 lut 2011, 02:50 przez równowaga-czakry, łącznie edytowano 1 raz
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2
Bardzo dobre, prawdziwe, widać to po każdym słowie.
Trzynasty
 
Bełkot.
Ubrany w relaksacyjną muzyczkę i mogący doprowadzić do wymiotów słodko - nawiedzony głos czytającej.
Poza tym, to dość tandetna manipulacja. Powtórzę po raz kolejny, tam gdzie istnieje hierarchia i kontrola nie ma miejsca na wolną wolę, troskę i miłość, która się tu tak szermuje. Na karmę nota bene tez nie ma, a podlegamy jej prawu właśnie przez istoty, o których w przesłaniu mowa.
Co by nie być głosowaną, pierwszy bzdet pod tytułem: hierarchia aniołów w 4 wymiarze, oraz wiele mówiący tekst: "prawda która pochodzi z astrala jest zawsze pod kontrolą ". Na pytanie czyj gniot kupujecie odpowiedź brzmi " bytów z wymiaru od 4 -9, które mogą mówić wszystko"- co niektórzy pewnie w przerwach gdy nie graja na banjo w chórach anielskich :evil: - "'i kontrolowane nie są. "

Zachwyty nad tym, ze można wchodzić w drzewo by poczuć się jak drzewo. Żenada. Tak to i ja mogę w oobe. I nie potrzebuje do tego miszczów, Jezusa z Miriam i wymiaru 4. Zaiste nikt o tym przesalań nie robi, bo po co. I co to za bzdet ze szkołami? Mogą je sobie szanowni wymiarowcy od 4 do 9 w rzyć wsadzić
Następnie, co to są te hierarchie indiańskie ja się pytam ? Widać tam jest silnie hierarchizowana struktura :lol: Anioły, Indianie, miszcze, alfy i omegi.
"Duchowi handlarze". Tak, to przesłanie jest przykładem duchowego handlu. Sprzedaży gówna w pozłotce. Popyt kształtuje podaż :P Poza tym kolejna porcja straszaków i odbierania wiary we własne możliwości. Jak nie religia, to opiekunowie, których wedle przesłania będziemy potrzebować w czasach przemiany i emanacji. Zwie to się uwaga wtajemniczony, pan kreacji. Panów przyleci zapewne sporo. Zapewne będą się starać zmydlać oczka, wszak to światło ze światłości i bida tym, którzy w ich światłość nie uwierzą i nie pokochają. Bij pokłony panom i padaj na pysk przed światłością inaczej nie wzrośniesz fizycznie i nie dostąpisz rozwoju DNA. Bicz boży na owce :P
Najprzedniejsze jednak przed nami zacni słuchacze. Otóż owe światłości nad światłościami, wybawiciele, ponowie kreacji i owieczek przylecą, uwaga z Konstelacji Smoka, inaczej Draco - Alfa Daconis. I jesteś w domu :D Ot ubrał się "negatyw" w świetliste szaty :lol: a ślepi i głusi kupują jaszczureczki jak świeże bułeczki
- parafrazując Halamę - Ja wiedziałam, że tak będzie 8)

1 zasada aby móc osądzać należy posiadać odpowiednie duchowe zdolnosci i boskie poznanie kto tego nie posiada niech osądza tylko siebie .


Czyli siedź na dupie i się nie odzywaj, bo są lepsi od ciebie. Prawda jest taka, ze nie są. Nikt nikomu nie dał prawa do decydowania z kogokolwiek, a mój osąd jest moim osądem i przejawem wolnej woli.

2 zasada dotyczy dumy własnego ja ,wszyscy czują się własnym ja ,jęśli nie mają nic do powiedzenia wymyślają ję sobie


waht the fuck :shock:

3 zasada dotyczy miłości do innych i do samych siebie każdy z was może zbadać samego siebie do głębi i ujrzeć dzieki temu błedy które powinien naprawić


Powinien. I zadem jaśnie łoswiecuny miszcz kracji z Oriona do tego potrzebny nie jest :D

Tak samo jak zasady i regulacje, które są przejawem zniewolenia ze strony obu biegunowości.
Zapomniałam dodać, ze jako kobieta przesłaniem poczułam się dotknięta :P Ponieważ dla przedstawicielek płci nadobnej wyznaczono rolę jak to eufemistycznie ujęto kosmicznych twórczyń, która to rola w praktyce miał by się sprowadzać jak w wynika z przesłania do kosmicznych inkubatorów rozpłodowych, "bo są komiczne wymiary, które wymagają zaludnienia". Dziękuję, nie skorzystam już się rozpłodziłam :P
Ostatnio edytowano 20 lut 2011, 19:18 przez Aniszai, łącznie edytowano 4 razy
Avatar użytkownikaAniszai Kobieta
nigdziebądź
 
Imię: Anna
Posty: 149
Dołączył(a): 13 lis 2010, 14:52
Droga życia: 1
Aniszai napisał(a): Powtórzę po raz kolejny, tam gdzie istnieje hierarchia i kontrola nie ma miejsca na wolną wolę, troskę i miłość, która się tu tak szermuje.
:thumbright:
No i gdzie tu wolność., jeszcze do tego to "ukryte" programowanie jednostki co powinna nie powinna (osąd/polaryzacja) .
Aniszai napisał(a):1 zasada aby móc osądzać należy posiadać odpowiednie duchowe zdolnosci i boskie poznanie kto tego nie posiada niech osądza tylko siebie .
haha :lol:
Aniszai napisał(a):Ubrany w relaksacyjną muzyczkę i mogący doprowadzić do wymiotów słodko - nawiedzony głos czytającej.
:lol:
.
Avatar użytkownikanagu Mężczyzna
 
Imię: Michał
Posty: 146
Dołączył(a): 06 lis 2010, 00:10
Typ:
Od razu piszę, że ten przekaz nie przemawia do mnie.

Za dużo tam mówiono o nakazach, zakazach i innych ograniczeniach w świecie "pośmiertnym". Dodatkowa właśnie owa hierarchia anielska - nie podoba mi się to. Mnie trochę rozbawiło to, jak ten byt zapierał się, że już widział i wie "wszystko", i aby naprawdę uwierzyć w jego słowa. Ja tu widzę pewny system wierzeń, więc z rezerwą to traktuję. Warto zauważyć, że został pominięty temat tych "złych" cywilizacji, a tylko mówiono wiele o tych "dobrych", co to niesamowicie się o nas troszczą ;)

Cóż, widać, że nie dla mnie był ten przekaz :P Ale za to głos tłumacza, który to wszystko czytał, podobał mi się :D Przyjemny i właśnie dla niego dosłuchałem tego do końca :P Muzyka w tle też nie była gorsza ;) Sam przekaz niech sam każdy przemyśli, ale doradzam dystans, jak zresztą do każdego channelingu, ponieważ nawet i w tym przekazie wspominano o kontroli przekazywanych informacji, więc pewnie były podawane częściowe "prawdy" (które wg mnie są bardzo względne), które mogą wyprowadzić nas w pole :P

Mimo wszystko i tak lubię czytać lub przesłuchiwać rozmaite channelingi, bo mi to sprawia frajdę i można się czasem pośmiać z tych przekazów :D

A, i jeszcze jedno:
2 zasada dotyczy dumy własnego ja ,wszyscy czują się własnym ja ,jęśli nie mają nic do powiedzenia wymyślają ję sobie


Może mi ktoś wyjaśnić tę zasadę? Kompletnie jej nie rozumiem. Nie wiem, o czym "mówi". Chyba tłumacz tutaj odwalił fuszerkę :P
Avatar użytkownikaRay88 Mężczyzna
 
Imię: Łukasz
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2010, 21:11
Lokalizacja: Włocławek
Droga życia: 1
Zodiak: Koziorożec
Dodatkowa właśnie owa hierarchia anielska - nie podoba mi się to

Bo w działaniu waszego ego stawia was niżej niż byście chcieli. Nie podoba wam się fakt że ktoś jest bardziej świadomy niż wy, to was boli i nic więcej.

Wytłumaczmy coś.

System/ Bóg/Jedność to świadomy system ( duch - energia ). W tym świadomym systemie nie mamy dostępu do pewnych rzeczy bo świadomość tego systemu nas do tego nie dopuszcza tak samo jak ktoś nie da 4 letniemu dziecku zapalić papierosa i pić wódki.

Dlatego niech każdy zwolennik wolności nie stwierdza głupot że może wszystko bez niczyjej pomocy. System jest świadomy, jeżeli odzyskujemy świadomość ( chociaż to nasza świadomość ) musimy dojść do danego stopnia i zwyczajnie uzyskać pozwolenie aby się połączyć z tą świadomości aby stać się jej świadomym.


To że ktoś matematycznie będzie ewoluował i przechodził przez dane wymiary czy to 3 czy 6 niema znaczenia bo sam nie sprawi że stanie się wniebowstąpiony tak samo jak sam nie połączy się ze swoją duszą czy nawet z ciałami wyższej jaźni.

Dlatego skończył bym Uzulowskie brednie o manipulacji bo każda akcja jest manipulacją która stworzy dany skutek. Sam fakt inkarnacji i to jeszcze w 3 wymiarze mówi sama za siebie więc na twoim miejscu Aniszai nie robił bym z siebie Boga bo jak wszyscy jesteś tylko jego częścią a nie nim a żeby w ogóle istnieć potrzebujesz go, potrzebujesz świadomego systemu czyli Duchowych Mistrzów itd. abyś mogła stać się "sobą".

Dlatego zawsze istniała hierarchia i zawsze będzie istnieć bo bez z niej wszechświat był by chaosem a nie idealnym matematycznym działaniem.


_


Co do filmu to miejcie na uwadze ze jest to osoba która zwyczajnie umarła i kontaktowała się z innymi osobami na tym polega sens tego filmu, nie szukajcie w nim przekazów od Chrystusa.
Trzynasty
 
Trzynasty napisał(a):musimy dojść do danego stopnia i zwyczajnie uzyskać pozwolenie aby się połączyć z tą świadomości aby stać się jej świadomym.

Co musimy ? :? O jakich stopniach piszesz o tych w dzienniczkach ucznia? ;p
Czyjego pozwolenia sie pytam ? :shock:

Trzynasty napisał(a):W tym świadomym systemie nie mamy dostępu do pewnych rzeczy bo świadomość tego systemu nas do tego nie dopuszcza t

Świadomość nie jest sytemem jedno wyklucza się z drugim poczytaj w słowniku definicje słowa system i świadomość .
Świadomy sytem to i tak system/pudełko .
No i to "system"/nakładka/program/"pudelko" nas 'nie dopuszcza/więzi' 'do dostępu/dostęp ' do pewnych rzeczy . :o
Avatar użytkownikanagu Mężczyzna
 
Imię: Michał
Posty: 146
Dołączył(a): 06 lis 2010, 00:10
Typ:
Nie będę się wypowiadać na temat samego przekazu, jednak chyba niektóre kwestie warto "załatwić" w odrębnych, poświęconych im wątkach, bo widzę, że ciągle te same tematy są "recytowane" przez niektórych forumowiczów ;)

HIERARCHIA: http://forum.przebudzenie.net/filozofie/hierarchia-a-wolnosc-t2820.html

POLARYZACJA: http://forum.przebudzenie.net/filozofie/polaryzacja-t2821.html

MANIPULACJA: http://forum.przebudzenie.net/filozofie/manipulacja-t2822.html

Sceptycyzm jest, jak już nie raz pisałem na forum, bardzo istotny, jednak pomiędzy sceptycyzmem a ciągle wyrzucanymi tu na forum niczym automat z colą uprzedzeniami ("nie bo nie, bo tak, i koniec") jest pewna, spora różnica.

Edit: wydaje mi się, że nie warto scalać, bo znowu będziemy mieli duplikaty tych samych kwestii w różnych wątkach
Ostatnio edytowano 21 lut 2011, 18:45 przez Enlil, łącznie edytowano 1 raz
“Mom always tells me to celebrate everyone's uniqueness. I like the way that sounds.”
"I've finally found the rhythm of love, the feeling of sound."
- Hilary Duff
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon
A swoją drogą nie wartoby tych trzech tematów scalić w jeden przejrzysty?

Edit: Ok, Ty decydujesz, niemniej uważam, że warto by wziąść pod uwagę fakt, iż jest to dość kameralne forum, na którym zescalenie trzech pochodnych wątków byłoby wygodnym i zachęcającym rozwiązaniem.
Sherargetu
 
Enlil napisał(a):Sceptycyzm jest, jak już nie raz pisałem na forum, bardzo istotny, jednak pomiędzy sceptycyzmem a ciągle wyrzucanymi tu na forum niczym automat z colą uprzedzeniami jest pewna, spora różnica.

haha dokładnie tak , przekazy niebiańskich miłosciwych pieknych istot również się pojawiają w podobny sposób "niczym automat z colą" , poza tym "sceptycyzm" oparty o przytmonść i dystans do tych treści nie jest tym samym co uprzedzenia typu "("nie bo nie, bo tak, i koniec")" :) .
Twoje wątki

się zazebiają ze sobą jestem tego samego zdania co
Sherargetu napisał(a):A swoją drogą nie wartoby tych trzech tematów scalić w jeden przejrzysty?


....
Avatar użytkownikanagu Mężczyzna
 
Imię: Michał
Posty: 146
Dołączył(a): 06 lis 2010, 00:10
Typ:
Kto szuka poklasku nie jest godny zaufania!!!
Właśnie tak jak powiedziano w filmie. Są istoty które karmią się Waszym uwielbieniem ich, oczekują modłów i uwielbienia.
Nie słuchajcie bzdur, że czegoś nie możecie. Możliwe jest wszystko, także przenikanie między wymiarami z mojej i Waszej perspektywy. Nikt nie jest mądrzejszy, ani lepiej czy gorzej rozwiniety.
To właśnie niektórych z nich przeraża moc naszych wartości.
Faktem jest, że niktórzy potrzebują mistrzów, przewodników, pomocników.
Jestem Bogiem, jak i jego częścią.
Przekazy niech zostaną dla osób ktore są im potrzebne.
Wszystko co potrzebne jest wewnątrz siebie.
Hierarhia nie istnieje, chcieliby aby istniała.

"Kto wierzy we mnie będzie żył wiecznie" - "Kto wie, że żyje wiecznie nie potrzebuje wierzyć w nikogo"

Nie musi wierzyć nikomu, WIE...
Avatar użytkownikaCyborg Mężczyzna
 
Imię: Przemek
Posty: 209
Dołączył(a): 08 maja 2010, 15:15
Brawo Cyborg. Ciężko tu dodać choćby 1 sylabę, bo zawarłeś wszystko co potrzebne.
---
Prawda jest najsilniejszym narkotykiem
mario236 Mężczyzna
We come 1
 
Imię: Mariusz
Posty: 74
Dołączył(a): 23 paź 2010, 21:13
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 9
Typ: 9
Zodiak: Rak

Powrót do działu „Channeling”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron