Poza granicami - luźne dyskusje na wszystkie sprawy niezwiązane z Przebudzeniem.
Aniszai napisał(a): Z posypką :D

nasienno-orzechowa ? :lol:

a za kawe podziekuje za cukier tez niestety jestem wybredny :lol:
:-))
Avatar użytkownikaArimare Mężczyzna
 
Imię: xxx
Posty: 319
Dołączył(a): 24 lis 2010, 04:29
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc ;>
Droga życia: 1
a masaż plecków będzie ? ;)
jak nie to ani kawa której nie pijam ani bułeczki których ostatnio nie jem mnie nie przekonają ; )

a co do ceny, to hehe, jest nieoceniona ;)
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5
Przewidzieliśmy masaż plecków, bedzie za to odpowiedzialny freemind i jego wiewióry :D
Prezentacja powyżej
Avatar użytkownikairina Kobieta
wolna wola
 
Imię: Irin
Posty: 140
Dołączył(a): 01 lis 2010, 16:01
acha, czyli nie ma jak delikatny masakraż ;)
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5
Wiewióry przeszły dokładną tresurę - są to zwierzaki lubiące spełniać zadania, także nie będzie problemu, bo wachlarz możliwości sięga od masażu typu 'ruski czołg' aż po 'dotyk motyla'

:D:D
Don Juan Matus Mężczyzna
 
Posty: 239
Dołączył(a): 10 maja 2009, 11:03
Lokalizacja: Białystok
a, ten czolg ruski to w sam raz dla mnie
Zmieni moje sflaczałe od ciągłego siedzenia przy kompie plecki w prawdziwe, mocne plecuchy.
(plecory ... plecorzyska ... plecorszcza ... pleciszcza ... ? ; ) )

mogę zając się kołem do łamania języka, uwielbiam pasjami torturować ludzi ; )
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5
kurde , muszę się na szybko pożalić . Taki fajny temat o przebudzeniu usunęli . Tyle się napociłem, o soczystym coś-tam a tu pani autorka kazała usunąć . Admin wywalił - a szkoda . Była by to przestroga dla kolejnych oszustów . Ech... nie wiem jak sie utrzymuje ta strona ale ręce opadają i pisać się nie chce. Pewnie zasilają ją finansowo tacy właśnie "miszczowie tantry " i dlatego admini stukają pokornie obcasami spełniając ich wolę . Gdzie jest jakieś naprawdę wolne forum ?
easy russian
 
A czyją wolę pokornie spełniasz ty? ;P Nie imputuj bliźniemu co tobie niemiłe. Zawsze możesz założyć naprawdę wolne forum, zobaczymy jak daleko zajdzie całkowicie bez żadnej moderacji - bo rozumiem że to rozumiesz przez całkowicie wolne forum. Zgodnie z prawem polskim każdy użytkownik ma prawo zażądać usunięcia własnego tekstu - swojej własności intelektualnej, jak i wszelkich danych dotyczących go, poza tymi na jakich przechowanie zgodził się akceptując regulamin forum o ile nie jest to w niezgodzie z prawem polskim. Jeśli nie usuniemy jego postów na wyraźne żądanie, możemy zostać pociągnięci do odpowiedzialności przed sądem.

A pozostawienie reszty postów po usunięciu głównego z którego inne wynikły sprawiłoby że po forum walałby się niekompletny wątek w którym nie wiadomo o co chodzi - wiedzą tylko osoby które czytały w trakcie jak istniała całość - dlatego zazwyczaj usuwa się całość.

Dodam też że nie zdążyłem całej tamtej strony przeczytać, wątek natomiast tak i w zasadzie jedyne zarzuty jakie się pojawiły dotyczyły spekulacji na temat interpretacji nazwy strony/warsztatów oraz zdjęć uczestników. Powiem szczerze że gdyby nie cena z ciekawości bym się wybrał na takie warsztaty żeby zobaczyć z jaką energią tam pracują. I dopiero wtedy, przekonawszy się rzeczywiście o tym czułbym się upoważniony żeby chwalić albo deprecjonować wartość warsztatów.
Może moje podejście płynie z tego że nie wczytałem się dokładnie w stronę - nie wiem ile jest tam z rzeczywistej tantry, a ile z czyjegoś własnego pojęcia o tantrze, ale uważam że ewentualnie tylko to - merytoryczna treść danej strony powinno być dyskutowane, nie czyjaś interpretacja nazwy (chyba że autora) albo zdjęć uczestników ;P

Ponadto jeśli ktoś widział stronę czy treści które mu się nie podobały w internecie - zawsze może założyć temat do dyskusji o tym.
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
Til napisał(a):A czyją wolę pokornie spełniasz ty? ;P Nie imputuj bliźniemu co tobie niemiłe. Zawsze możesz założyć naprawdę wolne forum, zobaczymy jak daleko zajdzie całkowicie bez żadnej moderacji - bo rozumiem że to rozumiesz przez całkowicie wolne forum. Zgodnie z prawem polskim każdy użytkownik ma prawo zażądać usunięcia własnego tekstu - swojej własności intelektualnej, ..........................................

źle rozumiesz . Moderator być musi - byłem moderatorem na pewnym forum, wiem jaka to nielekka dola I WIELKA ODPOWIEDZIALNOŚĆ . Moderator powinien zdobyć szacunek i zaufanie przez swoją życiową mądrość ( wtedy forum rozkwita ) - jak dotąd zazwyczaj mamy przykłady ludzi niedojrzałych na tych " stanowiskach" więc i fora upadają.
tak- założę "własne" forum , juz niedługo (chyba ,że uda się współpraca i porozumienie z kimś kto już takie forum prowadzi ) .

Co do usunięcia postu mam żal WYŁĄCZNIE o to,że wraz z postem pani Ayala spuściłeś w kiblu i moje (oraz paru innych osób) . Przywróć ten temat pod inną nazwą albo prześlij mi moje posty stamtąd a ja założę nowy - skoro pani Alaya nie czuła się na siłach do podjęcia rozmowy to jej sprawa . Hasło Tantra nie jest jej własnością (już mamy podobny problem w dziale sąsiednim ).

A pozostawienie reszty postów po usunięciu głównego z którego inne wynikły sprawiłoby że po forum walałby się niekompletny wątek w którym nie wiadomo o co chodzi - wiedzą tylko osoby które czytały w trakcie jak istniała całość - dlatego zazwyczaj usuwa się całość.
znów pycha i arogancja "władzy " -szanowny adminie .
Kim ja jestem w stosunku do pani Ayala ? Kim dla Ciebie jest reszta uczestników forum w porównaniu z panią Ayala? Bandą frajerów piszących posty i ewentualnie płacących za jakieś -tam ( bo nieznane bliżej ) warsztaty ?
Dlaczego ja nie usłyszałem od Ciebie pytania :" co robimy z działem o tantrze ? napisała do mnie Ayala ,że chce wykreślenia swego wpisu a bez jej wpisu (tu już cytat z Twojej wypowiedzi ) : ....niekompletny wątek w którym nie wiadomo o co chodzi. Czy ja mam się czuć równoprawnym współautorem wątku ? ( nic mnie nie obchodzi czy uwagi moje uraziły panią Ayala czy nie - ona mnie najpierw obraziła pisząc takie brednie na temat dla mnie ważny ) . Kim mam sie czuć na tym forum ? Sądząc po twoim zachowaniu jestem śmieciem , którego sobie gumkujesz bez pytania mnie o zdanie (moje wpisy nie uchybiły regułom dobroludzkich kontaktów - wprost przeciwnie , uważam,że balansując na granicy ryzyka nieporozumień przyczyniam sie do bogacenia ludzi prowokując żywe i prawdziwe refleksje a nie powielanie sztamp ) . Czekam na odpowiedź w tej sprawie .
z poważaniem .
easy russian
 
Na twoim miejscu sprawdziłbym jeszcze raz kto usunął post. Podpowiem, że Nazcain napisał że to on usunął tamten wątek na życzenie autorki tematu.

Jesteś osobą która wczoraj pierwszy raz usłyszała o adminie od już jakiegoś czasu nim będącym i a dodatkowo będącym jednym z użytkowników starszych stażem na tym forum. Skąd bierze się w tobie przeświadczenie że posiadasz prawo do oceniania kto jest kompetentny a kto nie, kto zdobył szacunek i zaufanie, oraz przez co a kto nie?

Na twoje pytania nie odpowiem. Skoro sam na nie odpowiadasz - w takim razie wiesz lepiej co uważam. Zazwyczaj staram się nie dyskutować z osobami stosującymi różne tego typu chwyty erystyczne.
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
Til napisał(a):Na twoim miejscu sprawdziłbym jeszcze raz kto usunął post. Podpowiem, że Nazcain napisał że to on usunął tamten wątek na życzenie autorki tematu.

Jesteś osobą która wczoraj pierwszy raz usłyszała o adminie od już jakiegoś czasu nim będącym i a dodatkowo będącym jednym z użytkowników starszych stażem na tym forum. Skąd bierze się w tobie przeświadczenie że posiadasz prawo do oceniania kto jest kompetentny a kto nie, kto zdobył szacunek i zaufanie, oraz przez co a kto nie?

Na twoje pytania nie odpowiem. Skoro sam na nie odpowiadasz - w takim razie wiesz lepiej co uważam. Zazwyczaj staram się nie dyskutować z osobami stosującymi różne tego typu chwyty erystyczne.

ręce z nogami opadają .. jakie chwyty erystyczne ?? Nie mam pojęcia o czym mówisz .
Widzę,że "Nazcain" to zrobił ale Ty się włączyłeś tu do rozmowy a wiem już,że również "moc" admina posiadasz więc gadam z Tobą .
Co do oceniania kompetencji (środek twojej wypowiedzi ) - przypominasz mi wyłącznie stare przysłowie ;" uderz w stół a nożyce się odezwą ". Wypowiedziałem się na temat hipotetycznego forum wcale nie mając na myśli braku autorytetu któregoś z obecnych adminów tutaj . Tym bardziej,że jak wspomniałem wpadałem tu na krótką chwilę obserwując rozmaite rozmowy co jakiś czas - a na dłużej ostatnie tygodnie by poczytać wątki jakie zakładał Uzuli ( dał/a znać o swoim istnieniu na forum DI , gdzie wtedy kierowałem energię więc zwróciłem na niego (nią) uwagę. ).
Pozdrawiam szanowne zapracowane kierownictwo (sesja ) i nadal czekam na sensowne wyjaśnienie ..od "Nazcain" w takim razie .
easy russian
 
Ja się dopisuję do listy, chętnie poczęstuje się bułeczką i czymkolwiek, ale wiewióreczkę do masażu mam osobistyczną. :D http://www.2flashgames.com/2fgkjn134kjl ... l-3743.jpg
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby
kaszub999 napisał(a):......................
Pozdrawiam szanowne zapracowane kierownictwo (sesja ) i nadal czekam na sensowne wyjaśnienie ..od "Nazcain" w takim razie .

Nazcain nie pisze , nie dzwoni ...... - no cóż , bawcie się dalej w tym bagienku .. beze mnie . Kilka osób odetchnie . Możecie dalej adorować się wzajem ( to do tych co odetchną ).
easy russian
 

Powrót do działu „Podwórko”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron