Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.
witam, bardzo interesuje mnie w jakim wieku tutaj są ludzie którzy doznali zaszczytu "przebudzenia się" czy to chwilowego ,czy dłuzszego i zaczeli praktykować owo, jestem ciekaw czy jakis okreslony wiek bedzie przeważał, czy bedzie to totalnie rozrzucone i proponuje jedynie wpisywać swój obecny wiek (plus wiek znajmych którzy odczuwaja podobnie, plus ewentualnie kieedy to sie zaczeło) a ja będe wchodził i starałsiw to podliczyć

ja zaczne:

obecnie 26 lat (mam wraznie eże zaczęlo sie od filmu matrix - że cos jest nie tak) i

zaczęło się dopiero około 2-3 lata temu, czyli w wieku 23 lata po poważniejszym wydarzeniu w moim życiu - coś sie uruchomiło i tak juz mnie prowadz w bólach porodowych,ale i pewnym przebłyskom czystej miłości.
gularz007 Mężczyzna
 
Posty: 1
Dołączył(a): 05 lut 2011, 23:49
Hmm obecnie mam 19 lat, od maluuutkiego cos czulem innego, ale taki wazny moment w moim zyciu mial miejsce jakies 3 lata w tył ;) O ktorym nie chce mi sie rozpisyywac bo za duzo opowiadania :P
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8
Cóż, osobiście nie czuję się jakiś "przebudzony" czy tym bardziej "oświecony" :P Dodatkowo dla mnie nie ma jakiejś miary absolutnej, aby stwierdzić, czy ktoś się przebudził czy nie :P W pewnym sensie można tylko podejrzewać, jeżeli dana osoba interesuje się wieloma sprawami, które się przemilcza powszechnie, i wyciąga samodzielnie wnioski, że ktoś jest przebudzony. Dla mnie to i tak bez znaczenia, już dawno przestałem się tym przejmować i robię po prostu swoje - czyli robię, to co "czuję", że w danej chwili mam robić :P I jestem zadowolony z życia ;)

Aha, chodziło o to, by podać wiek ;P No cóż, z prawej strony widać, iż mam obecnie 23 lata. Sprawami, że tak to ujmę, ezoterycznymi zacząłem się interesować jakieś 4 lata temu. Wcześniej to jak większość nastolatków, preferowałem rozrywkę, mecze w TV, gry komputerowe, ale ze względu na moją jeszcze wtedy niewielką nieśmiałość nie chodziłem na żadne imprezy :P Co najwyżej z bardziej zaufanymi kolegami, by tylko sobie trochę porozmawiać ;) Omijałem przy tym wszelkie używki, czyli papierosy, alkohol itp., bo po prostu nie miałem potrzeby próbować ;)

Dobra, myślę, że tyle informacji wystarczy xD
Avatar użytkownikaRay88 Mężczyzna
 
Imię: Łukasz
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2010, 21:11
Lokalizacja: Włocławek
Droga życia: 1
Zodiak: Koziorożec
No właśnie, wszyscy na tym forum którzy się zarejestrowali są w pewnej mierze przebudzeni :). Na pewno ogarniają, że człowiek to więcej niż myślący kawał mięsa, a to krok milowy. Można sobie wyciągnąć średnią, mam wrażenie, że przeważa przedział 20-25 lat :)

Zresztą co za różnica, to i tak tylko czas przejawiania się w obecnym ciele :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Hmm ... a moze ktorys ze sprytnych adminow zaprezentowalby nam jakies kilka wykresow, w stylu plec, wiek, ewentualnie miejsce zamieszkania (i ile podane). Pytam tylko dlatego ze uwielbiam statystyki :- D
O ile to w miare proste do wykonania oczywiscie ; )

o, w ogole halo Ray, dawno cie tu nie bylo ; )
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5
DzikaJezyna napisał(a):Hmm ... a moze ktorys ze sprytnych adminow zaprezentowalby nam jakies kilka wykresow, w stylu plec, wiek, ewentualnie miejsce zamieszkania (i ile podane). Pytam tylko dlatego ze uwielbiam statystyki :- D
O ile to w miare proste do wykonania oczywiscie ; )


Wątpię, aby ten serwis sporządzał statystyki przy rejestracji czy coś w ten deseń, więc może być problem :P

DzikaJezyna napisał(a):o, w ogole halo Ray, dawno cie tu nie bylo ; )


No halo xD Nie było, ponieważ znajdowałem się zagranicą, gdzie nie miałem (i niespecjalnie się fatygowałem, by go dostać) dostępu do Internetu ;) Wypocząłem, ale i się wynudziłem pod koniec, więc wróciłem do mojej kochanej (póki co :D) Polski ;P
Avatar użytkownikaRay88 Mężczyzna
 
Imię: Łukasz
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2010, 21:11
Lokalizacja: Włocławek
Droga życia: 1
Zodiak: Koziorożec
Wątpię, aby ten serwis sporządzał statystyki przy rejestracji czy coś w ten deseń, więc może być problem :P

... ale u dolu zawsze pojawia sie kto ma urodziny, w profilach tez, przynajmniej części, wiec dane sa ;)
Ale z drugiej strony przecietnie pojawiaja sie 2 osoby od urodzin, co daje na rok 730 osob ktore podaly swoje dokladne dane urodzin, co na prawie 3000 zarejestrowanych daje tylko 24% jednostek branych pod uwage w statystyce. W sumie wiec nie bylaby miarodajna.

Kurcze, tez musze sobie trzasnac jakies wakacje ... ;)
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5
DzikaJezyna napisał(a):a moze ktorys ze sprytnych adminow zaprezentowalby nam jakies kilka wykresow, w stylu plec, wiek, ewentualnie miejsce zamieszkania (i ile podane). Pytam tylko dlatego ze uwielbiam statystyki :- D

Pomyślimy. :)
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron